O widzisz, o C+ wiedziałem, ale o Eleven to się od Ciebie dowiedziałem. Ja miałem tam premium, ale odkąd przestali nadawać kanały nc+ to nie przedłużyłem abonamentu, a teraz jak nie ma Eleven to tym bardziej tego nie zrobię. Trzeba będzie chyba przeczekać bo kiedyś też tak było że przez pewien okres czasu te kanały sportowe nie były dostępne a później nagle się pojawiały. Ja alternatywnie korzystam z GoldVOD.tv
Drodzy Culés, od kilku miesięcy szukam koszulki Brazylijczyka Ronaldo. Jak widzicie mam go w awatarze, ale nigdy nie udało mi się kupić jego koszulki. Najlepiej jakby była to koszulka reprezentacyjna lub z czasów gry w Corinthians. Szukałem na Allegro, OLX i Gumtree ale nie ma nic co by mnie interesowało, a jakieś lewe podróbki mnie nie interesują. Nie ma ktoś z Was może coś co by mnie mogło zainteresować?
Najpierw Klatfus vel Klutas wypisał swoje żale a teraz El Kaczor szaleje ze swoim artykułem o Neymarze w Realu. Mają tam chłopaki poczucie humoru mimo sytuacji, ten mrozik -16 chyba im główkę przymroził
Co myślicie o Sanabrii? Wróci do nas kiedyś? Obecnie ma 21 lat, więc za 3-4 lata mógłby zostać ewentualnym następcą Luisito, o ile oczywiście Paragwajczyk będzie skuteczny
Kiedyś pisałem:
12 mln euro za niego to śmieszna cena. Doświadczenie ma niemałe, wykupmy go, jeśli się sprawdzi to dobrze, jeśli nie, to za mniej niż 25-30 mln go na pewno nie sprzedamy
Nawet jak wyciągniemy te 20 mln to wiele się nie pomyliłem
Ta jasne, a pod koniec sezonu dopadnie go kontuzja wykluczająca go na kilka miesięcy i jak żeście se kupili to go leczcie. Chyba im angielski deszcz mózg wypłukał
SPORT i AS podają że Kepa podpisał kontrakt z Realem Madryt.
Szkoda mi chłopaka, życzę mu jak najlepiej ale kiedy on będzie grał jak jest Keylor i Casilla? jeden z nich musiałby odejść
Były napastnik Arsenalu Londyn Eduardo przyleciał na testy medyczne do Warszawy, po których ma podpisać kontrakt z Legią Warszawa!
To jest bomba, mimo że wiek już zaawansowany
Wrzucasz te newsy i to mnie cieszy i dzięki za to, ja sobie dam spokój z tym ;)
A swoją drogą, masz własną opinię do tego jakim systemem będziemy grali jeśli Coutinho do nas dołączy?
A w Innsbrucku wieje. FIS: Jeśli dzisiaj nie odbędzie się żaden trening, nie wspominając o kwalifikacjach, to w jutrzejszym konkursie wystąpią wszyscy zawodnicy, bez kwalifikacji.
Tymczasem Liverpool już pracuje nad następcą Coutinho. Wg. Paula Joyce do The Reds ma dołączyć Thomas Lemar z AS Monaco za 90 mln funtów, testy medyczne ma przejść w piątek
7 lub 11. Dembele w BVB grał z 7 i myślę że ma numer jedenasty tylko dlatego że siódemka była zajęta, a w reprezentacji Brazylii Cou gra z 11 więc ja bym to tak widział - Dembele zmienia numer na 7 a Coutinho dostaje 11. Btw, ja tak robię w PESie jak go kupuję ;)
Dobrze że Leo dzisiaj miał pecha, być może dzięki temu odblokuje się na mecz Realem i te wszystkie słupki przełoży na skuteczne i zwycięskie trafienia w El Clasico, czego jemu, sobie i nam wszystkim kibicom Barcelony życzę :)
0
Busi szaleje, na dzień dobry ruletka
0
O widzisz, o C+ wiedziałem, ale o Eleven to się od Ciebie dowiedziałem. Ja miałem tam premium, ale odkąd przestali nadawać kanały nc+ to nie przedłużyłem abonamentu, a teraz jak nie ma Eleven to tym bardziej tego nie zrobię. Trzeba będzie chyba przeczekać bo kiedyś też tak było że przez pewien okres czasu te kanały sportowe nie były dostępne a później nagle się pojawiały. Ja alternatywnie korzystam z GoldVOD.tv
0
Drodzy Culés, od kilku miesięcy szukam koszulki Brazylijczyka Ronaldo. Jak widzicie mam go w awatarze, ale nigdy nie udało mi się kupić jego koszulki. Najlepiej jakby była to koszulka reprezentacyjna lub z czasów gry w Corinthians. Szukałem na Allegro, OLX i Gumtree ale nie ma nic co by mnie interesowało, a jakieś lewe podróbki mnie nie interesują. Nie ma ktoś z Was może coś co by mnie mogło zainteresować?
