Mi się marzy jeszcze koncert Davida Gilmoura w PL, chodzą pogłoski że ma nagrać jeszcze jedną płytę i wyruszyć w trasę, ale jak wystawił swoje gitary na licytacje to może oznaczać jednak emeryturę
Znam, wczoraj grali w Warszawie ale niestety mam trochę za daleko ;) Czasami chodzę na Another Pink Floyd - polski coverband ale i tak najlepszy jest oryginał - zwłaszcza w albumach granych na żywo
46 lat temu ukazał się jeden z najważniejszych i najlepszych albumów w historii rocka- "Dark Side of the Moon" Pink Floyd. Album, będący koncepcyjnym dziełem poruszającym takie tematy jak śmierć, władza, szaleństwo, czy przemijanie, jest drugim najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Spędził również nieprzerwanie 14 lat na amerykańskiej liście przebojów Billboard 200, dłużej niż jakikolwiek inny album. Płyta niezwykle spójna, chorobliwie wręcz ambitna i ocierająca się o doskonałość, do dzisiaj zachwyca ciągle świeżo brzmiącą produkcją i uniwersalnym przesłaniem. Prawdziwe do bólu teksty i porażająca wirtuozeria muzyków dopełniają całości. Dla mnie jest to najlepsza płyta na świecie, mój Mount Everest muzyki
Owszem, do sytuacji dochodzi, ale jak widzę że piłka mu się odbija od pięty i wzrusza ramionami bo źle podał to na pewno Malcom i Dembele nie będą gorsi od niego. A myślisz że oni nie ściągną obrońców? Są bardziej zwinni od Luisito. Gdyby Suarez był w formie to jego pozycja byłaby niepodważalna, rzeczywistość niestety jest nieco inna
Rakuten TV umożliwia wypożyczanie pojedynczych filmów. W ofercie nie brakuje nowości, chociaż na ten moment nie mają one polskich napisów ani lektora. Póki co serwis dostępny jest w naszym kraju wyłącznie w wersji beta i jedynie po angielsku. Na ten moment nie wiadomo nic o planach wprowadzenia wersji polskojęzycznej.
Platforma Rakuten TV pozwala na kupowanie dostępu do pojedynczych filmów w cenach od kilku do kilkudziesięciu złotych. W ofercie znaleźć można zarówno starsze produkcje, jak i niedawne kinowe hity – m.in. Venom, Narodziny gwiazdy czy Pierwszy człowiek. [naekranie.pl]
jeśli chodzi o patche aktualizacyjne to używam tego od Smoke, a na Evo-web geniusze (bo tak ich trzeba nazwać) modyfikują sam gameplay, zmieniają różne parametry i jak wrócę z pracy to będę sie przymierzał do testowania stworzonych przez nich modyfikacji
0
mój były kolega z pracy złożył dziś wypowiedzenie bo wyjeżdża do Islandii do pracy. Na co dzień chodzi w dresiku Realu więc wiedział kiedy uciec :D
0
Chodzi mi o tą hipotezę, w której działacze Barcelony poprosili go o wyeliminowanie Realu
0
od razu przypomniała mi się bramka Leo z sezonu 11/12:
widać Czibo lubi takie strzały :D
0
De Jong powinien dostać premię
0
co za cymbalik z Carvajala
0
Vazquez gra na czas Ajaxu :D
0
a wracając do Australian PF to właśnie czytam że zagrają 3 sierpnia w Dolinie Charlotty na słynnym Festiwalu Legend Rocka
0
https://www.terazmuzyka.pl/aktualnosci/czytaj/david-gilmour-wyprzedaje-gitary-poznalismy-szczegoly-aukcji-wideo.html
0
Mi się marzy jeszcze koncert Davida Gilmoura w PL, chodzą pogłoski że ma nagrać jeszcze jedną płytę i wyruszyć w trasę, ale jak wystawił swoje gitary na licytacje to może oznaczać jednak emeryturę
0
Znam, wczoraj grali w Warszawie ale niestety mam trochę za daleko ;) Czasami chodzę na Another Pink Floyd - polski coverband ale i tak najlepszy jest oryginał - zwłaszcza w albumach granych na żywo
5
46 lat temu ukazał się jeden z najważniejszych i najlepszych albumów w historii rocka- "Dark Side of the Moon" Pink Floyd. Album, będący koncepcyjnym dziełem poruszającym takie tematy jak śmierć, władza, szaleństwo, czy przemijanie, jest drugim najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Spędził również nieprzerwanie 14 lat na amerykańskiej liście przebojów Billboard 200, dłużej niż jakikolwiek inny album. Płyta niezwykle spójna, chorobliwie wręcz ambitna i ocierająca się o doskonałość, do dzisiaj zachwyca ciągle świeżo brzmiącą produkcją i uniwersalnym przesłaniem. Prawdziwe do bólu teksty i porażająca wirtuozeria muzyków dopełniają całości. Dla mnie jest to najlepsza płyta na świecie, mój Mount Everest muzyki
0
Taka zagwozdka mnie teraz dopadła:
Jeśli Barcelona po słabej grze wygrywa 3:0 z nieskutecznym Realem to słaby jest Real czy Barcelona?
