Ten mecz Realu z Barcą na Eleven ma taką jakość obrazu jakby ten mecz był grany wczoraj. Dla porównania wczorajszy klasyk 2:6 na C+ był nadawany w formacie 4:3
@BarcaInfo jakby nie patrzeć to ma dopiero 21 lat, szansa coś osiągnąć jeszcze jest. Z drugiej strony to ile było takich młodych co kariery nie zrobili
pytanko odnośnie Netflixa. Mamy konto współdzielone i czy dany użytkownik jest przypisany do urządzenia czy mogę na jedno konto logować się na różnych urządzeniach?
Po wielu przeprowadzonych rozmowach z kolegami zawodnikami i przedstawicielami wszystkich zawodów polskiej piłki zwracam się z gorącą prośbą do osób zarządzających naszym sportem w Polsce, o przemyślenie ostatnich decyzji związanych z kontynuowaniem rozgrywek najwyższych lig piłkarskich.
W obliczu tak poważnego zagrożenia jakim jest koronawirus, na nas wszystkich spoczywa teraz ogromna odpowiedzialność. Nie tylko za zdrowie samych zawodników i członków sztabów ale także, a może nawet przede wszystkim, za ich rodziny i inne osoby z najbliższego otoczenia.
W moim najgłębszym przekonaniu najlepszą obecnie decyzją byłoby zawieszenie rozgrywek na okres kilku tygodni, tak aby dać sobie czas na wypracowanie docelowej decyzji, przemyślanej i zgodnej z decyzjami władz państwowych i UEFA, które mają zapaść w najbliższym czasie.
Mam lapka Lenovo z Windowsem 10 i mam problem z dźwiękiem (pewnie to już standard przy tym systemie ale spytać można). Słucham muzyki z foobara który jest zminimalizowany. Mam otwartą przeglądarkę z fb i gdy dostaję wiadomość na nim to ten dźwięk (nowej wiadomości) razem z muzyką nagle się podgłaśnia i po chwili wraca do normalnego poziomu. Czy jest to kwestia związana z problemami z kartą dźwiękową i SO czy może da się to jakoś ustawić aby znormalizować wszystkie dźwięki?
Kręcidło trochę się pospieszył z takimi stwierdzeniami. Przejęcie zespołu w połowie sezonu a mamy 1 marca, brak okresu przygotowawczego, okrojony i źle dobrany skład to nie jest jego wina. Styl delikatnie się poprawił ale nie ma co oczekiwać cudów po niecałych dwóch miesiącach pracy.
0
@justfootball Tier level Espanyol
1
Ten mecz Realu z Barcą na Eleven ma taką jakość obrazu jakby ten mecz był grany wczoraj. Dla porównania wczorajszy klasyk 2:6 na C+ był nadawany w formacie 4:3
0
Rammstein na swoim FB zaprzeczył doniesieniom o tym że Lindemann jest zakażony koronawirusem. Uff..
1
@BarcaInfo jakby nie patrzeć to ma dopiero 21 lat, szansa coś osiągnąć jeszcze jest. Z drugiej strony to ile było takich młodych co kariery nie zrobili
24
Biedny TW nie może wyżyć za 6 tys. miesięcznie
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-uziemil-lecha-walese-mam-6-tys-zl-emerytury-i-bankrutuje-6490508039419521a
0
Hejt Park dziś rządzi :)
0
pytanko odnośnie Netflixa. Mamy konto współdzielone i czy dany użytkownik jest przypisany do urządzenia czy mogę na jedno konto logować się na różnych urządzeniach?
23
Btw. Kuba na FB:
Do Władz Polskiej Piłki.
Po wielu przeprowadzonych rozmowach z kolegami zawodnikami i przedstawicielami wszystkich zawodów polskiej piłki zwracam się z gorącą prośbą do osób zarządzających naszym sportem w Polsce, o przemyślenie ostatnich decyzji związanych z kontynuowaniem rozgrywek najwyższych lig piłkarskich.
