1

Na poprawę humoru - TV Puls, Kariera Nikosia Dyzmy ;)

15

Krysia póki co zrobiła więcej wymachów rękami niż kontaktów z piłką

0

dajesz Juvee, trzymam kciuki!

1

Robert się zaraz wkurzy i strzeli ze dwie

0

Niestety, ale z tą taktyką 4-4-2 bez nominalnych bocznych pomocników to możemy grać z Leganes i Deportivo, a nie z Romą. Środek pomocy kuleje i w nowym sezonie powinniśmy wrócić do 4-3-3 bo w tym ustawieniu szło nam najlepiej

0

Barca grać, kurła mać!!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

weźcie się uspokójcie, każdemu może trafić się gorszy dzień. policzcie ile razy Samu ratował nam tyłek

0

braliście udział w tym konkursie TVP?

4

Panie Semedo, podobasz mnie się Pan w tym meczu

1

zestaw idealny - Jacek Laskowski i FC Barcelona

73

na wyróżnienie w tym meczu zasługuje Denis

1

ożesz mać! lol

0

skutek ściągnięcia defensywnego pomocnika i ustawienia na jego pozycji Mączyńskiego

1

Kocioł Czarownic działa, nie ma ch.. we wsi, brawo!!

2

Trzeba wrócić do gry 4 obrońców bo te wahadła stoją w miejscu

1

Komentator przed duże 'K'

0

Uważaj bo są tutaj użytkownicy którzy na mecz idą się zrelaksować i niedopingować. Tak ma wyglądać doping na każdym meczu reprezentacji, bo to są Polacy, nasi reprezentanci z których jesteśmy dumni

1

Takie śpiewy nazywam dopingiem! do boju Polsko!

0

po co Livescore jak można oglądać? tylko trzeba wiedzieć jak oglądać ;)

2

Dzisiejszy wieczór:
20:45 Polska-Korea Płd
20:45 Niemcy-Brazylia
21:00 Anglia-Włochy
21:30 Hiszpania-Argentyna

jak żyć?

0

A nie denerwuje Cię fakt braku wsparcia kibiców? Słychać tylko jęki zawodów, gwizdy. Idąc na mecz masz kibicować zespołowi, zagrzewać go do walki a nie być jak typowy Janusz - browar, cipsy i wieczne narzekanie że na boisku grają łajzy. To gra REPREZENTACJA a nie B-klasa!

0

Najbardziej w takich towarzyskich meczach naszej kadry denerwuje mnie brak dopingu. Niestety, ale nawet w meczach eliminacyjnych z tym dopingiem nie było szału. Wymagamy od naszych gry, zaangażowania, to wszystko jest, ale bez dopingu przykro się to ogląda. Gdzie te czasy, kiedy na starym stadionie Legii doping był non stop..

1

Ciekawe czy na trybunach jest Olisadebe :D

0

Robił ktoś z Was zakupy na Gamesplanet? Zastanawiam się nad zakupem kodu do gry na Steam i czy sprzedawane tam konta są współdzielone czy nie

10

Morata wczoraj:


Człowiek z Realu odejdzie, ale Real w człowieku pozostanie..

1

Z tego co widzę po Waszych komentarzach to cieszę się że oglądam na C+, tutaj komentarz jest bardzo dobry

1

Leo kiedyś przelobował Courtois, przez co ten musiał sobie doszyć kołnierzyk, a po tym meczu musi sobie zaszyć dziurę w kroku

0

Po cichu liczyłem że mecz skończy się wynikiem 2:1 dla nas, bo brałem udział w konkursie i taki wynik wytypowałem, ale co tam, najważniejsze że jest idealnie!

1

Grajmy dalej tak samo, z rozwagą, myślmy na boisku, a będzie przepięknie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?