@Persyfl@Colon może faktycznie muszę ich sprawdzić. Wcześniej nie słuchałem Chrisa Cornella bo jakoś jego wokal mi nie odpowiadał a teraz wręcz bardzo go lubię, może i z Alicją trzeba spróbować. Która płyta jest bluesowa?
Pytanie techniczne dot. facebooka. Zauważyłem, że niektórzy użytkownicy mogą udostępnić wspomnienia w relacji a ja nie mogę tak zrobić, ani przez przeglądarkę ani przez apkę w telefonie. Ktoś wie od czego to może zależeć?
0
'Szlachta się bawi przy Finlandii' R. Podoliński
7
50 lat temu świat usłyszał album 'Led Zeppelin III'
@Chakalaka @Colon @JimMorrisonFCB @Coutinho007 @NeroTFP
3
Duch Setiena odżył
3
CGI się coś psuje na tych czarnych strojach przy tym deszczu
0
No to Koeman ma teraz wyzwanie grając w 10, oby dobrze to ustawił
1
Te 'trybuny' na Balaidos wyglądają jak w fifie 2000
1
@Persyfl ok, w wolnej chwili sprawdzę, dzięki
1
@Persyfl @Colon może faktycznie muszę ich sprawdzić. Wcześniej nie słuchałem Chrisa Cornella bo jakoś jego wokal mi nie odpowiadał a teraz wręcz bardzo go lubię, może i z Alicją trzeba spróbować. Która płyta jest bluesowa?
15
Wygląda na to że dzisiaj Barcelona wystąpi w czarnym komplecie strojów
1
@Chakalaka Z Alicją akurat mam najmniej do czynienia, zdecydowanie wyżej cenię PJ, Nirvane i Soundgarden
0
Luxtorpeda wrzuciła w sieć koncert na żywo ale ze studia. Świetna sprawa dla ludzi tęskniących za koncertami.
8
Lubię takie informacje :)
AC/DC zapowiedziało nowy album.
https://www.facebook.com/6750402929/posts/10158866745682930/
0
Niech już nie wchodzi
0
Te fajerwerki to chyba taki onanizm zarządu Bartomeu
3
Emery idealnym trenerem do blamażu
1
Busquets out razem z Bartomeu
0
Nie pamiętam kiedy ostatnio cieszyła mnie gra Barcelony, ale wiem że dzisiaj się to zmieniło
1
Antek zrobił robotę po raz kolejny
0
Panie, podoba mnie się to
13
Dokładnie 40 lat temu, 25 września 1980 roku zmarł perkusista Led Zeppelin - John Bohnam.
@Ermitano @Misanthrope @Colon @Coutinho007 @Chakalaka @JimMorrisonFCB @Slazmi @patry295 @NeroTFP @LucaBrasi
3
@Chakalaka świetna płyta, dla mnie nie ma tam słabych numerów, wszystkie są na wysokim poziomie
2
Jeeeeny, co mi wyskoczyło w sugerowanych na YT
I ta ścieżka dźwiękowa..
1
@Chakalaka All Apologise moim numerem jeden z tego albumu
0
Jak zagrał Pjanić?
2
The Who wrzuciło na YT świetną animację Baba O'Riley. Utwór ma 49 lat co podkreśla jego ponadczasowość
@Chakalaka @Colon @JimMorrisonFCB
3
@Chakalaka moja mama go słuchała kiedyś, mówiła mi że miała odręczny plakat, ale niestety już go nie ma
0
Pytanie techniczne dot. facebooka. Zauważyłem, że niektórzy użytkownicy mogą udostępnić wspomnienia w relacji a ja nie mogę tak zrobić, ani przez przeglądarkę ani przez apkę w telefonie. Ktoś wie od czego to może zależeć?
1
A jeśli nasz zarząd zazdrości Realowi Bale'a i chcą mieć swojego w postaci Suareza?
1
@JimMorrisonFCB niestety tak, w mediach już jest informacja
21
Zmarł Gienek Loska.. Od dłuższego czasu przebywał w śpiączce po udarze mózgu :(