17

jak dla mnie te 80 milionów jest wydane w bardzo profesjonalny i przemyślany sposób, a nie na jakiegoś, za przeproszeniem, Douglasa

0

Odlicz od tego bramki z rzutów karnych.

0

Co do okładki Mundo Deportivo i obserwacji Fernandeza:
Gabriel Barbosa - jak najbardziej transfer na tak, zaryzykowałbym jego kupno, tym bardziej że mamy prawo pierwokupu i zostawiłbym go od razu w pierwszej drużynie
Lucas Lima - ofensywny piłkarz, bardziej zmiennik dla MNS, może by się spisał, jeśli RF go obserwuje to może i warto
Gabriel Jesus - zapewnić pierwokup, niech jeszcze pogra z rok-dwa w Brazylii, kupić go i wypożyczyć do klubu pokroju Celty Vigo, Malagi albo Villarealu i niech tam się ogrywa

0

Nowego trofeum Realowi bym nie dawał, bo zniszczą..

2

A tymczasem dokładnie 20 lat temu Barcelona podpisała kontrakt z Brazylijczykiem Ronaldo

0

No to za 30-40 milionów kupimy już konkretnego napastnika, oby tylko był to przemyślany transfer, w co głęboko jestem przekonany patrząc na naszą obecną dyrekcję sportową

0

Ja myślę że musimy poczekać jeszcze z 2-3 lata na to, żeby w drugim zespole grało więcej naszych pereł niż piłkarzy zakupionych. Taka jest nasza tradycja której nie możemy porzucić

0

blablabla, kolejne bzdety gazet pokroju fucktu

1

nie, to inny Gabriel, ale wolałbym pozyskać Gabigola właśnie

0

Kurde, nasz klub teraz się czasem zachowuje jakby w nim jeszcze Zubi pracował...

7

Trzymanie go w naszym zespole kosztem Bartry osiąga poziom głupoty.

0

Z tym Aurierem to może trochę przesada, ale wg. mnie najwyższa pora, aby swoją szansę dostał Bellerin

54

jaki klub, taki tryplet :D

2

nie irytuje Was brak dopingu naszych kibiców? Fani Sevilli wspierają swoich a nasi chyba niestety przyszli tylko popatrzeć

3

Niech wszyscy założą wyjazdowe koszulki z sezony 13/14 w barwach Senyery, to będzie wtedy trolling

1

Walka była ale awans Atletico zasłużony i życzę im powodzenia w dalszym etapie LM.

A co do naszego zespołu to mimo że (prawie) tym samym składem wygraliśmy tryplet w poprzednim zespole, tak w tym spotkaniu, jak i dwóch poprzednich, zabrakło elementu zaskoczenia, rywale już wiedzą jak gramy. Nie mamy mocnej ławki, potrzeba trochę odświeżyć ten zespół transferami w lecie. Została jeszcze liga i Puchar Króla, więc trzymamy kciuki dalej. VeB!

2

Kandydatów na stopera jest trzech: Stones, Laporte i Marquinhos, najbardziej optowałbym za tym pierwszym.

0

Bellerin, tylko on! To jest obrońca na lata, godny następca Alvesa.

0

aż się ciśnie na usta: 'co oni k...a robią w tej obronie?

0

Sport codziennie wygrywa w kategorii 'Najlepsza okładka'

0

Pierwsze zdjęcie koszulki na nowy sezon, co ciekawe, jeszcze bez sponsora

http://www.footyheadlines.com/2016/01/barcelona-16-17-home-kit.html

40

Cytat miesiąca:
"Gdyby wszyscy grali na tym poziomie, co ja, to może bylibyśmy pierwsi" - CR11
Ma gość poczucie humoru

0

Ouu, czyżby pękł jakiś balonik w Madrycie?

0

Wynik Real-Atletico to sprawa dla mnie drugorzędna. Priorytet dla nas to niedzielne zwycięstwo i tylko to się liczy! Interesuje nas co się dzieje za naszymi plecami, ale musimy liczyć tylko na swoje własne umiejętności. Bez tego nic nie osiągniemy!

0

Mylicie się, jest jedna nagroda, którą ma dużą szansę zdobyć Real Madryt - Złota Malina

0

Wymienić to se mogą, ale koszulki, po treningu.

0

Oglądałeś mecz albo widziałeś chociaż składy że zwalasz na Alvesa?

1

Tylko jedno się ciśnie do ust:
ja pie..ole

3

Nie oglądam meczu, bo nie mam możliwości, ale zawsze można liczyć na użytkowników FCBarca.com. Wchodzę na artykuł o spotkaniu, przeglądam najlepsze komentarze i już wiadomo jaki obraz meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?