Posądzanie Leo o to że swoim wpisem walczy o lepszy kontrakt jest hipokryzją. Jest najlepszym piłkarzem globu i śmiało mogę stwierdzić że gdyby nie on to bylibyśmy w głębokim jelicie. Niektórzy piszą również że mu się nie chce, nie walczy, nie gra. Gdyby nie on to nie gralibyśmy nawet z Liverpoolem czy Romą. Odpadnięcie ze wspomnianymi zespołami było winą głównie Valverde. Powiecie, że przecież grają piłkarze. Tak, zgoda, ale grają tak jak im wskaże trener. Ernesto miał swoje dziwne decyzje ale grał zespołem takim jaki ułożyła mu dyrekcja sportowa (jedyne wytłumaczenie ery EV). Mimo sympatii do Abidala to jednoznacznie staję w obronie kapitana, ale zarazem nie jestem przeciwko Abidalowi tylko przeciwko zarządowi i całej dyrekcji-sryrekcji którego to przedstawicielem jest Abi. Jutro będzie się działo dużo, mam nadzieję, że pomimo tego całego zamieszania Setien będzie pracował po swojemu i życzę mu z całego serca aby odniósł sukces nie tylko 'za czasów Bartomeu' ale i również w nowym rozdaniu powyborczym.
Wróciłem z kina po seansie Psy 3. Gra aktorska klasa, muzyka również, fabuła mi się podobała, kilka wątków urwanych ale całościowo jestem zadowolony. Wiadomo że to nie klasyka jak pierwsza część ale warto było. Za jakieś pół roku usiądę ponownie do obejrzenia filmu.
Z jednej strony miałem już dość Valverde, z drugiej wolałem żeby sezon dokończył. Stało się tak jak się stało i po tej całej 'szopce' jaką odstawił zarząd nie było innego wyjścia. Ernesto życzę jak najlepiej a Setienowi życzę samych sukcesów. Mam nadzieję, że na Camp Nou powróci nie tylko styl ale i duch drużyny. Vamos Quique!
Zmiana trenera - tak, ale po sezonie, niech dograją. Zmiana na Xaviego - nie. Nie mam przekonania, może być jeszcze za wcześnie, natomiast jeśli Xavi będzie trenerem w przyszłym sezonie to życzę mu kariery na miarę Pepa
Pearl Jam wrzucił do social mediów kilka grafik i filmik, na którym wskazanych jest kilka lokalizacji. Wszystko wskazuje na to że jest to zapowiedź nowego albumu grupy z Seattle. Ostatni studyjny album to 'Lightning Bolt' wydany w 2013 roku.
1
Lautaro stylem gry przypomina mi Radamela Falcao, oby przyszedł do mas
0
I cyk i kontuzja Pique i będzie sobie mógł jeździć na tenis
0
@shinthps zainspirowałem się facebookiem gdzie fanpage wrzucają w podobnym tonie, oczywiście są one traktowane z przymrużeniem oka
1
Do wszystkich którym nie podoba się sytuacja w Barcelonie. Nie podoba się to kibicujcie Realowi!!
[z dystansem]
0
@SeeleyBooth to jest tylko mój punkt widzenia, wiesz, równie dobrze można gdybać co by było gdyby został Neymar w zespole
7
Posądzanie Leo o to że swoim wpisem walczy o lepszy kontrakt jest hipokryzją. Jest najlepszym piłkarzem globu i śmiało mogę stwierdzić że gdyby nie on to bylibyśmy w głębokim jelicie. Niektórzy piszą również że mu się nie chce, nie walczy, nie gra. Gdyby nie on to nie gralibyśmy nawet z Liverpoolem czy Romą. Odpadnięcie ze wspomnianymi zespołami było winą głównie Valverde. Powiecie, że przecież grają piłkarze. Tak, zgoda, ale grają tak jak im wskaże trener. Ernesto miał swoje dziwne decyzje ale grał zespołem takim jaki ułożyła mu dyrekcja sportowa (jedyne wytłumaczenie ery EV). Mimo sympatii do Abidala to jednoznacznie staję w obronie kapitana, ale zarazem nie jestem przeciwko Abidalowi tylko przeciwko zarządowi i całej dyrekcji-sryrekcji którego to przedstawicielem jest Abi. Jutro będzie się działo dużo, mam nadzieję, że pomimo tego całego zamieszania Setien będzie pracował po swojemu i życzę mu z całego serca aby odniósł sukces nie tylko 'za czasów Bartomeu' ale i również w nowym rozdaniu powyborczym.
