0

Szkoda mi Malcoma, ale tylko jego transfer do innego klubu pomoże mu się rozwijać. Z Valverde jest to niemożliwe

0

Jest jeszcze Malcom, którego ja osobiście lubię i znam z występów w Bordeaux, w którym był kluczowym piłkarzem napędzającym akcje ze skrzydła, które często kończył strzałem z dystansu, czego u nas brakuje. W Barcelonie niestety nie mógł w pełni pokazać swoich możliwości, ale zalążek swoich umiejętności pokazał w meczach m.in. z Realem, Espanyolem czy Villareal, a jako że ma dopiero 22 lata to w następnym sezonie powinien dostawać więcej okazji do gry

1

Najnowsza grafika 11vs11art dotycząca ostatnich wyników w Lidze Mistrzów:
https://www.facebook.com/11vs11.art/photos/a.196916107623166/356955784952530/?type=3&theater

2

Jeśli odejdzie Valverde i przyjdzie inny trener który będzie miał pomysł na niego to niech zostaje, jeśli natomiast Valverde zostanie to lepiej dla niego jeśli odejdzie

0

Przykro to stwierdzać ale wczorajszy mecz opisuje poniższy film:

2

Potrzebny ofensywnych gracz, jest na ławce gotowy Malcom, a tu cyk, środkowy pomocnik wchodzi

2

Polsat to chyba nienawidzi Barcelony, wieczne krytykowanie, faworyzowanie rywala. NC+ musisz!

0

co to się dzieje Wąski!

0

w Media Expert, Media Markt, X-kom, Komputronik, RTV Euro AGD czarny stoi po 2399zł

1

to jest k.rde kryminał..

183

Fajny ten projekt sportowy, taki nie za dobry

0

Ja byłem z moją dziewczyną w sobotę. Clint jak zwykle klasa, nawet się uśmiechnął kilka razy ;) Sama fabuła bardzo ciekawa, jeśli masz okazję to idź

0

Bardzo ładna, 'z pazurem'. Jeszcze ładniejsza byłaby bez sponsora, mogłaby być hitem sprzedażowym

3

Spokojnie, poczekamy na efekt końcowy, na pewno będzie dużo lepszy niż nowy projekt fioletowej. A nie, czekaj..

1

Angielski komentarz strzału Leo: 'Oh my goodness' :D

0

Dzięki za świeżą tapetę

1

Dzisiejsze spotkanie Barcelony z Lyonem skomentują Tomasz Smokowski i Paweł Golański.

Jak lubię Tomka Smokowskiego, tak jego komentowania niestety nie mogę strawić

0

Kieliszek sie przewrócił.. żałosny jest

0

Po Waszych komentarzach widzę, że komentatorzy Polsatu są na swoim poziomie. Ja powiem tak: oglądanie meczu z komentarzem polsatowskim (no, oprócz Borka) jest jak jazda Multiplą

2

Po zatrudnieniu ZZ zakładam pierwsze plotki transferowe:

'Real zainteresowany De Ligtem'

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jedyne co podoba mi się w PSG to czcionka na plecach

2

wiem, dlatego wybrałem zagraniczny stream z profesjonalnym komentarzem a nie pitoleniem 3 po 3

2

nie ma to jak oglądać mecz LM z angielskim komentarzem rodem z serii gier FIFA

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

'spieprzyliście nam sezon'

1

klasyczny upadek Realu :D :D :D

4

De Jong odbył pierwszy trening na boisku treningowym Barcelony, zrobił wrażenie na wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?