4
Najpierw Klatfus vel Klutas wypisał swoje żale a teraz El Kaczor szaleje ze swoim artykułem o Neymarze w Realu. Mają tam chłopaki poczucie humoru mimo sytuacji, ten mrozik -16 chyba im główkę przymroził
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pioter, ale ta Selta sie kompromisuje..
0
Co myślicie o Sanabrii? Wróci do nas kiedyś? Obecnie ma 21 lat, więc za 3-4 lata mógłby zostać ewentualnym następcą Luisito, o ile oczywiście Paragwajczyk będzie skuteczny
1
mam dużo lepszą pracę a Twój komentarz jak i innych wniósł tyle do dyskusji co wniosek Nowoczesnej o przerwę w obradach sejmu
0
Kiedyś pisałem:
12 mln euro za niego to śmieszna cena. Doświadczenie ma niemałe, wykupmy go, jeśli się sprawdzi to dobrze, jeśli nie, to za mniej niż 25-30 mln go na pewno nie sprzedamy
Nawet jak wyciągniemy te 20 mln to wiele się nie pomyliłem
0
Dla Legii Warszawa kilka lat temu Salah był za słaby ;)
26
Ta jasne, a pod koniec sezonu dopadnie go kontuzja wykluczająca go na kilka miesięcy i jak żeście se kupili to go leczcie. Chyba im angielski deszcz mózg wypłukał
175
fajny twitt:
Jeśli Barcelona kupi Yerry'ego Mine i wystawi go do gry z Thomasem Vermaelenem to będziemy mieli duet Tom & Jerry :D
2
Derby Katalonii na Cornellà-El Prat odbędą się 4 lutego (niedziela) o 16:15 [catradio.cat]
0
Korzysta ktoś z Was z Gold VOD? jak oceniacie?
1
SPORT i AS podają że Kepa podpisał kontrakt z Realem Madryt.
Szkoda mi chłopaka, życzę mu jak najlepiej ale kiedy on będzie grał jak jest Keylor i Casilla? jeden z nich musiałby odejść
0
Były napastnik Arsenalu Londyn Eduardo przyleciał na testy medyczne do Warszawy, po których ma podpisać kontrakt z Legią Warszawa!
To jest bomba, mimo że wiek już zaawansowany
0
A Dembele póki co jako joker, opcja dobra
0
Wrzucasz te newsy i to mnie cieszy i dzięki za to, ja sobie dam spokój z tym ;)
A swoją drogą, masz własną opinię do tego jakim systemem będziemy grali jeśli Coutinho do nas dołączy?
0
To wiem, ale akurat chodziło mi o ten przypadek w którym KO nie mogło być zastosowane
0
W takich wypadkach system KO nie będzie stosowany. W historii Turnieju Czterech Skoczni kilka konkursów było rozgrywanych 'klasycznie'
0
Joyce nie musi wrzucać każdego tweeta z newsami, inni też wrzucają tweety powołując się na jego osobę
0
A w Innsbrucku wieje. FIS: Jeśli dzisiaj nie odbędzie się żaden trening, nie wspominając o kwalifikacjach, to w jutrzejszym konkursie wystąpią wszyscy zawodnicy, bez kwalifikacji.
28
Tymczasem Liverpool już pracuje nad następcą Coutinho. Wg. Paula Joyce do The Reds ma dołączyć Thomas Lemar z AS Monaco za 90 mln funtów, testy medyczne ma przejść w piątek
1
Jeśli przez tę wpadkę Liverpool zażąda astronomicznej kwoty za Coutinho to niech Nike dopłaci z własnej kasy jak są tacy mądrzy
1
7 lub 11. Dembele w BVB grał z 7 i myślę że ma numer jedenasty tylko dlatego że siódemka była zajęta, a w reprezentacji Brazylii Cou gra z 11 więc ja bym to tak widział - Dembele zmienia numer na 7 a Coutinho dostaje 11.
Btw, ja tak robię w PESie jak go kupuję ;)
2
W ostatniej akcji meczu, przy bramce Vidala, Leo zaliczył asystę grając w jednym bucie! Bóg widział, Bóg wie, Bóg może wszystko!
0
uwielbiam taką bezczelność z naszej strony :D
0
Co tu się odwaliłooo to nie wierze :D
4
Dobrze że Leo dzisiaj miał pecha, być może dzięki temu odblokuje się na mecz Realem i te wszystkie słupki przełoży na skuteczne i zwycięskie trafienia w El Clasico, czego jemu, sobie i nam wszystkim kibicom Barcelony życzę :)
1
Jakiego on ma dziś pecha to szok