0
@Colon
MATS - Kimmich, De Ligt, Varane, Grimaldo - Rodri, F. de Jong, Bernardo S. - Messi, Mbappe, Neymar
Trener: Guardiola
1
Red. Laboga chyba lubi penetracje
1
Czy to pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1006298826451428&id=324777974603520
0
@Sznejk sport.tvp.pl
19
Z Vidalem rozwaliliby środek pola w drobny mak
1
@BarcaInfo orientujesz się czy jak Wague odejdzie to zrobi się miejsce dla Couto ze względu na brak paszportu euro?
4
@NeroTFP Dżem i Pink Floyd
1
@gryzio niedzielny to jest Babiarz, Kurowski, Iwański. Laskowski jest w gronie pięciu najlepszych komentatorów w Polsce
2
Snooker na Eurosporcie jest ciekawszy od tego spotkania
0
62 minuta - pierwszy strzał.. SUPER!
0
A może Pato na pół roku?
0
@Colon Kołysanka oczywiście była ale drugi utwór, nagrany w stylu Kołysanki również ciekawy
0
Oglądam to Wotore ale jedna rzecz nie jest sprawiedliwa i fajna - 2 wypchnięcia poza matę i koniec. Powinna jednak być klatka
0
@Colon też nie widziałem więc nie ocenię
3
Wróciłem z kina po seansie Psy 3. Gra aktorska klasa, muzyka również, fabuła mi się podobała, kilka wątków urwanych ale całościowo jestem zadowolony. Wiadomo że to nie klasyka jak pierwsza część ale warto było. Za jakieś pół roku usiądę ponownie do obejrzenia filmu.
0
@socha oby te które czytałem były robione na zlecenie przeciwników Pasikowskiego ;)
3
Idę dzisiaj na Psy 3. Pierwsze recenzje nie były przychylne, trzeba się samemu przekonać
5
Z jednej strony miałem już dość Valverde, z drugiej wolałem żeby sezon dokończył. Stało się tak jak się stało i po tej całej 'szopce' jaką odstawił zarząd nie było innego wyjścia. Ernesto życzę jak najlepiej a Setienowi życzę samych sukcesów. Mam nadzieję, że na Camp Nou powróci nie tylko styl ale i duch drużyny. Vamos Quique!
9
Pora na nowego trenera FC Barcelony:
https://ibb.co/7rJbxLN
0
Zmiana trenera - tak, ale po sezonie, niech dograją. Zmiana na Xaviego - nie. Nie mam przekonania, może być jeszcze za wcześnie, natomiast jeśli Xavi będzie trenerem w przyszłym sezonie to życzę mu kariery na miarę Pepa
2
Pearl Jam wrzucił do social mediów kilka grafik i filmik, na którym wskazanych jest kilka lokalizacji. Wszystko wskazuje na to że jest to zapowiedź nowego albumu grupy z Seattle. Ostatni studyjny album to 'Lightning Bolt' wydany w 2013 roku.
5
Układ jest prosty: Zawodnicy mają swobodę w zamian za poparcie Valverde. Takie układy prawie zawsze kończą się źle
0
Oh shit, here we go again..
3
młodzi przynajmniej sobie Arabię Saudyjską zobaczyli