0

do czerwca tego roku mamy możliwość odkupienia Alena. Jak myślicie? Jeśli rozegra dobry sezon to przyjdzie do nas? Ja byłbym za tym aby zrobić z nim podobnie jak z Deulofeu - odkupić, niech przepracuje cały presezon z zespołem i dopiero wtedy sztab zdecyduje co z nim zrobić

0

Grzmot w sytuacji Leo już by łapał zająca

0

ja pikole.. United ruchy!!

3

Portal Wirtualne Media podał informację, że otrzymał zaproszenie na konferencję prasową prezentującą nowy projekt, w którym prawdopodobnie udział wezmą byli pracownicy redakcji Canal+, przez wiele lat nierozerwalnie kojarzeni z flagowym programem stacji, czyli Ligą+ Extra. Kibice przez zakaz konkurencji, jaki mieli obaj wpisany w kontrakty z poprzednim pracodawcą, nie mogli oglądać ich nawet w wywiadach.

Portal podaje, że już wkrótce ruszyć na nowe radio internetowe o tematyce sportowej – „Zapinamy pasy.pl”. Wszystko – a zwłaszcza nazwa – wskazuje na to, że pracować w nim będzie Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski. Na Twitterze Twarowski publikował również zdjęcia ze studia radiowego, a wśród niektórych dziennikarzy coraz popularniejszy staje się hasztag „#ZapinamyPasy”. Posty z taką treścią wrzucili m.in. Łukasz Wiśniowski czy były piłkarz i Król Twittera, Marcin Krzywicki.

Obok Twarowskiego głównym głosem radia ma być Mikołaj Kruk, który niedawno rozstał się z „Radiem ZET”. Smokowski będzie współpracownikiem redakcji. Partnerem biznesowym nowego projektu ma być spółka Remes Sport & Spa, która zarejestrowała domenę zapinamypasy.pl.

1

będą kontrowersje po tej bramce jednak, ale jedziemy dalej!

0

Oni sami siebie powinni zgłosić do tej komisji bo to oni sami są przemocą

0

Gdzie oni tam widzieli faul Alby w polu karnym? Jeśli było jakieś przewinienie to przed tym polem, a nie w środku

11

Ale Cou ma tą lekkość gry, prowadzenie piłki nienaganne

5

Piękne zachowanie kibiców :)

2

Nadejszła wiekopomna chwiła :D

0

Przydałaby się ta trzecia bramka dla pewności

0

To nie chodzi o pisanie wierszy tylko odpowiednie sparafrazowanie powiedzenia

46

takie powiedzonko mi przyszło do głowy:
gdzie Real nie może tam Lahoza pośle

4

Mateusz stracił włosy razem z mózgiem, co za typ

0

chciał ktoś z Was skorzystać z transmisji na GoldVOD.tv ale również mu nie działa?

0

ooho, zaczęło się, Mateuszek szaleje

3

Gabigol, do którego Barcelona posiadała prawo pierwokupu z Santosu, powrócił do klubu z Brazylii. Przez ostatnie pół roku Gabriel reprezentował barwy Benfiki Lizbona

0

Real chciał zrobić z Zidane'a Guardiolę. Na początku wyglądało to dobrze, dwie wygrane LM, przewaga nad Barceloną i inne sukcesy ale Guardiola był tylko jeden i ostatecznie Zidane był tylko Dyzmą. Niech się odbudują bo liga będzie nudna ;)

0

o co chodzi z tym Fabianem? ktoś mnie oświeci?

0

pograne..

1

nie mogę patrzeć na grę Gomesa, przy jego agresji to za chwilę będziemy grać w osłabieniu

0

Nie ma co panikować, porażka zdarza się nawet najlepszym ;)

0

dobry piłkarz grający w takim klubie jak Barcelona powinien być w formie cały czas a nie przez 4 miesiące

1

Cieszy mnie ten powrót Rafinhi, oby w te 15 minut pokazał więcej niż Gomes i Denis razem wzięci przez połowę sezonu

0

Wiedziałem że obroni..

1

Również serdecznie pozdrawiam 'kibiców' Espanyolu

0

Leo próbuje strzelić za wszelką cenę bramkę, a myślę że ta padnie jego autorstwa nie po indywidualnej akcji a pracy całego zespołu, także - Leo, cierpliwości ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?