Taka 'biedronkowa' cena za tak wysoce uzdolnionego i zaawansowanego skrzydłowego? Lepszej okazji nie będzie! Koniecznie należy go kupić i sprawdzić w presezonie, jestem przekonany, że będzie grał bardzo dobrze, będzie bardzo dobrym jokerem. Wcześniej był to bardzo dobry piłkarz, ale miał inną psychikę, teraz jest to 23-letni piłkarz z doświadczeniem gry w 3 najlepszych ligach świata i w kilku sekcjach reprezentacji. Gdzie znajdziemy takiego zawodnika w takim wieku? NIGDZIE
Gratulacje dla sędziego Marciniaka!
Wiadomo, każdy popełnia błędy, ale kto nie popełnia błędów?
Po raz kolejny UEFA doceniła polskiego arbitra i wszyscy się z tego powinniśmy cieszyć i to robimy. Czekamy na wtorek!
0
Czego gratulujesz? Dobrej pogawędki z sędzią?
14
i te tytuły w jutrzejszej prasie:
Wielka Remontada! Wielki powrót! Powrót Króla!
sratatata.
0
nie. nie, nie, nie! nie mam szacunku do tego klubu z Madrytu.
0
co Thiago gra dziś, szkoda że już nie z nami..
a może?
1
nasi piłkarze stosują pressing a'la pressing Iwańskiego
0
ja się pytam, co tu się odpie....a?
0
coś Alba sobie nagrabił chyba, kolejny mecz na ławce
3
Taka 'biedronkowa' cena za tak wysoce uzdolnionego i zaawansowanego skrzydłowego? Lepszej okazji nie będzie! Koniecznie należy go kupić i sprawdzić w presezonie, jestem przekonany, że będzie grał bardzo dobrze, będzie bardzo dobrym jokerem. Wcześniej był to bardzo dobry piłkarz, ale miał inną psychikę, teraz jest to 23-letni piłkarz z doświadczeniem gry w 3 najlepszych ligach świata i w kilku sekcjach reprezentacji. Gdzie znajdziemy takiego zawodnika w takim wieku? NIGDZIE
0
Uff, Gomes nie gra. YES YES YES!
1
w drugiej połowie wejdzie Gomes i cały ten mecz straci swoje piękno
19
aż tak się przejąłem, jak i reszta barcelonismo:
http://lacuevadelnerd.com/images/noticias/16/04/160415crs.jpg
1
o żesz ja Cie nie wierze..
21
no to od teraz siły się wyrównały, 10 na 10
1
Drewno poszło się rozgrzewać, pewnie się spali jeszcze zanim wejdzie..
21
Halo, Ramos? Kto jest najlepszy w remontadach?
0
co jeb..ł skubany :D
0
gdyby to był faulowany któryś z piłkarzy Barcelony to zakładam że dostałby jeszcze żółtą kartkę za symulkę
9
Komentatorzy Eleven tak się zachwycają nad Realem i CRką że zaraz chyba orgazmu dostaną
2
Czy tylko ja chciałem, żeby Leo nie trafił?
0
Czasem jeden piłkarz może zagrać lepiej przez te 30 minut niż cała 11-stka razem wzięta
2
Konieczne zmiany, ale kim mamy straszyć? Alcacerem?
2
Paryska masakra pił(k)ą futbolową. Tyle i nic więcej..
0
nie ma nas w tym meczu..
0
po kiego grzyba Suarez zrobił krok w prawo, jakby został to by w niego piłka trafiła
13
Gratulacje dla sędziego Marciniaka!
Wiadomo, każdy popełnia błędy, ale kto nie popełnia błędów?
Po raz kolejny UEFA doceniła polskiego arbitra i wszyscy się z tego powinniśmy cieszyć i to robimy. Czekamy na wtorek!
0
Co to się dzieje Wąski??!!
0
Laboga pierwszy to zasugerował, a swoją drogą Orłowski jako sympatyk Barcelony też powinien wiedzieć że Messi nie symuluje
5
jeśli red. Laboga uznaje że Messi symuluje, to widać że jednak jest sympatykiem Realu i pewne przyzwyczajenia zostają. Messi NIGDY nie symuluje!
0
przechodzą przez środek pola jak byk przez słabą płachtę
0
z taką grą możemy pożegnać się z tytułem..
chciałbym te słowa później odszczekać