@Colon zdecydowanie Jimi Hendrix, a oprócz niego polski zespół Harlem. Szkoda że wcześniej nie zauważyłem dyskusji, następnym razem proszę o oznaczenie :)
15 lat temu premierę miał film, który moim zdaniem zmienił oblicze polskiego kina - 'Pitbull'. Film a potem serial są dla mnie numerem jeden w polskiej kinematografii.
Proponuję małą zabawę. Część z Was pracuje przy komputerach, jesteście, tak jak ja, pracownikami biurowymi. Proponuję, aby w komentarzu napisać nazwę jednego programu/aplikacji która w głównej mierze opiera się na Waszych obowiązkach. Jeśli ktoś nie może ujawnić nazwy bo pracuje na autorskim, firmowym programie to może napisać 'oprogramowanie/program firmowy'. Ja pracuję na Trans.eu
@ViscaBarca123 fajna lista, z jednej strony lepiej jakby został w La Liga, z drugiej Ajax i Lipsk mają doświadczenie z młodzieżą. Mam nadzieję że dobrze wybierze
@mateuszdabski To tylko moja ocena, możesz się z nią nie zgodzić ale każda osoba publiczna ma swoje życie prywatne do którego z upieprzonymi w gównie buciorami się nie wchodzi gdy jest już posprzątane
@Janiama Ronaldo Nazario Adam Małysz Kobe Bryant Paweł Zagumny Michael Schumacher Jaromir Jagr Usain Bolt Ronnie O'Sullivan Michael Phelps Roger Federer
0
@Colon eh, dzisiaj zaś z telefonu
Rammstein, Rolling Stones, Ryszard Riedel, Sebastian Riedel, Revolucja
1
@Colon
Queen, Pearl Jam, Pink Floyd, Perfect
0
@Colon dziś z telefonu więc bez linków:
Ozzy, Odział Zamknięty
0
@barcowy1899 Ronaldo, Ronaldinho
1
@Colon
Nirvana - tym razem Unplugged
Niemen - najpiękniejsza ballada
Nalepa - ten dom już znalazłem ;)
0
@Colon trochę ponaciągam ale to dlatego że pominąłem początkowe litery alfabetu)
Metallica
Maciej Balcar (B mnie ominęło więc wykorzystam imię ;) )
Paweł Małaszyński - Cochise (C mnie ominęło również a muszę o nich wspomnieć)
Jest jeszcze Martyna Jakubowicz i jej nieśmiertelne 'W domach z betonu' i Myslovitz ale ich słucham tak 'od święta'
3
@Colon
Led Zeppelin zna każdy, dla mnie to numer 1 na równi z Floydami, wrzucę numer po którym mam zawsze dreszcze - 'Thank You'
Luxtorpeda
Lynyrd Skynyrd
0
@Colon z mojej strony na literę K to tylko Krzak
1
@Danny Gaucho te koszulki, niekoniecznie z IBM to bym obejrzał na żywo
0
@tadzik447 widziałem, na Woodstocku nie byłem ale byłem chyba na pięciu jego koncertach
2
@Colon
Janis Joplin
Jelonek
John Mayall
no i mistrz gitary Jimmy Page, który wydał solową płytę:
4
@DanielOOL polecam Audacity. Możesz przycinać, pogłaśniać, łączyć muzykę.
0
@Colon pierwsze skojarzenie to oczywiście IRA, z zagranicznych pierwszy na myśl przychodzi Iron Maiden ale ja wspomnę o Iggy Popie
0
@Colon zdecydowanie Jimi Hendrix, a oprócz niego polski zespół Harlem.
Szkoda że wcześniej nie zauważyłem dyskusji, następnym razem proszę o oznaczenie :)
0
@Sheepfan kwestia gustu a o nich się raczej nie dyskutuje, to tylko moje zdanie
1
15 lat temu premierę miał film, który moim zdaniem zmienił oblicze polskiego kina - 'Pitbull'. Film a potem serial są dla mnie numerem jeden w polskiej kinematografii.
0
Proponuję małą zabawę. Część z Was pracuje przy komputerach, jesteście, tak jak ja, pracownikami biurowymi. Proponuję, aby w komentarzu napisać nazwę jednego programu/aplikacji która w głównej mierze opiera się na Waszych obowiązkach. Jeśli ktoś nie może ujawnić nazwy bo pracuje na autorskim, firmowym programie to może napisać 'oprogramowanie/program firmowy'.
Ja pracuję na Trans.eu
4
@NeroTFP Jako ze muzyka jest mi bardzo bliska pozwolę dodać swoje top 10 ale bez komentarzy, kolejność przypadkowa:
1. Led Zeppelin - Stairway To Heaven
2. Pink Floyd - Comfortably Numb
3. Queen - Bohemian Rhapsody
4. Pearl Jam - Black
5. Dżem - Ballada o dziwnym malarzu
6. Cree - Kiedy znowu
7. Cochise - War song
8. Czesław Niemen - Dziwny jest ten świat
9. The Rolling Stones - Gimme Shelter
10. Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son
0
@ViscaBarca123 Zapewne w tej kwestii masz lepszą wiedzę od każdego z nas tutaj ;) Ważne, żeby się rozwijał.
0
@ViscaBarca123 fajna lista, z jednej strony lepiej jakby został w La Liga, z drugiej Ajax i Lipsk mają doświadczenie z młodzieżą. Mam nadzieję że dobrze wybierze
0
@mateuszdabski To tylko moja ocena, możesz się z nią nie zgodzić ale każda osoba publiczna ma swoje życie prywatne do którego z upieprzonymi w gównie buciorami się nie wchodzi gdy jest już posprzątane
0
co jak co, ale poruszenie 'afery tajskiej' to trochę przegięcie. Pewnych spraw, zwłaszcza gdy są prywatne, się nie rusza
0
od jutra w internecie nowy serwis #NajmanTube
2
Ale Matiego to trzeba szanować jednak, zawsze potrafi zachować klasę, bez względu na wszystko nie daje się sprowokować
0
ten Hejt Park ogląda więcej ludzi jak te walki Najmana
0
Dymyyyyyy XD
1
@Janiama
Ronaldo Nazario
Adam Małysz
Kobe Bryant
Paweł Zagumny
Michael Schumacher
Jaromir Jagr
Usain Bolt
Ronnie O'Sullivan
Michael Phelps
Roger Federer
0
@Colon Ummagumma to nie jest płyta, to stan umysłu
0
@Colon Kanał Sportowy, Polskie Drogi
3
Ale Eto'o wszedł w obronę Realu jak śliwka w kompot, faul Gutiego i pewnie wykorzystana jedenastka Ronaldinho. Piękne czasy