0

Czego gratulujesz? Dobrej pogawędki z sędzią?

14

i te tytuły w jutrzejszej prasie:
Wielka Remontada! Wielki powrót! Powrót Króla!
sratatata.

0

nie. nie, nie, nie! nie mam szacunku do tego klubu z Madrytu.

0

co Thiago gra dziś, szkoda że już nie z nami..
a może?

1

nasi piłkarze stosują pressing a'la pressing Iwańskiego

0

ja się pytam, co tu się odpie....a?

0

coś Alba sobie nagrabił chyba, kolejny mecz na ławce

3

Taka 'biedronkowa' cena za tak wysoce uzdolnionego i zaawansowanego skrzydłowego? Lepszej okazji nie będzie! Koniecznie należy go kupić i sprawdzić w presezonie, jestem przekonany, że będzie grał bardzo dobrze, będzie bardzo dobrym jokerem. Wcześniej był to bardzo dobry piłkarz, ale miał inną psychikę, teraz jest to 23-letni piłkarz z doświadczeniem gry w 3 najlepszych ligach świata i w kilku sekcjach reprezentacji. Gdzie znajdziemy takiego zawodnika w takim wieku? NIGDZIE

0

Uff, Gomes nie gra. YES YES YES!

1

w drugiej połowie wejdzie Gomes i cały ten mecz straci swoje piękno

19

aż tak się przejąłem, jak i reszta barcelonismo:

http://lacuevadelnerd.com/images/noticias/16/04/160415crs.jpg

1

o żesz ja Cie nie wierze..

21

no to od teraz siły się wyrównały, 10 na 10

1

Drewno poszło się rozgrzewać, pewnie się spali jeszcze zanim wejdzie..

21

Halo, Ramos? Kto jest najlepszy w remontadach?

0

co jeb..ł skubany :D

0

gdyby to był faulowany któryś z piłkarzy Barcelony to zakładam że dostałby jeszcze żółtą kartkę za symulkę

9

Komentatorzy Eleven tak się zachwycają nad Realem i CRką że zaraz chyba orgazmu dostaną

2

Czy tylko ja chciałem, żeby Leo nie trafił?

0

Czasem jeden piłkarz może zagrać lepiej przez te 30 minut niż cała 11-stka razem wzięta

2

Konieczne zmiany, ale kim mamy straszyć? Alcacerem?

2

Paryska masakra pił(k)ą futbolową. Tyle i nic więcej..

0

nie ma nas w tym meczu..

0

po kiego grzyba Suarez zrobił krok w prawo, jakby został to by w niego piłka trafiła

13

Gratulacje dla sędziego Marciniaka!
Wiadomo, każdy popełnia błędy, ale kto nie popełnia błędów?
Po raz kolejny UEFA doceniła polskiego arbitra i wszyscy się z tego powinniśmy cieszyć i to robimy. Czekamy na wtorek!

0

Co to się dzieje Wąski??!!

0

Laboga pierwszy to zasugerował, a swoją drogą Orłowski jako sympatyk Barcelony też powinien wiedzieć że Messi nie symuluje

5

jeśli red. Laboga uznaje że Messi symuluje, to widać że jednak jest sympatykiem Realu i pewne przyzwyczajenia zostają. Messi NIGDY nie symuluje!

0

przechodzą przez środek pola jak byk przez słabą płachtę

0

z taką grą możemy pożegnać się z tytułem..

chciałbym te słowa później odszczekać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?