0

'Szlachta się bawi przy Finlandii' R. Podoliński

7

50 lat temu świat usłyszał album 'Led Zeppelin III'


@Chakalaka @Colon @JimMorrisonFCB @Coutinho007 @NeroTFP

3

Duch Setiena odżył

3

CGI się coś psuje na tych czarnych strojach przy tym deszczu

0

No to Koeman ma teraz wyzwanie grając w 10, oby dobrze to ustawił

1

Te 'trybuny' na Balaidos wyglądają jak w fifie 2000

1

@Persyfl ok, w wolnej chwili sprawdzę, dzięki

1

@Persyfl @Colon może faktycznie muszę ich sprawdzić. Wcześniej nie słuchałem Chrisa Cornella bo jakoś jego wokal mi nie odpowiadał a teraz wręcz bardzo go lubię, może i z Alicją trzeba spróbować. Która płyta jest bluesowa?

15

Wygląda na to że dzisiaj Barcelona wystąpi w czarnym komplecie strojów

1

@Chakalaka Z Alicją akurat mam najmniej do czynienia, zdecydowanie wyżej cenię PJ, Nirvane i Soundgarden

0

Luxtorpeda wrzuciła w sieć koncert na żywo ale ze studia. Świetna sprawa dla ludzi tęskniących za koncertami.


8

Lubię takie informacje :)
AC/DC zapowiedziało nowy album.
https://www.facebook.com/6750402929/posts/10158866745682930/

0

Niech już nie wchodzi

0

Te fajerwerki to chyba taki onanizm zarządu Bartomeu

3

Emery idealnym trenerem do blamażu

1

Busquets out razem z Bartomeu

0

Nie pamiętam kiedy ostatnio cieszyła mnie gra Barcelony, ale wiem że dzisiaj się to zmieniło

1

Antek zrobił robotę po raz kolejny

0

Panie, podoba mnie się to

13

Dokładnie 40 lat temu, 25 września 1980 roku zmarł perkusista Led Zeppelin - John Bohnam.


@Ermitano @Misanthrope @Colon @Coutinho007 @Chakalaka @JimMorrisonFCB @Slazmi @patry295 @NeroTFP @LucaBrasi

3

@Chakalaka świetna płyta, dla mnie nie ma tam słabych numerów, wszystkie są na wysokim poziomie

2

Jeeeeny, co mi wyskoczyło w sugerowanych na YT
I ta ścieżka dźwiękowa..


1

@Chakalaka All Apologise moim numerem jeden z tego albumu

0

Jak zagrał Pjanić?

2

The Who wrzuciło na YT świetną animację Baba O'Riley. Utwór ma 49 lat co podkreśla jego ponadczasowość


@Chakalaka @Colon @JimMorrisonFCB

3

@Chakalaka moja mama go słuchała kiedyś, mówiła mi że miała odręczny plakat, ale niestety już go nie ma

0

Pytanie techniczne dot. facebooka. Zauważyłem, że niektórzy użytkownicy mogą udostępnić wspomnienia w relacji a ja nie mogę tak zrobić, ani przez przeglądarkę ani przez apkę w telefonie. Ktoś wie od czego to może zależeć?

1

A jeśli nasz zarząd zazdrości Realowi Bale'a i chcą mieć swojego w postaci Suareza?

1

@JimMorrisonFCB niestety tak, w mediach już jest informacja

21

Zmarł Gienek Loska.. Od dłuższego czasu przebywał w śpiączce po udarze mózgu :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?