0

@justfootball Tier level Espanyol

1

Ten mecz Realu z Barcą na Eleven ma taką jakość obrazu jakby ten mecz był grany wczoraj. Dla porównania wczorajszy klasyk 2:6 na C+ był nadawany w formacie 4:3

0

Rammstein na swoim FB zaprzeczył doniesieniom o tym że Lindemann jest zakażony koronawirusem. Uff..

1

@BarcaInfo jakby nie patrzeć to ma dopiero 21 lat, szansa coś osiągnąć jeszcze jest. Z drugiej strony to ile było takich młodych co kariery nie zrobili

24

0

Hejt Park dziś rządzi :)

0

pytanko odnośnie Netflixa. Mamy konto współdzielone i czy dany użytkownik jest przypisany do urządzenia czy mogę na jedno konto logować się na różnych urządzeniach?

23

Btw. Kuba na FB:
Do Władz Polskiej Piłki.

Po wielu przeprowadzonych rozmowach z kolegami zawodnikami i przedstawicielami wszystkich zawodów polskiej piłki zwracam się z gorącą prośbą do osób zarządzających naszym sportem w Polsce, o przemyślenie ostatnich decyzji związanych z kontynuowaniem rozgrywek najwyższych lig piłkarskich.

W obliczu tak poważnego zagrożenia jakim jest koronawirus, na nas wszystkich spoczywa teraz ogromna odpowiedzialność. Nie tylko za zdrowie samych zawodników i członków sztabów ale także, a może nawet przede wszystkim, za ich rodziny i inne osoby z najbliższego otoczenia.

W moim najgłębszym przekonaniu najlepszą obecnie decyzją byłoby zawieszenie rozgrywek na okres kilku tygodni, tak aby dać sobie czas na wypracowanie docelowej decyzji, przemyślanej i zgodnej z decyzjami władz państwowych i UEFA, które mają zapaść w najbliższym czasie.

Z poważaniem
Jakub Błaszczykowski

0

Mam lapka Lenovo z Windowsem 10 i mam problem z dźwiękiem (pewnie to już standard przy tym systemie ale spytać można). Słucham muzyki z foobara który jest zminimalizowany. Mam otwartą przeglądarkę z fb i gdy dostaję wiadomość na nim to ten dźwięk (nowej wiadomości) razem z muzyką nagle się podgłaśnia i po chwili wraca do normalnego poziomu. Czy jest to kwestia związana z problemami z kartą dźwiękową i SO czy może da się to jakoś ustawić aby znormalizować wszystkie dźwięki?

0

@MarioVeB! Nie no, życie musi być

5

a ja Wam powiem tak. Rację miał Kononowicz - nie będzie niczego!

0

@seba1324 telefon w takim miejscu był ze go nie zalało a wszystko widziałem ;)

0

poszedł człowiek się umyć w przerwie przed dogrywką, wraca a tu dwie bramki padły..

dobrze że wziąłem telefon ze sobą i widziałem te bramki ;)

0

Costa zdegustowany

0

eh, zaś Feddek z Wiśniarkiem

0

@bolinho89 te biedronkowe Top Chips zielona cebulka faliste

1

i cyk Kraft spuszczony :D

0

Marzenia z dzieciństwa o locie takim helikopterem wróciły momentalnie! Klasyka!


1

@FafitFCB Anka. Przyślij mi karetke do siostry ofiary.

2

TOP 4 Braithwaite'a:


0

@stool jak go sprowadziłem w PESie ponownie to grał z 7

0

Tomek Smokowski wskazuje swoją 10 najdziwniejszych transferów Barcelony:


0

@Rewolucja123 z polecaniem własnych komentarzy jest jak z lizaniem własnych jaj

1

Kręcidło trochę się pospieszył z takimi stwierdzeniami. Przejęcie zespołu w połowie sezonu a mamy 1 marca, brak okresu przygotowawczego, okrojony i źle dobrany skład to nie jest jego wina. Styl delikatnie się poprawił ale nie ma co oczekiwać cudów po niecałych dwóch miesiącach pracy.

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/laliga/fc-barcelona/laliga-quique-setien-obiecywal-ze-barcelona-bedzie-grala-pieknie/27bt44m?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport

5

@BarcaInfo ciekawe czy rozmawiał z Pepem, powinni mieć wiele wspólnych tematów

6

Jaja to będą jak City wygra LM i nie zagrają przez dyskwalifikację jako zwycięzca w kolejnej edycji :D

0

mecz życia Ramosa :D

6

Kevin MOTM

0

Najpierw zabrali Ramosowi samobója to teraz w końcu miał swój udział przy bramce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?