Zdecydowane TAK dla Dybali, bardzo fajny piłkarz, szybki, zwrotny, bardzo dobry technicznie. Pokusiłbym się o niego, a żeby zmniejszyć koszty transportu to zawsze można kogoś 'wcisnąć'
Munir na sprzedaż, Sandro na wypożyczenie.
Wg mnie Munir w każdym meczu, jeszcze przed wejściem na boisko, nie jest psychicznie nastawiony do gry na takim poziomie.
Słaby mecz w naszym wykonaniu. Widać było wyraźny brak Busquetsa, obrona biegała jak Żydzi po pustym sklepie, brak pewności, pomysłu na grę i tylko dzięki nieskuteczności 'Aptekarzy' tego meczu nie przegraliśmy. Wg mnie, Enrique zlekceważył rywala tym składem, rozumiem że trzeba dać odpocząć zawodnikom, ale szacunek dla rywala też się należy. W Barcelonie najlepsi Rakitić, ter Stegen. Messi chciał pograć ale nie miał z kim. Nasza młodzież starała się jak mogła, ale Munir po raz kolejny udowodnił swoją nieprzydatność dla zespołu.
Pewnie teraz dostanę falę hejtu, ale czasem trzeba lekko ponarzekać, żeby później cieszyć się razem ze zwycięstw. Visca el Barca!
Jestem za! Przyda się ktoś z doświadczeniem, ograniem w Europie. Ja bym spróbował wypożyczyć Hulka z Zenitu, uniwersalny, ma kopyto w nodze, silny, może wejść w każdej chwili na boisko. Warto się zastanowić!
kwestia odbudowania formy po kontuzji. Jeśli Aston Villa chce coś jeszcze na nim ugrać, to powinna go wypożyczyć, najlepiej z powrotem do naszej ligi, do zespołu typu Gijon, Celta, Malaga, Rayo Vallecano.
Dajmy mu jeszcze trochę czasu, bo coś czuję, że jeszcze będziemy mieli (tak, Barca) z niego pożytek
Jak Katalonia uzyska niepodległość i w Primera Division nie będzie Barcelony (tak przypuszczam), to w końcu będzie mógł powiedzieć, że Real jest najlepszy w Hiszpanii.
A może by wykorzystać chwilową (mam nadzieję) słabą dyspozycję Hazarda i go spróbować pozyskać w zimie? Zmiana klimatu dobrze by mu zrobiła a i myślę że szybko by się dopasował do nas.
Coutinho owszem, ale na skrzydło. Środek pola będziemy mieć bardzo obsadzony, bo będzie Iniesta, Rakitić, Rafinha, Arda a w późniejszym okresie Alen i ewentualnie Denis Suarez. Ewentualnie na wymianę pozycji Cou z Ardą. A i nie zapominam jeszcze o Vidalu, bo on też może grać z przodu na skrzydłach.
Bo o Munirze i Sandro to za bardzo nie chciałbym pamiętać.
Koniec grzecznościowych 'A nie dałoby się tak załatwić?', 'Możemy?', 'Czy moglibyśmy?' Trzeba walnąć pięścią w stół, fifa (celowo z małych liter) robi z nas co chce.
2
Zdecydowane TAK dla Dybali, bardzo fajny piłkarz, szybki, zwrotny, bardzo dobry technicznie. Pokusiłbym się o niego, a żeby zmniejszyć koszty transportu to zawsze można kogoś 'wcisnąć'
8
Munir na sprzedaż, Sandro na wypożyczenie.
Wg mnie Munir w każdym meczu, jeszcze przed wejściem na boisko, nie jest psychicznie nastawiony do gry na takim poziomie.
0
Słaby mecz w naszym wykonaniu. Widać było wyraźny brak Busquetsa, obrona biegała jak Żydzi po pustym sklepie, brak pewności, pomysłu na grę i tylko dzięki nieskuteczności 'Aptekarzy' tego meczu nie przegraliśmy. Wg mnie, Enrique zlekceważył rywala tym składem, rozumiem że trzeba dać odpocząć zawodnikom, ale szacunek dla rywala też się należy. W Barcelonie najlepsi Rakitić, ter Stegen. Messi chciał pograć ale nie miał z kim. Nasza młodzież starała się jak mogła, ale Munir po raz kolejny udowodnił swoją nieprzydatność dla zespołu.
