Co do okładki Mundo Deportivo i obserwacji Fernandeza:
Gabriel Barbosa - jak najbardziej transfer na tak, zaryzykowałbym jego kupno, tym bardziej że mamy prawo pierwokupu i zostawiłbym go od razu w pierwszej drużynie
Lucas Lima - ofensywny piłkarz, bardziej zmiennik dla MNS, może by się spisał, jeśli RF go obserwuje to może i warto
Gabriel Jesus - zapewnić pierwokup, niech jeszcze pogra z rok-dwa w Brazylii, kupić go i wypożyczyć do klubu pokroju Celty Vigo, Malagi albo Villarealu i niech tam się ogrywa
No to za 30-40 milionów kupimy już konkretnego napastnika, oby tylko był to przemyślany transfer, w co głęboko jestem przekonany patrząc na naszą obecną dyrekcję sportową
Ja myślę że musimy poczekać jeszcze z 2-3 lata na to, żeby w drugim zespole grało więcej naszych pereł niż piłkarzy zakupionych. Taka jest nasza tradycja której nie możemy porzucić
Walka była ale awans Atletico zasłużony i życzę im powodzenia w dalszym etapie LM.
A co do naszego zespołu to mimo że (prawie) tym samym składem wygraliśmy tryplet w poprzednim zespole, tak w tym spotkaniu, jak i dwóch poprzednich, zabrakło elementu zaskoczenia, rywale już wiedzą jak gramy. Nie mamy mocnej ławki, potrzeba trochę odświeżyć ten zespół transferami w lecie. Została jeszcze liga i Puchar Króla, więc trzymamy kciuki dalej. VeB!
Wynik Real-Atletico to sprawa dla mnie drugorzędna. Priorytet dla nas to niedzielne zwycięstwo i tylko to się liczy! Interesuje nas co się dzieje za naszymi plecami, ale musimy liczyć tylko na swoje własne umiejętności. Bez tego nic nie osiągniemy!
Nie oglądam meczu, bo nie mam możliwości, ale zawsze można liczyć na użytkowników FCBarca.com. Wchodzę na artykuł o spotkaniu, przeglądam najlepsze komentarze i już wiadomo jaki obraz meczu.
17
jak dla mnie te 80 milionów jest wydane w bardzo profesjonalny i przemyślany sposób, a nie na jakiegoś, za przeproszeniem, Douglasa
0
Odlicz od tego bramki z rzutów karnych.
0
Co do okładki Mundo Deportivo i obserwacji Fernandeza:
Gabriel Barbosa - jak najbardziej transfer na tak, zaryzykowałbym jego kupno, tym bardziej że mamy prawo pierwokupu i zostawiłbym go od razu w pierwszej drużynie
Lucas Lima - ofensywny piłkarz, bardziej zmiennik dla MNS, może by się spisał, jeśli RF go obserwuje to może i warto
Gabriel Jesus - zapewnić pierwokup, niech jeszcze pogra z rok-dwa w Brazylii, kupić go i wypożyczyć do klubu pokroju Celty Vigo, Malagi albo Villarealu i niech tam się ogrywa
0
Nowego trofeum Realowi bym nie dawał, bo zniszczą..
2
A tymczasem dokładnie 20 lat temu Barcelona podpisała kontrakt z Brazylijczykiem Ronaldo
0
No to za 30-40 milionów kupimy już konkretnego napastnika, oby tylko był to przemyślany transfer, w co głęboko jestem przekonany patrząc na naszą obecną dyrekcję sportową
0
Ja myślę że musimy poczekać jeszcze z 2-3 lata na to, żeby w drugim zespole grało więcej naszych pereł niż piłkarzy zakupionych. Taka jest nasza tradycja której nie możemy porzucić
0
blablabla, kolejne bzdety gazet pokroju fucktu
1
nie, to inny Gabriel, ale wolałbym pozyskać Gabigola właśnie
0
Kurde, nasz klub teraz się czasem zachowuje jakby w nim jeszcze Zubi pracował...
7
Trzymanie go w naszym zespole kosztem Bartry osiąga poziom głupoty.
0
Z tym Aurierem to może trochę przesada, ale wg. mnie najwyższa pora, aby swoją szansę dostał Bellerin
54
jaki klub, taki tryplet :D
0
http://www.fcbarca.com/user/BlaseR9/moje-oceny/mecz/5460/fc-barcelona-sevilla-fc
2
nie irytuje Was brak dopingu naszych kibiców? Fani Sevilli wspierają swoich a nasi chyba niestety przyszli tylko popatrzeć
3
Niech wszyscy założą wyjazdowe koszulki z sezony 13/14 w barwach Senyery, to będzie wtedy trolling
1
Walka była ale awans Atletico zasłużony i życzę im powodzenia w dalszym etapie LM.
A co do naszego zespołu to mimo że (prawie) tym samym składem wygraliśmy tryplet w poprzednim zespole, tak w tym spotkaniu, jak i dwóch poprzednich, zabrakło elementu zaskoczenia, rywale już wiedzą jak gramy. Nie mamy mocnej ławki, potrzeba trochę odświeżyć ten zespół transferami w lecie. Została jeszcze liga i Puchar Króla, więc trzymamy kciuki dalej. VeB!
2
Kandydatów na stopera jest trzech: Stones, Laporte i Marquinhos, najbardziej optowałbym za tym pierwszym.
0
Bellerin, tylko on! To jest obrońca na lata, godny następca Alvesa.
0
aż się ciśnie na usta: 'co oni k...a robią w tej obronie?
0
Sport codziennie wygrywa w kategorii 'Najlepsza okładka'
0
Pierwsze zdjęcie koszulki na nowy sezon, co ciekawe, jeszcze bez sponsora
http://www.footyheadlines.com/2016/01/barcelona-16-17-home-kit.html
40
Cytat miesiąca:
"Gdyby wszyscy grali na tym poziomie, co ja, to może bylibyśmy pierwsi" - CR11
Ma gość poczucie humoru
0
Ouu, czyżby pękł jakiś balonik w Madrycie?
0
Wynik Real-Atletico to sprawa dla mnie drugorzędna. Priorytet dla nas to niedzielne zwycięstwo i tylko to się liczy! Interesuje nas co się dzieje za naszymi plecami, ale musimy liczyć tylko na swoje własne umiejętności. Bez tego nic nie osiągniemy!
0
Mylicie się, jest jedna nagroda, którą ma dużą szansę zdobyć Real Madryt - Złota Malina
0
Wymienić to se mogą, ale koszulki, po treningu.
0
Oglądałeś mecz albo widziałeś chociaż składy że zwalasz na Alvesa?
1
Tylko jedno się ciśnie do ust:
ja pie..ole
3
Nie oglądam meczu, bo nie mam możliwości, ale zawsze można liczyć na użytkowników FCBarca.com. Wchodzę na artykuł o spotkaniu, przeglądam najlepsze komentarze i już wiadomo jaki obraz meczu.