8

Niedźwiecki, Metz, Kaczkowski, Kydryński, Wrona, Rożek i inni odeszli od piątku, a przed chwilą swoje odejście ogłosił Piotr Stelmach, czekam na Barona. Rozpiździli moją Trójkę :(

0

La Ramblo, liczę na Was.
Czy dobrze kojarzę, że w jakimś filmie/serialu był tekst w stylu: 'Dajemy du.y i jeszcze im za to płacimy' ?

2

@norbi77 i właśnie dlatego gram w PES

1

Przed chwilą na TVP2 leciał akustyczny koncert Krzysztofa Cugowskiego, grany na żywo w studio. Jestem pełen podziwu dla byłego wokalisty Budki Suflera, ma 70 lat a głos mocny jak cholera

0

@Maciej_T Wg Twittera każdy będzie najlepszy i najgorszy, zależy od partii

0

@RichardWinters łajdak to nie jest dobre określenie. Rysiek nie był ideałem, każdy popełnia błędy ale nie był osobą godną potępienia. Rozmawiałem m. in. z synem Ryśka, Bastkiem, innymi jego przyjaciółmi i z ich opowieści wiem że Rysiek pomimo życia artysty był również normalnym człowiekiem, mężem, ojcem. Jeśli nie czytałeś to polecam książkę 'Rysiek Riedel we wspomnieniach', tam jest napisane jaki był poza sceną

0

@RichardWinters skąd twierdzenie że Rysiek był 'łajdakiem'?

0

@catluck L2 + strzał/podanie/prostop./dośr.

0

@Colon Eddie Vedder



1

@emil22 Smoke Patch to jeden z najlepszych dodatków, dodatkowo na forum evo-web.co.uk/ jest jeszcze bardzo fajny patch stworzony przez społeczność forum

1

@Colon
mój numer 1 ever:
Dżem



David Gilmour


Deep Purple

0

Griezz gra w PESa na Twitchu
https://www.twitch.tv/AntoineGriezmann

0

@Colon jedna z moich ulubionych literek

Cree



Creedence Clearwater Revival


Cochise (był już ale to granie jest rewelacyjne)


Eric Clapton


Chłopcy z Placu Broni

0

@Colon u mnie rządzi Paranoid

0

@Colon
Bartas Szymoniak


Black Label Society

Black Sabbath

Budka Suflera

The Black Crowes

0

@Colon
AC/DC znane, natomiast jeśli chodzi o cyferki to mam taki zespół 5 Rano


0

@Colon wydali płytę, wszystkie piosenki mają teksty w tym 'dziwnym' klimacie :)

0

@Colon ZZ Top i Zakk Wylde są znani ale chcę dać zespół na literę Ż, z mojej okolicy, niestety już nie istnieje - Żywioły


0

@Colon Wu jak:
White Buffalo - akurat cover ale ten wokal jest przepiękny


Will Barber - też cover, ale zagrany inaczej. Wydał EPke, 'Alone'

3

@BarcaInfo przepiękne, ale nierealne

0

@Chakalaka widziałem, stare dziadki a jeszcze grają, magia rock'n'rolla

0

Zupełnie nowego singla Rolling Stonesów w tym czasie nie spodziewał się chyba nikt, zwłaszcza gdy jest aktualny

https://www.youtube.com/watch?v=LNNPNweSbp

0

@Colon z tych nietypowych liter to tylko Velvet Revolver, od czasu do czasu słuchany

0

@Colon czasem tylko U2

0

Możliwe to jest, że przez zbyt dobra karte graficzną przycina mi PES 6?

0

#Aliexpress
Kiedyś jak wpisałem 'Pink Floyd' do wyszukiwarki to wyskakiwało wszystko co się dało. Teraz to się zmieniło, nie wiem czy wycofali takie produkty czy trzeba je szukać po kodach. Ktoś coś wie na ten temat?

1

@BlaseR9 jeszcze The Who


1

@Colon
Turbo


TSA

The Doors

0

@Pogba widzę że już go masz

0

@Colon
Slash



System of a Down


Ścigani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?