11

a Realu to Finansowe FairPlay obowiązuje czy oni są ponad wszystko?

Jemu się czasem sufit na łeb się nie spadł?

0

W czym Marc jest gorszy od Vermy i Mathieu? Brak doświadczenia? Doświadczenia nie zdobędzie oglądając Barcę z wysokości trybun. Nie dziwię mu sie że chce odejść, ja bym go wypożyczył na pół roku bo szkoda go.

1

Zastanawiam się nad powrotem Denisa w lecie. Nie wiem czy ma on jakikolwiek sens w przypadku, gdy jeszcze na wypożyczeniu jest Alen Halilovic, o nim tym bardziej nie możemy zapomnieć

0

Mógł, nie musiał dawać tego czerwa, Iraizoz faulował ewidentnie, Suarez wychodził na pozycję, ale żółta kartka w tej sytuacji mogłaby być. Najlepszą karą byłaby żółta kartka i np. wykluczenie na 10 minut.

3

Karny jak najbardziej ewidentny, ale myślę, że żółta kartka wystarczyłaby, a tak Athletic dostał potrójną karę: karny, wykluczenie i gol

0

Florek za mało kasy zapłacił, to ma.

0

Huehuehuehue :D

0

Jak zwykle wszyscy ślepi

0

Czysty wślizg Rakiticia - żółta
Messi dostaje w twarz - gramy dalej
Jaja

0

Ile Mathieu dał Ci fajek za jego bronienie?
Zgadzam się z Krizem, Mathieu nie jest dobrym lewym obrońcą.

0

Poza tym, Ty pamiętasz że strzelił gola, a ja wiem że, po pierwsze, strzelił gola ze stałego fragmentu gry (rzutu wolnego) a nie z akcji przeprowadzonej lewą stroną, a po drugie, wtedy grał na środku obrony a nie na jej lewej stronie, więc najpierw uzupełnij swoją wiedzę.

A po trzecie, jak Barca traciła bramki przez niego to też tak mówiłeś?

0

Oczywiście że tak

0

Mathieu na lewej obronie to jakbyśmy grali w 10 :/

0

mieszane uczucia mam, ale oby sie sprawdził. Najważniejsze to chyba to, żeby był solidnym zmiennikiem dla Tridente

1

Nie patrzyłem na nich pod tym kątem. Wbrew pozorom dają więcej niż się może nam wydawać. Sam wiele razy ich krytykowałem, bo miałem wobec nich inne oczekiwania. Zobaczymy jak się rozwiną patrząc na nich z innej perspektywy.

Co do oczekiwań to ja miałem wobec nich inne, ale to na szczęście Lucho jest trenerem.

0

'Może być alternatywą dla Neymara, jedynego gracza, który zdaniem Enrique nie ma zastępcy'
To Munir i Sandro są zastępcami Leo i Suareza? 8|

10

Jaram się jak dziecko ich powrotem do składu!

3

Mathieu out i prawdopodobnie Verma również, kupić jego i problem z głowy na lata

1

Perez szuka swojego Pepa, a ja powiem jedno:
PEP jest tylko JEDEN!

6

MATS ma przed sobą wielką karierę, ale musi trochę poukładać swoje sprawy, zwłaszcza te w głowie, bo jest zbyt pewny siebie.
Ja bym go co najwyżej wypożyczył.

0

Złoty emblemat powrócił na właściwe miejsce

0

I znowu Krycha, brawo!!

2

w PESie od samego początku im takie same numery nadawałem, dobre przeczucie ;)

0

I tak dobrze że póki co wypożyczenie, bo gdyby w klubie był jeszcze Zubi to ten od razu by zrobił najdroższy transfer w historii

5

Komentarz usunięty

0

Real ostatnimi czasy to mistrzowie kompromitacji

40

Wszyscy piszecie Real-Gent, a to nie będzie za trudny rywal dla nich?

0

Barcelona 2:2 Rudy

0

Wszedł Rudy i od razu zawalił...

0

Jeśli Adriano odejdzie, to bardzo bym chciał Grimaldo w pierwszym zespole, ale chyba jest to, niestety, mało prawdopodobne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?