0

mój były kolega z pracy złożył dziś wypowiedzenie bo wyjeżdża do Islandii do pracy. Na co dzień chodzi w dresiku Realu więc wiedział kiedy uciec :D

0

Chodzi mi o tą hipotezę, w której działacze Barcelony poprosili go o wyeliminowanie Realu

0

od razu przypomniała mi się bramka Leo z sezonu 11/12:


widać Czibo lubi takie strzały :D

0

De Jong powinien dostać premię

0

co za cymbalik z Carvajala

0

Vazquez gra na czas Ajaxu :D

0

a wracając do Australian PF to właśnie czytam że zagrają 3 sierpnia w Dolinie Charlotty na słynnym Festiwalu Legend Rocka

0

Mi się marzy jeszcze koncert Davida Gilmoura w PL, chodzą pogłoski że ma nagrać jeszcze jedną płytę i wyruszyć w trasę, ale jak wystawił swoje gitary na licytacje to może oznaczać jednak emeryturę

0

Znam, wczoraj grali w Warszawie ale niestety mam trochę za daleko ;) Czasami chodzę na Another Pink Floyd - polski coverband ale i tak najlepszy jest oryginał - zwłaszcza w albumach granych na żywo

5

46 lat temu ukazał się jeden z najważniejszych i najlepszych albumów w historii rocka- "Dark Side of the Moon" Pink Floyd. Album, będący koncepcyjnym dziełem poruszającym takie tematy jak śmierć, władza, szaleństwo, czy przemijanie, jest drugim najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Spędził również nieprzerwanie 14 lat na amerykańskiej liście przebojów Billboard 200, dłużej niż jakikolwiek inny album. Płyta niezwykle spójna, chorobliwie wręcz ambitna i ocierająca się o doskonałość, do dzisiaj zachwyca ciągle świeżo brzmiącą produkcją i uniwersalnym przesłaniem. Prawdziwe do bólu teksty i porażająca wirtuozeria muzyków dopełniają całości. Dla mnie jest to najlepsza płyta na świecie, mój Mount Everest muzyki

0

Taka zagwozdka mnie teraz dopadła:
Jeśli Barcelona po słabej grze wygrywa 3:0 z nieskutecznym Realem to słaby jest Real czy Barcelona?

0

zwracam honor Luisito po mojej sugestii wyjściowego składu
btw. ta bramka powinna trafić na chamsko

0

Waldek ciśnie dwójkę przy linii bocznej

1

Życzę sobie i Wam żeby ten pacman się zerzygał :D

2

Owszem, do sytuacji dochodzi, ale jak widzę że piłka mu się odbija od pięty i wzrusza ramionami bo źle podał to na pewno Malcom i Dembele nie będą gorsi od niego. A myślisz że oni nie ściągną obrońców? Są bardziej zwinni od Luisito. Gdyby Suarez był w formie to jego pozycja byłaby niepodważalna, rzeczywistość niestety jest nieco inna

3

Chciałbym zobaczyć taki skład na Bernabeu: Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Sergio, Rakitić, Roberto - Dembele, Messi, Malcom

0

A który silnik w tym samochodzie mógłbyś polecić?

0

To ma w takim wypadku Astrę K, w tym modelu zrobili taki silnik

0

Co dokładnie się psuje?

0

Musze kupić samochód i przymierzam się do Opla Astry J w benzynie 1.4 140 KM. Co sądzicie? Jest tu ktoś właścicielem takowej?

1

Rakuten TV – platforma VOD dostępna w Polsce

Rakuten TV umożliwia wypożyczanie pojedynczych filmów. W ofercie nie brakuje nowości, chociaż na ten moment nie mają one polskich napisów ani lektora. Póki co serwis dostępny jest w naszym kraju wyłącznie w wersji beta i jedynie po angielsku. Na ten moment nie wiadomo nic o planach wprowadzenia wersji polskojęzycznej.

Platforma Rakuten TV pozwala na kupowanie dostępu do pojedynczych filmów w cenach od kilku do kilkudziesięciu złotych. W ofercie znaleźć można zarówno starsze produkcje, jak i niedawne kinowe hity – m.in. Venom, Narodziny gwiazdy czy Pierwszy człowiek. [naekranie.pl]

2

tą zmianę rozumie tylko Valverde

1

trzeba było wystawić Malcoma na prawym skrzydle, Leo do środka i na pewno nie byłoby gorzej w ataku jak obecnie z Suarezem..

0

jeśli chodzi o patche aktualizacyjne to używam tego od Smoke, a na Evo-web geniusze (bo tak ich trzeba nazwać) modyfikują sam gameplay, zmieniają różne parametry i jak wrócę z pracy to będę sie przymierzał do testowania stworzonych przez nich modyfikacji

0

Używasz modów stworzonych na forum evo-web?

1

Są tu gracze PES 2019 grający w ML? Mam pytanie odnośnie modów do gameplaya

1

No cóż, postać z mojego avatara. Dzięki niemu pokochałem futbol

0

Just Breathe Pearl Jam, Tylko ja i Ty Dżemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?