Mimo że gramy w rezerwowym składzie to spodziewałem się duuuużo więcej od piłkarzy. Oby druga połowa była, przede wszystkim, skuteczniejsza od pierwszej
Jak w tym meczu nie zagra Malcom to lepiej żeby Brazylijczyk szukał nowego klubu, chociaż na wypożyczenie. Znam go z występów u Żyrondystów więc tym bardziej szkoda mi tego zawodnika
ale ten Pickford to jest jednak śmieszny człowiek. Nie mówię tylko o tym meczu bo genialnie wprowadzał te piłki do kontr ale gestykuluje, pajacuje, tak trochę chce zwrócić na siebie uwagę ale nie za bardzo mu to wychodzi EDIT: chyba wykrakałem :D
Nie ma nas w tym meczu. Jaki był cel wystawiając do gry czterech środkowych pomocników? Od lat naszą siłą były skrzydła, jeśli ich nie ma to w jaki sposób mamy zaatakować? Zycze Brzęczkowi jak najlepiej ale przypominają mi się złe czasy kadencji Franka Smudy
Jak skończysz studia to będziesz chciał wrócić na pierwszy rok, ja tak miałem, bardzo fajny okres w moim życiu. Inną sprawą jest że studnia pięcioletnie (3.5+1.5) robiłem 7 lat ;)
Używam przeglądarki Puffin, po wejściu na stronę fcbarca.com przekierowuje mnie na wersję mobilną, co mam zrobić żeby wyświetlała się pełna wersja strony?
1
Mimo że gramy w rezerwowym składzie to spodziewałem się duuuużo więcej od piłkarzy. Oby druga połowa była, przede wszystkim, skuteczniejsza od pierwszej
0
No to sobie Samper pograł..
1
Jak w tym meczu nie zagra Malcom to lepiej żeby Brazylijczyk szukał nowego klubu, chociaż na wypożyczenie. Znam go z występów u Żyrondystów więc tym bardziej szkoda mi tego zawodnika
6
No cóż, jaki klub, taki kapitan
3
Skład na ten mecz:
Cillesen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Busquets, Vidal, Arthur - Dembele, Messi, Munir
0
ale ten Pickford to jest jednak śmieszny człowiek. Nie mówię tylko o tym meczu bo genialnie wprowadzał te piłki do kontr ale gestykuluje, pajacuje, tak trochę chce zwrócić na siebie uwagę ale nie za bardzo mu to wychodzi
EDIT: chyba wykrakałem :D
1
co za kocur z Paco
1
Nie ma nas w tym meczu. Jaki był cel wystawiając do gry czterech środkowych pomocników? Od lat naszą siłą były skrzydła, jeśli ich nie ma to w jaki sposób mamy zaatakować? Zycze Brzęczkowi jak najlepiej ale przypominają mi się złe czasy kadencji Franka Smudy
12
W pierwszych minutach Leo lekko podku.wiony, znak że będzie dobrze :)
0
Lloris pobiegł na zakupy
Jedziemy z nimi!
0
Jak skończysz studia to będziesz chciał wrócić na pierwszy rok, ja tak miałem, bardzo fajny okres w moim życiu. Inną sprawą jest że studnia pięcioletnie (3.5+1.5) robiłem 7 lat ;)
0
Wg. mnie opcje są dwie:
albo Valverde odejdzie
albo wróci do ustawienia 4-4-2 które z obecną kadrą będzie efektywniejsze
0
myślę że to ostatnie nieudane podanie Coutinho podsumowuje całą grę Barcelony w dzisiejszym meczu
1
Tak preferuje że defensywa jest naszą najgorszą stroną
0
Super partido, rewelacja..
0
asysta życia Pique.. co oni do k. nędzy robią?
0
Ostatnio gram w Bricks n Balls, bardzo szybko mnie wciągnęła, polecam :)
1
Fanart koszulek na przyszly sezon:
https://www.instagram.com/p/BoL32jbBo1O/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=p0p2jvk0yjx6
7
Pierwszy raz przeczytałem 'Jesteś nurem numer jeden' :D
7
mówcie co chcecie, ale redaktor Bugaj póki co fajnie komentuje mecz, nie pieprzy 3 po 3 jak Szpaku
0
Fajny ten zastępczy komentator, taki nie za nudny
0
ja pierd... komentarz z komórki... 21 wiek w TVP
0
Real-Roma na TVP skomentuje Dariusz Szpakowski z Marcinem Żewłakowem
0
W takim wypadku wskaż mi przeglądarkę która nie zżera tyle pamięci procesora co Chrome, Mozilla czy Opera
0
Używam przeglądarki Puffin, po wejściu na stronę fcbarca.com przekierowuje mnie na wersję mobilną, co mam zrobić żeby wyświetlała się pełna wersja strony?
1
Moja dziewczyna o filmach DC i Marvela mówi że to są bajki to spróbuj w ten deseń :D
0
kurrdeeeee
0
ajj Olisadebe na spalonym którego nie było, szkoda
0
dooobry LFC, tak trzymać :D
1
Dziwnie ogląda się mecz Ligi Mistrzów o tej porze. Wszystko się zgadza, tylko jednak magii 20:45 nic nie przebije