0
zwracam honor Luisito po mojej sugestii wyjściowego składu
btw. ta bramka powinna trafić na chamsko
0
Waldek ciśnie dwójkę przy linii bocznej
1
Życzę sobie i Wam żeby ten pacman się zerzygał :D
2
Owszem, do sytuacji dochodzi, ale jak widzę że piłka mu się odbija od pięty i wzrusza ramionami bo źle podał to na pewno Malcom i Dembele nie będą gorsi od niego. A myślisz że oni nie ściągną obrońców? Są bardziej zwinni od Luisito. Gdyby Suarez był w formie to jego pozycja byłaby niepodważalna, rzeczywistość niestety jest nieco inna
3
Chciałbym zobaczyć taki skład na Bernabeu: Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Sergio, Rakitić, Roberto - Dembele, Messi, Malcom
0
A który silnik w tym samochodzie mógłbyś polecić?
0
To ma w takim wypadku Astrę K, w tym modelu zrobili taki silnik
0
Co dokładnie się psuje?
0
Musze kupić samochód i przymierzam się do Opla Astry J w benzynie 1.4 140 KM. Co sądzicie? Jest tu ktoś właścicielem takowej?
7
Williams testował DVB-T w bolidzie Roberta Kubicy
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/52770524_2107123129366538_4095627804979232768_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=09f6b3e6619e22e93bd72ce966ce7770&oe=5D1F5D8E
1
Rakuten TV – platforma VOD dostępna w Polsce
Rakuten TV umożliwia wypożyczanie pojedynczych filmów. W ofercie nie brakuje nowości, chociaż na ten moment nie mają one polskich napisów ani lektora. Póki co serwis dostępny jest w naszym kraju wyłącznie w wersji beta i jedynie po angielsku. Na ten moment nie wiadomo nic o planach wprowadzenia wersji polskojęzycznej.
Platforma Rakuten TV pozwala na kupowanie dostępu do pojedynczych filmów w cenach od kilku do kilkudziesięciu złotych. W ofercie znaleźć można zarówno starsze produkcje, jak i niedawne kinowe hity – m.in. Venom, Narodziny gwiazdy czy Pierwszy człowiek. [naekranie.pl]
2
tą zmianę rozumie tylko Valverde
1
trzeba było wystawić Malcoma na prawym skrzydle, Leo do środka i na pewno nie byłoby gorzej w ataku jak obecnie z Suarezem..
0
jeśli chodzi o patche aktualizacyjne to używam tego od Smoke, a na Evo-web geniusze (bo tak ich trzeba nazwać) modyfikują sam gameplay, zmieniają różne parametry i jak wrócę z pracy to będę sie przymierzał do testowania stworzonych przez nich modyfikacji
0
Używasz modów stworzonych na forum evo-web?
1
Są tu gracze PES 2019 grający w ML? Mam pytanie odnośnie modów do gameplaya
1
No cóż, postać z mojego avatara. Dzięki niemu pokochałem futbol
0
Just Breathe Pearl Jam, Tylko ja i Ty Dżemu