Jest jeszcze Malcom, którego ja osobiście lubię i znam z występów w Bordeaux, w którym był kluczowym piłkarzem napędzającym akcje ze skrzydła, które często kończył strzałem z dystansu, czego u nas brakuje. W Barcelonie niestety nie mógł w pełni pokazać swoich możliwości, ale zalążek swoich umiejętności pokazał w meczach m.in. z Realem, Espanyolem czy Villareal, a jako że ma dopiero 22 lata to w następnym sezonie powinien dostawać więcej okazji do gry
Jeśli odejdzie Valverde i przyjdzie inny trener który będzie miał pomysł na niego to niech zostaje, jeśli natomiast Valverde zostanie to lepiej dla niego jeśli odejdzie
Po Waszych komentarzach widzę, że komentatorzy Polsatu są na swoim poziomie. Ja powiem tak: oglądanie meczu z komentarzem polsatowskim (no, oprócz Borka) jest jak jazda Multiplą
0
Powołania na Macedonię i Izrael!
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60913155_2544707722227440_4799237387588730880_n.png?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=953f255fb3eaf1b624199f54cce4e1c3&oe=5D58372E
0
Szkoda mi Malcoma, ale tylko jego transfer do innego klubu pomoże mu się rozwijać. Z Valverde jest to niemożliwe
0
Jest jeszcze Malcom, którego ja osobiście lubię i znam z występów w Bordeaux, w którym był kluczowym piłkarzem napędzającym akcje ze skrzydła, które często kończył strzałem z dystansu, czego u nas brakuje. W Barcelonie niestety nie mógł w pełni pokazać swoich możliwości, ale zalążek swoich umiejętności pokazał w meczach m.in. z Realem, Espanyolem czy Villareal, a jako że ma dopiero 22 lata to w następnym sezonie powinien dostawać więcej okazji do gry
1
Najnowsza grafika 11vs11art dotycząca ostatnich wyników w Lidze Mistrzów:
https://www.facebook.com/11vs11.art/photos/a.196916107623166/356955784952530/?type=3&theater
2
Jeśli odejdzie Valverde i przyjdzie inny trener który będzie miał pomysł na niego to niech zostaje, jeśli natomiast Valverde zostanie to lepiej dla niego jeśli odejdzie
0
Przykro to stwierdzać ale wczorajszy mecz opisuje poniższy film:
2
Potrzebny ofensywnych gracz, jest na ławce gotowy Malcom, a tu cyk, środkowy pomocnik wchodzi
2
Polsat to chyba nienawidzi Barcelony, wieczne krytykowanie, faworyzowanie rywala. NC+ musisz!
0
co to się dzieje Wąski!
0
w Media Expert, Media Markt, X-kom, Komputronik, RTV Euro AGD czarny stoi po 2399zł
80
trybuna stworzona z kontenera, robi wrażenie:
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56815966_2122164077896378_8653443105174847488_n.png?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=b145e35b491ab00438d2aac545516b40&oe=5D2FEDC3
1
to jest k.rde kryminał..
183
Fajny ten projekt sportowy, taki nie za dobry
0
Ja byłem z moją dziewczyną w sobotę. Clint jak zwykle klasa, nawet się uśmiechnął kilka razy ;) Sama fabuła bardzo ciekawa, jeśli masz okazję to idź
0
Bardzo ładna, 'z pazurem'. Jeszcze ładniejsza byłaby bez sponsora, mogłaby być hitem sprzedażowym
3
Spokojnie, poczekamy na efekt końcowy, na pewno będzie dużo lepszy niż nowy projekt fioletowej. A nie, czekaj..
1
Angielski komentarz strzału Leo: 'Oh my goodness' :D
0
Dzięki za świeżą tapetę
1
Dzisiejsze spotkanie Barcelony z Lyonem skomentują Tomasz Smokowski i Paweł Golański.
Jak lubię Tomka Smokowskiego, tak jego komentowania niestety nie mogę strawić
0
Kieliszek sie przewrócił.. żałosny jest
0
Po Waszych komentarzach widzę, że komentatorzy Polsatu są na swoim poziomie. Ja powiem tak: oglądanie meczu z komentarzem polsatowskim (no, oprócz Borka) jest jak jazda Multiplą
2
Po zatrudnieniu ZZ zakładam pierwsze plotki transferowe:
'Real zainteresowany De Ligtem'
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jedyne co podoba mi się w PSG to czcionka na plecach
2
wiem, dlatego wybrałem zagraniczny stream z profesjonalnym komentarzem a nie pitoleniem 3 po 3
2
nie ma to jak oglądać mecz LM z angielskim komentarzem rodem z serii gier FIFA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
'spieprzyliście nam sezon'
1
klasyczny upadek Realu :D :D :D
4
De Jong odbył pierwszy trening na boisku treningowym Barcelony, zrobił wrażenie na wszystkich