Telewizja Polska zdecydowała, który mecz 5. kolejki Ligi Mistrzów pokaże na swoich antenach. W otwartym kanale zobaczymy starcie Liverpoolu z SSC Napoli. Angielsko-włoski pojedynek zostanie rozegrany w środę, 27 listopada o godzinie 21:00.(transmisja w TVP 1, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej).
Dopiero wróciłem z pracy, pewnie już ktoś zwrócił na to uwagę, ale jakim trzeba być imbecylem żeby w sytuacji kontuzji Suareza Antka dalej uparcie wystawiać na lewej stronie
🔴 POWOŁANIA Selekcjoner Jerzy Brzęczek ogłosił listę powołanych zawodników, którzy w listopadzie zagrają z Izraelem (16.11) oraz ze Słowenią (19.11) w eliminacjach do mistrzostw Europy. 🏆⤵️ https://t.co/a4HsvVWb2i">pic.twitter.com/a4HsvVWb2i
@Colon musisz iść przy najbliższej okazji, to jest coś niemożliwego do opisania. Tak, wszystkie płyty, najwięcej z Ten. Chodzą plotki że może w przyszłym roku wrócą do PL
@ViscaBarca123 jak oceniasz naszego rodaka? Wiadomo że jest jeszcze dzieciakiem, inaczej się gra ale ma szansę w przyszłości awansować do drugiego zespołu albo i nawet pierwszego?
@Colon Fajnie że to wrzuciłeś, muszę przesłuchać tych co nie słyszałem w ogóle. Swoją drogą brakuje tu kilku numerów - November Rain (Slash), Time, Another Brick In The Wall (Gilmour), Europa (Santana). Ciekawe czym się kierowali
- 2014/15 - dom Te koszulki można określić tylko jednym słowem - perfekcja. Piękne pionowe pasy, idealne odcienie bordo i granatu z symbolicznym trójkącikiem senyerowskim pod szyją sprawiły że serca kibiców Blaugrany zaczęły bić dużo mocniej. Perfekcyjny projekt idealnie wpasował się w osiągnięcia zespołu w sezonie 14/15. Mimo kilku zawirowań i słabszych wyników debiutanckiego sezonu Luisa Enrique do połowy rozgrywek, zespół podniósł się wchodząc na swój piłkarski Olimp. Ówczesna zdobyta potrójna korona bezpośrednim stylem gry z zachowaniem ducha 'tiki-taki' charakteryzowała ten zespół oraz kibiców dając im powody do wielkiej dumy. Obecnie wielu kibiców wraca do tamtych czasów życząc sobie powtórzenia tych sukcesów w bieżącym sezonie.
0
@ee_chyba_nie wstawaj, zes*ałeś się!
4
Telewizja Polska zdecydowała, który mecz 5. kolejki Ligi Mistrzów pokaże na swoich antenach. W otwartym kanale zobaczymy starcie Liverpoolu z SSC Napoli. Angielsko-włoski pojedynek zostanie rozegrany w środę, 27 listopada o godzinie 21:00.(transmisja w TVP 1, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej).
2
Zabrakło nam tego co miała Slavia czyli chęci, zaangażowania i pomysłu na grę. Gratulacje dla Prażan
2
Frenkie jest jak Kubica w Williamsie - niby chce więcej, chce się pokazać ale nie może bo ktoś go przed tym powstrzymuje
1
Mówicie że Slavia to taka czeska Legia. Nie. Do Slavii jakiemukolwiek polskiemu klubowi daleko w obecnej sytuacji
2
Dopiero wróciłem z pracy, pewnie już ktoś zwrócił na to uwagę, ale jakim trzeba być imbecylem żeby w sytuacji kontuzji Suareza Antka dalej uparcie wystawiać na lewej stronie
0
Pominięcie Firpo to swego rodzaju karma dla Valverde, który go pomija, to teraz ma za karę. I dobrze mu tak.
#ValverdeOut
2
Powołania na Izrael i Słowenię:
1
Logicznym rozwiązaniem wydaje się gra Antka na 9 wskutek kontuzji Suareza, ale wiemy że Valverde zrobi nam psikutasa i na środku zagra Messi
6
Wziąłem się dzisiaj za oglądanie Domu z papieru. Cholera, czemu dopiero teraz?
2
11vs11.art na urodziny Ansu:
https://www.facebook.com/11vs11.art/photos/a.196916107623166/450800278901413/?type=3&theater
5
dobra, dzisiaj ja zaczynam - mimo wygranej ale przez dokonane zmiany #ValverdeOut
Edit: widze że kolega mnie ubiegł, więc jednak nie zacznę
0
co za tuman
5
Siateczka i brameczka Leo:
2
Fatiemu dziś troszkę nie idzie, ale to jeszcze dziecko, ma czas
1
Pewnie było, ale co mi tam. Wszystkie gole Ronaldo strzelone w Barcelonie:
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/4812596538779060/
6
- Danie z kota?
- Kotlet ;)
0
@Colon musisz iść przy najbliższej okazji, to jest coś niemożliwego do opisania. Tak, wszystkie płyty, najwięcej z Ten. Chodzą plotki że może w przyszłym roku wrócą do PL
0
Chcę tam wrócić, przeżyć to jeszcze raz!
9
Lepiej się tego nie dało ująć
https://zapodaj.net/d43387e110504.jpg.html
1
To jest kurna niemożliwe co tu się dzieje.. Wstyd!
14
co tam Neuer słychać? Dalej jesteś debeściak? Pamiętaj że Pan Wąski jest debeściak! I jego mafia też!
48
Szybcy są w tym Madrycie, finał w październiku, nic tylko pogratulować :D
1
@Criss18Barca Agnieszka jest z naszego regionu, pow. olkuski woj. małopolskie i z tego co ja czytałem to uzyskała mandat do sejmu
0
@ViscaBarca123 jak oceniasz naszego rodaka? Wiadomo że jest jeszcze dzieciakiem, inaczej się gra ale ma szansę w przyszłości awansować do drugiego zespołu albo i nawet pierwszego?
0
Tym strzałem Zieliński podsumował swoją grę..
0
Ulubiony styl gry red. Szpakowskiego? Po obwodzie
0
@Colon Fajnie że to wrzuciłeś, muszę przesłuchać tych co nie słyszałem w ogóle. Swoją drogą brakuje tu kilku numerów - November Rain (Slash), Time, Another Brick In The Wall (Gilmour), Europa (Santana). Ciekawe czym się kierowali
0
- 2014/15
- dom
Te koszulki można określić tylko jednym słowem - perfekcja. Piękne pionowe pasy, idealne odcienie bordo i granatu z symbolicznym trójkącikiem senyerowskim pod szyją sprawiły że serca kibiców Blaugrany zaczęły bić dużo mocniej. Perfekcyjny projekt idealnie wpasował się w osiągnięcia zespołu w sezonie 14/15. Mimo kilku zawirowań i słabszych wyników debiutanckiego sezonu Luisa Enrique do połowy rozgrywek, zespół podniósł się wchodząc na swój piłkarski Olimp. Ówczesna zdobyta potrójna korona bezpośrednim stylem gry z zachowaniem ducha 'tiki-taki' charakteryzowała ten zespół oraz kibiców dając im powody do wielkiej dumy. Obecnie wielu kibiców wraca do tamtych czasów życząc sobie powtórzenia tych sukcesów w bieżącym sezonie.
0
@Kozik1990 w marzeniach mam jedynie Pepa