1

Mimo że gramy w rezerwowym składzie to spodziewałem się duuuużo więcej od piłkarzy. Oby druga połowa była, przede wszystkim, skuteczniejsza od pierwszej

0

No to sobie Samper pograł..

1

Jak w tym meczu nie zagra Malcom to lepiej żeby Brazylijczyk szukał nowego klubu, chociaż na wypożyczenie. Znam go z występów u Żyrondystów więc tym bardziej szkoda mi tego zawodnika

6

No cóż, jaki klub, taki kapitan

3

Skład na ten mecz:
Cillesen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Busquets, Vidal, Arthur - Dembele, Messi, Munir

0

ale ten Pickford to jest jednak śmieszny człowiek. Nie mówię tylko o tym meczu bo genialnie wprowadzał te piłki do kontr ale gestykuluje, pajacuje, tak trochę chce zwrócić na siebie uwagę ale nie za bardzo mu to wychodzi
EDIT: chyba wykrakałem :D

1

co za kocur z Paco

1

Nie ma nas w tym meczu. Jaki był cel wystawiając do gry czterech środkowych pomocników? Od lat naszą siłą były skrzydła, jeśli ich nie ma to w jaki sposób mamy zaatakować? Zycze Brzęczkowi jak najlepiej ale przypominają mi się złe czasy kadencji Franka Smudy

12

W pierwszych minutach Leo lekko podku.wiony, znak że będzie dobrze :)

0

Lloris pobiegł na zakupy
Jedziemy z nimi!

0

Jak skończysz studia to będziesz chciał wrócić na pierwszy rok, ja tak miałem, bardzo fajny okres w moim życiu. Inną sprawą jest że studnia pięcioletnie (3.5+1.5) robiłem 7 lat ;)

0

Wg. mnie opcje są dwie:
albo Valverde odejdzie
albo wróci do ustawienia 4-4-2 które z obecną kadrą będzie efektywniejsze

0

myślę że to ostatnie nieudane podanie Coutinho podsumowuje całą grę Barcelony w dzisiejszym meczu

1

Tak preferuje że defensywa jest naszą najgorszą stroną

0

Super partido, rewelacja..

0

asysta życia Pique.. co oni do k. nędzy robią?

0

Ostatnio gram w Bricks n Balls, bardzo szybko mnie wciągnęła, polecam :)

1

7

Pierwszy raz przeczytałem 'Jesteś nurem numer jeden' :D

7

mówcie co chcecie, ale redaktor Bugaj póki co fajnie komentuje mecz, nie pieprzy 3 po 3 jak Szpaku

0

Fajny ten zastępczy komentator, taki nie za nudny

0

ja pierd... komentarz z komórki... 21 wiek w TVP

0

Real-Roma na TVP skomentuje Dariusz Szpakowski z Marcinem Żewłakowem

0

W takim wypadku wskaż mi przeglądarkę która nie zżera tyle pamięci procesora co Chrome, Mozilla czy Opera

0

Używam przeglądarki Puffin, po wejściu na stronę fcbarca.com przekierowuje mnie na wersję mobilną, co mam zrobić żeby wyświetlała się pełna wersja strony?

1

Moja dziewczyna o filmach DC i Marvela mówi że to są bajki to spróbuj w ten deseń :D

0

kurrdeeeee

0

ajj Olisadebe na spalonym którego nie było, szkoda

0

dooobry LFC, tak trzymać :D

1

Dziwnie ogląda się mecz Ligi Mistrzów o tej porze. Wszystko się zgadza, tylko jednak magii 20:45 nic nie przebije

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?