W obliczu tak poważnego zagrożenia jakim jest koronawirus, na nas wszystkich spoczywa teraz ogromna odpowiedzialność. Nie tylko za zdrowie samych zawodników i członków sztabów ale także, a może nawet przede wszystkim, za ich rodziny i inne osoby z najbliższego otoczenia.
W moim najgłębszym przekonaniu najlepszą obecnie decyzją byłoby zawieszenie rozgrywek na okres kilku tygodni, tak aby dać sobie czas na wypracowanie docelowej decyzji, przemyślanej i zgodnej z decyzjami władz państwowych i UEFA, które mają zapaść w najbliższym czasie.
Z poważaniem
Jakub Błaszczykowski
0
Mam lapka Lenovo z Windowsem 10 i mam problem z dźwiękiem (pewnie to już standard przy tym systemie ale spytać można). Słucham muzyki z foobara który jest zminimalizowany. Mam otwartą przeglądarkę z fb i gdy dostaję wiadomość na nim to ten dźwięk (nowej wiadomości) razem z muzyką nagle się podgłaśnia i po chwili wraca do normalnego poziomu. Czy jest to kwestia związana z problemami z kartą dźwiękową i SO czy może da się to jakoś ustawić aby znormalizować wszystkie dźwięki?
0
@MarioVeB! Nie no, życie musi być
5
a ja Wam powiem tak. Rację miał Kononowicz - nie będzie niczego!
0
@seba1324 telefon w takim miejscu był ze go nie zalało a wszystko widziałem ;)
0
poszedł człowiek się umyć w przerwie przed dogrywką, wraca a tu dwie bramki padły..
dobrze że wziąłem telefon ze sobą i widziałem te bramki ;)
0
Costa zdegustowany
0
eh, zaś Feddek z Wiśniarkiem
0
@bolinho89 te biedronkowe Top Chips zielona cebulka faliste
1
i cyk Kraft spuszczony :D
0
Marzenia z dzieciństwa o locie takim helikopterem wróciły momentalnie! Klasyka!
1
@FafitFCB Anka. Przyślij mi karetke do siostry ofiary.
0
Tak wg. Footy Headlines ma wyglądać koszulka reprezentacji Polski na Euro 2020. Hit czy kit?
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/87543664_1467184993463628_6741025516955893760_n.png?_nc_cat=111&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQkMcyUqHcqtVrbBDpRE68ogQR7kI42GzfVd4zq8OKwJRpzQfz5bPotNCCIWbeIiNsQ&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=e1bfb326fa71ce54c8146cab23bdee53&oe=5E99B5C7
via Ekstraklasa Trolls
2
TOP 4 Braithwaite'a:
0
@stool jak go sprowadziłem w PESie ponownie to grał z 7
0
Tomek Smokowski wskazuje swoją 10 najdziwniejszych transferów Barcelony:
0
@Rewolucja123 z polecaniem własnych komentarzy jest jak z lizaniem własnych jaj
1
Kręcidło trochę się pospieszył z takimi stwierdzeniami. Przejęcie zespołu w połowie sezonu a mamy 1 marca, brak okresu przygotowawczego, okrojony i źle dobrany skład to nie jest jego wina. Styl delikatnie się poprawił ale nie ma co oczekiwać cudów po niecałych dwóch miesiącach pracy.
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/laliga/fc-barcelona/laliga-quique-setien-obiecywal-ze-barcelona-bedzie-grala-pieknie/27bt44m?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
5
@BarcaInfo ciekawe czy rozmawiał z Pepem, powinni mieć wiele wspólnych tematów
6
Jaja to będą jak City wygra LM i nie zagrają przez dyskwalifikację jako zwycięzca w kolejnej edycji :D
0
mecz życia Ramosa :D
6
Kevin MOTM
0
Najpierw zabrali Ramosowi samobója to teraz w końcu miał swój udział przy bramce :)