a jakie są różnice w obowiązkach pomiędzy dyrektorem obszaru futbolu a dyrektorem odpowiedzialnego za obszar piłki nożnej? przecież to są te same stanowiska, no chyba że mamy sekcję futbolu amerykańskiego, to przepraszam..
Nikt nie umarł, to nie głowica tylko wystarczy wymienić łożyska, przeguby, sprężyny + robocizna i cały plan poszedł na grzyby. Będziecie mieli swój samochód to zrozumiecie ten ból
To nie jest kwestia wsiadania w autobus i jazdy to pierwszego lepszego marketu. Nawet nie muszę wychodzić z domu żeby sobie kupić, wystarczy sklep internetowy. Mam oszczędności, ale w tym momencie nie pozwalają mi one na zakup PS4. Nie żyję na utrzymaniu rodziców jak większość użytkowników tutaj, tylko normalnie pracuję i żyję na swoje konto
Muszę się Wam z czegoś zwierzyć..
Chciałem kupić sobie PS4.
Tak żeby grać w PESa i inne gry,
Tak żeby odpocząć po pracy.
Jednak coś się stało.
Ktoś mi powiedział: nie tym razem
Nie możesz tego zrobić teraz,
musisz odłożyć te plany.
.
.
To był mój mechanik.
Neymarek w piaskownicy PSG bawi się tylko z rodakami, wyczuwam transfer do białych, chociaż tam nieskazitelny Krystianek też nie podzieli się zabawkami..
wiesz co, tak mi przyszła do głowy jedna kwestia. jak odpaliłem settings w demo PES2018 to przy procesorze mam Bad, grafika jest na zielono czyli ok, a przy RAM mam na czerwono - unable. co by było gdybym dokupił tylko kość RAM 4 GB?
Wiesz, przy obecnych możliwościach technologicznych to może nawet i za 2 lata Twój Lenovo może nie wystarczyć, jednakże życzę Ci żeby służył jak najdłużej. A co do PESa to ja pada muszę mieć, na klawie to już jednak zatrzymałem się przy PESie 6 ;)
Jednego stać na wydanie 1.5-2tys na konsolę ale niekoniecznie 3-4 tys na nowego kompa, tym bardziej że skoro PS4 może być potrzebny tylko do gier a obecny laptopo może mi wystarczyć w zupełności
tak myślę nad konsolą, bo na tym obecnym lapku to już nowych gier nie poinstaluję, a do oglądania filmów, tv i ogarnięcia przeglądarki to ten obecny lapek mi w zupełności wystarczy. W przypadku inwestycji w konsolę to jak już bym w coś grał to PES plus ewentualnie coś w stylu GTA albo inne wyścigi. Laptop albo stacjonarka to znowu za kilka lat będę miał identyczny problem jak obecnie więc chyba konsola jest najrozsądniejszym i teoretycznie najtańszym rozwiązaniem.
A jeśli już się zdecyduję na PS4 to wystarczy nawet 10-letni LCD z HDMI?
tego lapka mam już 4 lata, Lenovo G580 i3 2x2.4GHz 4GB RAM 1TB dysk
i tak sie zastanawiam czy nie lepiej kupić PS4, za niego dam z półtora kafla a za lepszego lapka to z 3 tysie minimum muszę dać.
I tak gram tylko w PESa a na lapku ogarniam tv i starsze gry
Wy tu wszyscy o Neymarze, Cavanim i innych kwestiach a ja mam poważny problem..
PES 2018 nie będzie mi działał tak jak powinien, demo już przycina.. :(
cóż uczynić?
Wiecie co jest najgorsze? Jak będzie nam źle szło, to wina nie będzie spoczywać na tych co byli odpowiedzialni za transfery, tylko na trenera. Oni są czyści, kupili kilku piłkarzy, kadra szeroka, powinniśmy dać radę. A Ernesto musi pracować z tymi co ma dyspozycji. Brzydko to określając, ale dosadnie: musi rzeźbić w gównie. I to jest przykre
13
a jakie są różnice w obowiązkach pomiędzy dyrektorem obszaru futbolu a dyrektorem odpowiedzialnego za obszar piłki nożnej? przecież to są te same stanowiska, no chyba że mamy sekcję futbolu amerykańskiego, to przepraszam..
0
nie przejmuj się. ja już rozwaliłem 4 pady, 1 w ręce złamałem, dwa o podłogę a ostatni hyc o ścianę. to już jest wpisane w ten zawód ;)
4
Psy szczekają, karawana jedzie dalej..
Wygramy na boisku bo ono jest najważniejsze
7
Nikt nie umarł, to nie głowica tylko wystarczy wymienić łożyska, przeguby, sprężyny + robocizna i cały plan poszedł na grzyby. Będziecie mieli swój samochód to zrozumiecie ten ból
0
To nie jest kwestia wsiadania w autobus i jazdy to pierwszego lepszego marketu. Nawet nie muszę wychodzić z domu żeby sobie kupić, wystarczy sklep internetowy. Mam oszczędności, ale w tym momencie nie pozwalają mi one na zakup PS4. Nie żyję na utrzymaniu rodziców jak większość użytkowników tutaj, tylko normalnie pracuję i żyję na swoje konto
49
Muszę się Wam z czegoś zwierzyć..
