0

@Colon eh, dzisiaj zaś z telefonu
Rammstein, Rolling Stones, Ryszard Riedel, Sebastian Riedel, Revolucja

1

@Colon
Queen, Pearl Jam, Pink Floyd, Perfect

0

@Colon dziś z telefonu więc bez linków:
Ozzy, Odział Zamknięty

0

@barcowy1899 Ronaldo, Ronaldinho

1

@Colon
Nirvana - tym razem Unplugged



Niemen - najpiękniejsza ballada


Nalepa - ten dom już znalazłem ;)

0

@Colon trochę ponaciągam ale to dlatego że pominąłem początkowe litery alfabetu)
Metallica



Maciej Balcar (B mnie ominęło więc wykorzystam imię ;) )


Paweł Małaszyński - Cochise (C mnie ominęło również a muszę o nich wspomnieć)


Jest jeszcze Martyna Jakubowicz i jej nieśmiertelne 'W domach z betonu' i Myslovitz ale ich słucham tak 'od święta'

3

@Colon
Led Zeppelin zna każdy, dla mnie to numer 1 na równi z Floydami, wrzucę numer po którym mam zawsze dreszcze - 'Thank You'


Luxtorpeda

Lynyrd Skynyrd

0

@Colon z mojej strony na literę K to tylko Krzak


1

@Danny Gaucho te koszulki, niekoniecznie z IBM to bym obejrzał na żywo

0

@tadzik447 widziałem, na Woodstocku nie byłem ale byłem chyba na pięciu jego koncertach

2

@Colon
Janis Joplin


Jelonek

John Mayall

no i mistrz gitary Jimmy Page, który wydał solową płytę:

4

@DanielOOL polecam Audacity. Możesz przycinać, pogłaśniać, łączyć muzykę.

0

@Colon pierwsze skojarzenie to oczywiście IRA, z zagranicznych pierwszy na myśl przychodzi Iron Maiden ale ja wspomnę o Iggy Popie

0

@Colon zdecydowanie Jimi Hendrix, a oprócz niego polski zespół Harlem.
Szkoda że wcześniej nie zauważyłem dyskusji, następnym razem proszę o oznaczenie :)

0

@Sheepfan kwestia gustu a o nich się raczej nie dyskutuje, to tylko moje zdanie

1

15 lat temu premierę miał film, który moim zdaniem zmienił oblicze polskiego kina - 'Pitbull'. Film a potem serial są dla mnie numerem jeden w polskiej kinematografii.

0

Proponuję małą zabawę. Część z Was pracuje przy komputerach, jesteście, tak jak ja, pracownikami biurowymi. Proponuję, aby w komentarzu napisać nazwę jednego programu/aplikacji która w głównej mierze opiera się na Waszych obowiązkach. Jeśli ktoś nie może ujawnić nazwy bo pracuje na autorskim, firmowym programie to może napisać 'oprogramowanie/program firmowy'.
Ja pracuję na Trans.eu

4

@NeroTFP Jako ze muzyka jest mi bardzo bliska pozwolę dodać swoje top 10 ale bez komentarzy, kolejność przypadkowa:

1. Led Zeppelin - Stairway To Heaven



2. Pink Floyd - Comfortably Numb


3. Queen - Bohemian Rhapsody


4. Pearl Jam - Black


5. Dżem - Ballada o dziwnym malarzu


6. Cree - Kiedy znowu


7. Cochise - War song


8. Czesław Niemen - Dziwny jest ten świat


9. The Rolling Stones - Gimme Shelter


10. Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son

0

@ViscaBarca123 Zapewne w tej kwestii masz lepszą wiedzę od każdego z nas tutaj ;) Ważne, żeby się rozwijał.

0

@ViscaBarca123 fajna lista, z jednej strony lepiej jakby został w La Liga, z drugiej Ajax i Lipsk mają doświadczenie z młodzieżą. Mam nadzieję że dobrze wybierze

0

@mateuszdabski To tylko moja ocena, możesz się z nią nie zgodzić ale każda osoba publiczna ma swoje życie prywatne do którego z upieprzonymi w gównie buciorami się nie wchodzi gdy jest już posprzątane

0

co jak co, ale poruszenie 'afery tajskiej' to trochę przegięcie. Pewnych spraw, zwłaszcza gdy są prywatne, się nie rusza

0

od jutra w internecie nowy serwis #NajmanTube

2

Ale Matiego to trzeba szanować jednak, zawsze potrafi zachować klasę, bez względu na wszystko nie daje się sprowokować

0

ten Hejt Park ogląda więcej ludzi jak te walki Najmana

0

Dymyyyyyy XD

1

@Janiama
Ronaldo Nazario
Adam Małysz
Kobe Bryant
Paweł Zagumny
Michael Schumacher
Jaromir Jagr
Usain Bolt
Ronnie O'Sullivan
Michael Phelps
Roger Federer

0

@Colon Ummagumma to nie jest płyta, to stan umysłu

0

@Colon Kanał Sportowy, Polskie Drogi

3

Ale Eto'o wszedł w obronę Realu jak śliwka w kompot, faul Gutiego i pewnie wykorzystana jedenastka Ronaldinho. Piękne czasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?