Tak, wiem, odlicza się ale dochodzi do 1 sekundy i wyskakuje komunikat o wyłączeniu adblocka a tenże jest już wyłączony (mogłem o tym w zasadzie wspomnieć)
Proszę Was o pomoc. Chcę pobrać pewien plik, ale pojawia sie problem. Aby 'dostać się' do pobierania to trzeba przejść przez te strony adf.ly czy coś takiego z wyłączonym adblockiem. Na okoliczność pobrania tego pliku wyłączam adblocka, odświeżam stronę i problem dalej występuje. Ma ktoś z Was pomysł jak mogę w końcu dostać się do tego pliku co chcę?
Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem konsoli PS4 (tak jak ja ;) ) to Slim w MediaMarkt z FIFĄ 19 i drugim padem jest do wzięcia za 1299 zł. Sama Slimka za jedyne 900 zł, więc oferty dość korzystne :)
Dobra, jako że dzisiaj wszedłem w poważny etap swojego życia poprzez pojawienie się przy moim wieku trójki z przodu to przyszedł czas podjąć męską decyzję i w końcu spełnić swoje marzenie - kupić konsolę PS4 :D powiedzcie mi Ramblowicze, czy opłaca się zaoszczędzić i kupić używkę za ok 900 zł (interesuje mnie PS4 Slim) czy zainwestować te kilka stówek i kupić nową?
A i jeszcze ważna sprawa. Rysiek nie był taki, w tym filmie pokazany jest zbyt mrocznie, zbyt smutno, bo naprawdę był bardzo miłym, wesołym i uczciwym człowiekiem
na notatniku Jarosław broni Ramosa czym się da, ale jego podsumowanie bije wszystko:
'Na końcu można tylko ziewnąć, ale na zewnątrz będzie wielka afera, że Ramos na dopingu. Trudno, idziemy dalej. Ważne, że na naszej stronie wszystko jest opisane w pełni.'
Polecam, mimo że część wątków jest przekręconych to sam wydźwięk i wpływ filmu na widza jest ogromny. Polecam bo słucham tej muzyki i ten film polecam każdemu kto ma chęci i zamiar go obejrzeć. Dla uzupełnienia wiedzy o Ryśku Riedlu polecam Ci jeszcze dokument 'Sie macie ludzie', jest bodajże na cda
Ktoś stworzył filmik porównujący finał 'Bohemian Rhapsody' z rzeczywistym występem Queen na Live Aid i trzeba przyznać że Rami Malek zrobił wielką rzecz. Popatrzcie sami: https://x.com/i/status/1061567015503192064
1
chciałem obejrzeć Valencię z United ale no k..a nie da się, tak smęcą że jest tragedia
1
Bardzo ładne, nawiązanie do wyjazdowych strojów Barcy z lat 95-97
0
wiem że dzisiaj częściowo drugi skład ale gdyby nie Cillessen to byłoby co najmniej 1:3, zdecydowanie musimy poprawić grę obronną
0
Tak, wiem, odlicza się ale dochodzi do 1 sekundy i wyskakuje komunikat o wyłączeniu adblocka a tenże jest już wyłączony (mogłem o tym w zasadzie wspomnieć)
0
Proszę Was o pomoc. Chcę pobrać pewien plik, ale pojawia sie problem. Aby 'dostać się' do pobierania to trzeba przejść przez te strony adf.ly czy coś takiego z wyłączonym adblockiem. Na okoliczność pobrania tego pliku wyłączam adblocka, odświeżam stronę i problem dalej występuje. Ma ktoś z Was pomysł jak mogę w końcu dostać się do tego pliku co chcę?
1
Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem konsoli PS4 (tak jak ja ;) ) to Slim w MediaMarkt z FIFĄ 19 i drugim padem jest do wzięcia za 1299 zł. Sama Slimka za jedyne 900 zł, więc oferty dość korzystne :)
1
Być może ktoś z Was będzie wiedział - ustrzelił ktoś hattricka z bramek zdobytych tylko po rzucie wolnym bezpośrednim?
0
Większość z moich marzeń już spełniłem, zostało niewiele więc póki co to zakup PS4 jest kolejny na liście ;)
0
słuszna sugestia, od razu prezent na święta będzie ;)
0
Dobra, jako że dzisiaj wszedłem w poważny etap swojego życia poprzez pojawienie się przy moim wieku trójki z przodu to przyszedł czas podjąć męską decyzję i w końcu spełnić swoje marzenie - kupić konsolę PS4 :D powiedzcie mi Ramblowicze, czy opłaca się zaoszczędzić i kupić używkę za ok 900 zł (interesuje mnie PS4 Slim) czy zainwestować te kilka stówek i kupić nową?
2
Aż ciśnie mi się na usta parafraza słów piosenki zespołu Perfect 'Błagam Pep(e) wróć'
0
Kupiliście coś z okazji Black Friday / Cyber Monday? Ja się zastanawiam na PS4 slim ;)
0
Daj znać jak obejrzysz, podziel się wrażeniami, chętnie się z nimi zapoznam
2
A i jeszcze ważna sprawa. Rysiek nie był taki, w tym filmie pokazany jest zbyt mrocznie, zbyt smutno, bo naprawdę był bardzo miłym, wesołym i uczciwym człowiekiem
44
na notatniku Jarosław broni Ramosa czym się da, ale jego podsumowanie bije wszystko:
'Na końcu można tylko ziewnąć, ale na zewnątrz będzie wielka afera, że Ramos na dopingu. Trudno, idziemy dalej. Ważne, że na naszej stronie wszystko jest opisane w pełni.'
2
Polecam, mimo że część wątków jest przekręconych to sam wydźwięk i wpływ filmu na widza jest ogromny. Polecam bo słucham tej muzyki i ten film polecam każdemu kto ma chęci i zamiar go obejrzeć. Dla uzupełnienia wiedzy o Ryśku Riedlu polecam Ci jeszcze dokument 'Sie macie ludzie', jest bodajże na cda
4
na poprawę humoru:
https://www.instagram.com/p/BqfdOCWhtZl/ :D :D
0
Borek czy Szpaku?
7
Jest potencjał w Żurkowskim, ktoś go musi dobrze poprowadzić bo jest to bardzo dobry materiał na klasowego piłkarza
8
Ktoś stworzył filmik porównujący finał 'Bohemian Rhapsody' z rzeczywistym występem Queen na Live Aid i trzeba przyznać że Rami Malek zrobił wielką rzecz. Popatrzcie sami:
https://x.com/i/status/1061567015503192064
25
Bramka Michała Żuka znalazła się w TOP5 zdobytych bramek w weekend przez młodych adeptów La Masia:
https://www.instagram.com/p/BqKUMtujc6x/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1lq2kv5553p6q
2
Kolejny odcinek serialu 'Nam wygrywać zakazano' dobiegł końca..
1
Jak mi ktoś wytłumaczy po co Grosicki biegnie do chorągiewki a potem od niej ucieka to dam mu zielone..
0
No cóż, ma strasznego pecha, musi popracować nad lepszym kamuflażem
0
Fuks poziom United
2
Mourinho weź nie wracaj do Manchesteru..
5
Borek po golu Ronaldo:
https://image.freepik.com/vetores-gratis/fap-meme_17-1002145038.jpg
0
Eh, szkoda że bez Laskowskiego na TVP
0
'I po co ja go wprowadziłem..'
7
Mater Dei.. tym strzałem Dembele podsumował swój dzisiejszy mecz