Chciałem kupić sobie PS4.
Tak żeby grać w PESa i inne gry,
Tak żeby odpocząć po pracy.
Jednak coś się stało.
Ktoś mi powiedział: nie tym razem
Nie możesz tego zrobić teraz,
musisz odłożyć te plany.
.
.
To był mój mechanik.
0
Jak myślicie - Barcelona jako klub przemyślała ewentualne konsekwencje jakie mogłyby powstać w przypadku odłączenia się Katalonii od Hiszpanii?
0
Piotr Laboga, komentator nc+ a prywatnie kibic Realu Madryt. Ja go słuchać nie mogę..
0
oLaboga, no niee...
5
Modric jaki troll
7
Dziur w obronie u Borussii więcej jak w moich skarpetach roboczych..
3
Real gra widze z dwoma bramkarzami, ekstra sprawa
2
Daj znać po meczu kto wygrał bo nie wiem na kogo postawić żeby wygrać kilka milionów
0
Krótko:
Które spotkanie oglądacie?
0
Neymarek w piaskownicy PSG bawi się tylko z rodakami, wyczuwam transfer do białych, chociaż tam nieskazitelny Krystianek też nie podzieli się zabawkami..
0
nie wiem czy to fake czy nie:
http://xgol.pl/img/2630/12-pilkarzy-realu-madryt-na-boisku-podczas-meczu-z-betisem/
co to k.. jest?!
2
kur co tu się dzieje Wąski, znaczy Paulinho!
0
Sukces by odnieśli w kwestii marketingowej, a czy sportowej? Raczej średnio
0
czytaliście te plotki dot. rzekomego powrotu Ronaldinho do Barcy w miejsce Dembele? ja nie wiem czy się śmiać z tego czy płakać czy cieszyć
0
no to sprawa niemalże rozwiązana, ewentualnie kupię może od razu 8 i by w sumie razem 12 było, ale to już chyba lekka przesada była ;)
0
wiesz co, tak mi przyszła do głowy jedna kwestia. jak odpaliłem settings w demo PES2018 to przy procesorze mam Bad, grafika jest na zielono czyli ok, a przy RAM mam na czerwono - unable. co by było gdybym dokupił tylko kość RAM 4 GB?
0
Wiesz, przy obecnych możliwościach technologicznych to może nawet i za 2 lata Twój Lenovo może nie wystarczyć, jednakże życzę Ci żeby służył jak najdłużej. A co do PESa to ja pada muszę mieć, na klawie to już jednak zatrzymałem się przy PESie 6 ;)
0
Jednego stać na wydanie 1.5-2tys na konsolę ale niekoniecznie 3-4 tys na nowego kompa, tym bardziej że skoro PS4 może być potrzebny tylko do gier a obecny laptopo może mi wystarczyć w zupełności
0
tak myślę nad konsolą, bo na tym obecnym lapku to już nowych gier nie poinstaluję, a do oglądania filmów, tv i ogarnięcia przeglądarki to ten obecny lapek mi w zupełności wystarczy. W przypadku inwestycji w konsolę to jak już bym w coś grał to PES plus ewentualnie coś w stylu GTA albo inne wyścigi. Laptop albo stacjonarka to znowu za kilka lat będę miał identyczny problem jak obecnie więc chyba konsola jest najrozsądniejszym i teoretycznie najtańszym rozwiązaniem.
A jeśli już się zdecyduję na PS4 to wystarczy nawet 10-letni LCD z HDMI?
0
tego lapka mam już 4 lata, Lenovo G580 i3 2x2.4GHz 4GB RAM 1TB dysk
i tak sie zastanawiam czy nie lepiej kupić PS4, za niego dam z półtora kafla a za lepszego lapka to z 3 tysie minimum muszę dać.
I tak gram tylko w PESa a na lapku ogarniam tv i starsze gry
0
Wy tu wszyscy o Neymarze, Cavanim i innych kwestiach a ja mam poważny problem..
PES 2018 nie będzie mi działał tak jak powinien, demo już przycina.. :(
cóż uczynić?
0
Nie wierzę mu za grosz!
0
Sędzia to się nadaje do tarcia chrzanu a nie sędziowania spotkania na najwyższym poziomie
4
Wiecie co jest najgorsze? Jak będzie nam źle szło, to wina nie będzie spoczywać na tych co byli odpowiedzialni za transfery, tylko na trenera. Oni są czyści, kupili kilku piłkarzy, kadra szeroka, powinniśmy dać radę. A Ernesto musi pracować z tymi co ma dyspozycji. Brzydko to określając, ale dosadnie: musi rzeźbić w gównie. I to jest przykre
7
To tak na koniec:
PSG chciało 80 mln za Angela
Dobrze że są tacy uparci