do czerwca tego roku mamy możliwość odkupienia Alena. Jak myślicie? Jeśli rozegra dobry sezon to przyjdzie do nas? Ja byłbym za tym aby zrobić z nim podobnie jak z Deulofeu - odkupić, niech przepracuje cały presezon z zespołem i dopiero wtedy sztab zdecyduje co z nim zrobić
Portal Wirtualne Media podał informację, że otrzymał zaproszenie na konferencję prasową prezentującą nowy projekt, w którym prawdopodobnie udział wezmą byli pracownicy redakcji Canal+, przez wiele lat nierozerwalnie kojarzeni z flagowym programem stacji, czyli Ligą+ Extra. Kibice przez zakaz konkurencji, jaki mieli obaj wpisany w kontrakty z poprzednim pracodawcą, nie mogli oglądać ich nawet w wywiadach.
Portal podaje, że już wkrótce ruszyć na nowe radio internetowe o tematyce sportowej – „Zapinamy pasy.pl”. Wszystko – a zwłaszcza nazwa – wskazuje na to, że pracować w nim będzie Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski. Na Twitterze Twarowski publikował również zdjęcia ze studia radiowego, a wśród niektórych dziennikarzy coraz popularniejszy staje się hasztag „#ZapinamyPasy”. Posty z taką treścią wrzucili m.in. Łukasz Wiśniowski czy były piłkarz i Król Twittera, Marcin Krzywicki.
Obok Twarowskiego głównym głosem radia ma być Mikołaj Kruk, który niedawno rozstał się z „Radiem ZET”. Smokowski będzie współpracownikiem redakcji. Partnerem biznesowym nowego projektu ma być spółka Remes Sport & Spa, która zarejestrowała domenę zapinamypasy.pl.
Gabigol, do którego Barcelona posiadała prawo pierwokupu z Santosu, powrócił do klubu z Brazylii. Przez ostatnie pół roku Gabriel reprezentował barwy Benfiki Lizbona
Real chciał zrobić z Zidane'a Guardiolę. Na początku wyglądało to dobrze, dwie wygrane LM, przewaga nad Barceloną i inne sukcesy ale Guardiola był tylko jeden i ostatecznie Zidane był tylko Dyzmą. Niech się odbudują bo liga będzie nudna ;)
Leo próbuje strzelić za wszelką cenę bramkę, a myślę że ta padnie jego autorstwa nie po indywidualnej akcji a pracy całego zespołu, także - Leo, cierpliwości ;)
0
do czerwca tego roku mamy możliwość odkupienia Alena. Jak myślicie? Jeśli rozegra dobry sezon to przyjdzie do nas? Ja byłbym za tym aby zrobić z nim podobnie jak z Deulofeu - odkupić, niech przepracuje cały presezon z zespołem i dopiero wtedy sztab zdecyduje co z nim zrobić
0
Grzmot w sytuacji Leo już by łapał zająca
0
ja pikole.. United ruchy!!
3
Portal Wirtualne Media podał informację, że otrzymał zaproszenie na konferencję prasową prezentującą nowy projekt, w którym prawdopodobnie udział wezmą byli pracownicy redakcji Canal+, przez wiele lat nierozerwalnie kojarzeni z flagowym programem stacji, czyli Ligą+ Extra. Kibice przez zakaz konkurencji, jaki mieli obaj wpisany w kontrakty z poprzednim pracodawcą, nie mogli oglądać ich nawet w wywiadach.
Portal podaje, że już wkrótce ruszyć na nowe radio internetowe o tematyce sportowej – „Zapinamy pasy.pl”. Wszystko – a zwłaszcza nazwa – wskazuje na to, że pracować w nim będzie Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski. Na Twitterze Twarowski publikował również zdjęcia ze studia radiowego, a wśród niektórych dziennikarzy coraz popularniejszy staje się hasztag „#ZapinamyPasy”. Posty z taką treścią wrzucili m.in. Łukasz Wiśniowski czy były piłkarz i Król Twittera, Marcin Krzywicki.
Obok Twarowskiego głównym głosem radia ma być Mikołaj Kruk, który niedawno rozstał się z „Radiem ZET”. Smokowski będzie współpracownikiem redakcji. Partnerem biznesowym nowego projektu ma być spółka Remes Sport & Spa, która zarejestrowała domenę zapinamypasy.pl.
1
będą kontrowersje po tej bramce jednak, ale jedziemy dalej!
0
Oni sami siebie powinni zgłosić do tej komisji bo to oni sami są przemocą
13
Marcin Krzywicki na twitterze zaorał totalnie. Genialne:
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26907184_1554088518037273_7292977588340410074_n.jpg?oh=76aa17b3f2ee44f84b2e331f325f045b&oe=5B24255E
:D:D
0
Gdzie oni tam widzieli faul Alby w polu karnym? Jeśli było jakieś przewinienie to przed tym polem, a nie w środku
11
Ale Cou ma tą lekkość gry, prowadzenie piłki nienaganne
5
Piękne zachowanie kibiców :)
2
Nadejszła wiekopomna chwiła :D
0
Przydałaby się ta trzecia bramka dla pewności
0
To nie chodzi o pisanie wierszy tylko odpowiednie sparafrazowanie powiedzenia
46
takie powiedzonko mi przyszło do głowy:
gdzie Real nie może tam Lahoza pośle
4
Mateusz stracił włosy razem z mózgiem, co za typ
0
chciał ktoś z Was skorzystać z transmisji na GoldVOD.tv ale również mu nie działa?
0
ooho, zaczęło się, Mateuszek szaleje
3
Gabigol, do którego Barcelona posiadała prawo pierwokupu z Santosu, powrócił do klubu z Brazylii. Przez ostatnie pół roku Gabriel reprezentował barwy Benfiki Lizbona
2
Kolejna dawka humoru ;)
http://www.sport.pl/sport/56,65025,22941365,najwieksza-wpadka-realu-od-115-lat-perez-juz-dzwoni-a-zidane.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
37
zaorane :D
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18275278_1553218458124279_1559853603848787879_n.png?oh=2f164dee67536d4761fe0620479449e5&oe=5AEC9933
0
Real chciał zrobić z Zidane'a Guardiolę. Na początku wyglądało to dobrze, dwie wygrane LM, przewaga nad Barceloną i inne sukcesy ale Guardiola był tylko jeden i ostatecznie Zidane był tylko Dyzmą. Niech się odbudują bo liga będzie nudna ;)
0
o co chodzi z tym Fabianem? ktoś mnie oświeci?
0
pograne..
1
nie mogę patrzeć na grę Gomesa, przy jego agresji to za chwilę będziemy grać w osłabieniu
0
Nie ma co panikować, porażka zdarza się nawet najlepszym ;)
0
dobry piłkarz grający w takim klubie jak Barcelona powinien być w formie cały czas a nie przez 4 miesiące
1
Cieszy mnie ten powrót Rafinhi, oby w te 15 minut pokazał więcej niż Gomes i Denis razem wzięci przez połowę sezonu
0
Wiedziałem że obroni..
1
Również serdecznie pozdrawiam 'kibiców' Espanyolu
0
Leo próbuje strzelić za wszelką cenę bramkę, a myślę że ta padnie jego autorstwa nie po indywidualnej akcji a pracy całego zespołu, także - Leo, cierpliwości ;)