0

Gdzie kupowałeś?

0

wczoraj zagrałem dwa mecze offline i jeden online, zdecydowanie dużo lepiej grało mi się online, trzeba wykazać sie większą dokładnością podań, ruchy zawodników bardzo fajne, grafika na duży plus. jak dzisiaj znajde chwile to jeszcze pogram

2

Zrobione, wszystkiego dobrego!

0

Barca wygrała wtedy 1:2 po golach Leo i Daniego Alvesa, dla Atletico bramkę zdobył Falcao

0

W sumie dobrze wyjdzie jak Courtois przyjdzie do Realu, Leo będzie mógł mu strzelać takie brameczki jak ta z 2012:

1

Czwarty transfer do pierwszego zespołu, jeszcze tylko sprzedaż kilku zawodników i kadra kompletna na sezon 18/19. Ja jednak zastanowiłbym się powoli nad zakupem ŚN na sezon 19/20. Luisito w styczniu skończy 32 lata, mam nadzieję że wróci do odpowiedniej formy strzeleckiej w tym sezonie, ale młodszy nie będzie. Kogo widzielibyście w Barcelonie na tej pozycji? Ja widziałbym Mbappe, G. Jesusa ale oni będą trudni do wyciągnięcia. Z realnych transferów to Werner, może podobny zabieg jak 4 lata temu i kolejny piłkarz z Anfield czyli Firmino? Może Rashford, a może powrót Sanabrii? A może Munir odpali? Jak myślicie?

3

Gdzie Panathinaikos, gdzie Spartak Trnava..

1

no i choinka no i cześć

2

Ale przynajmniej oglądało ich się z przyjemnością, nie kompromitowali się aż tak..

6

Kiedyś kurła to było jak Wisła ciupała w pucharach..

0

jak my mamy grać w LM jak nie potrafimy wygrać z mistrzem Słowacji, z całym szacunkiem, ale z taką grą to oni mogą walczyć w specjalnie dla nich przywróconym Pucharze Intertoto

13

Przypuszczam że ktoś z Was już pewnie wspomniał o tym fakcie ale jeszcze ja zapytam:
Ktoś z Was wspomina Rysia Riedla? Dzisiaj 24 rocznica jego śmierci. Rysiu wskazał mi wspaniałą drogę muzyczną którą podążam, szkoda że nie byłem na koncercie z nim (jak umarł to miałem zaledwie 6 lat) ale cieszę się że znam osobiście jego syna Bastka, który kontynuuje po swojemu jego muzykę

0

no niestety nie tym razem, ja tylko Tychy i Riedel Music Club ;)

0

Wraca człowiek z koncertu, sprawdza czy nie przegapil czegoś ważnego a tu miła niespodzianka - Poranny przegląd prasy :D

0

no to Badumm tsss [werble] :D

1

Malcom występował do tej pory z numerem 7 na boisku - zarówno w kadrze Brazylii jak i w Girondins de Bordeaux. U nas 'siódemka' wolna, przypadek? ;)

1

Pewne nie ale pośmieszkować można ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

0

Podeślij linka do produktu

0

Nie znam umiejętności de Jonga ale znam Tielemansa i jeśli ten drugi jest lepszy to wolałbym jego. Barca (mam nadzieję) zna rynek i skoro uważa że de Jong posiada odpowiednie umiejętności to niech przyjdzie ale czy będzie miał kiedy grać?

5

Też nie trawicie Witsela za ten pamiętny faul na Wasilewskim?

6

Podoba mi się gra Tielemansa i nie tylko na tych mistrzostwach bo jego nazwisko znam od kilku lat. Bardzo młody, silny, ma dobre podanie, mógłby się nam przydać jako taki box to box. Fajnie gdyby Barca zainteresowała się nim

0

I cyk brameczka Umtitiego :)

3

Mi szkoda Brazylii, ale tylko z powodu Coutinho i Paulinho. Neymar chciał być wielki, ale będzie tylko wielkim przegranym.

0

ale jaja

1

Bo oni działają na zasadzie Faktu albo innego Superexpressu - byleby jak najszybciej ale niekoniecznie prawdziwie

9

Jedzie ktoś z Was dzisiaj do Krakowa na Pearl Jam? Ja jadę, spełniam jedno ze swoich marzeń i wezmę udział w koncercie zespołu, który wskazał mi rockowo-bluesowo-grunge'ową drogę w życiu ;) od tego wszystko się zaczęło

0

co tu się dzieje Wąski!

0

Irańczycy się zdenerwują i pykną zaraz jakąś atomówkę na Kazań ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?