Pewnie teraz dostanę falę hejtu, ale czasem trzeba lekko ponarzekać, żeby później cieszyć się razem ze zwycięstw. Visca el Barca!
0
http://replygif.net/i/1353.gif
0
Jestem za! Przyda się ktoś z doświadczeniem, ograniem w Europie. Ja bym spróbował wypożyczyć Hulka z Zenitu, uniwersalny, ma kopyto w nodze, silny, może wejść w każdej chwili na boisko. Warto się zastanowić!
1
Przynajmniej, hipotetycznie i czysto fantazyjnie w tym przypadku, puchar pod autobus nie wpadnie.
0
I w tym momencie przypomniał mi się śmiech Jokera z 'Suicide Squad'
0
On jest bezczelny...
0
kwestia odbudowania formy po kontuzji. Jeśli Aston Villa chce coś jeszcze na nim ugrać, to powinna go wypożyczyć, najlepiej z powrotem do naszej ligi, do zespołu typu Gijon, Celta, Malaga, Rayo Vallecano.
Dajmy mu jeszcze trochę czasu, bo coś czuję, że jeszcze będziemy mieli (tak, Barca) z niego pożytek
3
To zacznijmy w takim wypadku obserwować Wawrzyniaka, źle na tym nie wyjdziemy ;)
1
Jak Katalonia uzyska niepodległość i w Primera Division nie będzie Barcelony (tak przypuszczam), to w końcu będzie mógł powiedzieć, że Real jest najlepszy w Hiszpanii.
1
Real utrzymał swoje założenia taktyczne, czyli na 0 z przodu.
2
Drogę do Manity zatrzymał... Munir
0
Szkoda, że tyle odpowiedzi na post, a żadna poprawna. Ot, czytanie ze zrozumieniem.
2
Ktoś wie gdzie na nc+, oprócz Eleven, będzie można obejrzeć? nawet po arabsku/angielsku/hiszpańsku i innemu?
3
Ja jestem na tak! Jakoś wolę jego niż Nolito.
2
No to mamy już wyłonionego zwycięzcę Złotej Maliny.
3
A może by wykorzystać chwilową (mam nadzieję) słabą dyspozycję Hazarda i go spróbować pozyskać w zimie? Zmiana klimatu dobrze by mu zrobiła a i myślę że szybko by się dopasował do nas.
0
tymczasem w polskiej prasie...:
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,19062058,afera-przed-meczem-real-barcelona-naciskano-na-arbitra-by.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
14
Szkoda że Arek Milik nie zagra, byłoby fajnie zobaczyć jakiegoś Polaka w FCB :)
0
Dobrze że z Eibarem i Villanovense akurat, bo tutaj jakoś sobie damy radę z nimi.
0
Żeby było śmieszniej, w zeszłym roku mieliśmy taki sam skład w obronie, a graj.. tfu, stoją jakby pierwszy raz razem na boisko wyszli
0
Nie no kur.. nie mamy obrony.
0
Gdybyśmy nie mieli Suareza, to ja bym usilnie nalegał na Lewego, bo teraz szkoda byłoby, gdyby RL9 nie grał.
6
Bez kozery: GLIK!
0
Coutinho owszem, ale na skrzydło. Środek pola będziemy mieć bardzo obsadzony, bo będzie Iniesta, Rakitić, Rafinha, Arda a w późniejszym okresie Alen i ewentualnie Denis Suarez. Ewentualnie na wymianę pozycji Cou z Ardą. A i nie zapominam jeszcze o Vidalu, bo on też może grać z przodu na skrzydłach.
Bo o Munirze i Sandro to za bardzo nie chciałbym pamiętać.
8
No ja tak średnio bym chciał.
5
#Respect - dla Barcelony, a i także dla tych klubów.
0
Zdecydowanie na tak! A jeśli nawet coś by nie wypaliło, to można by poobserwować Felipe Andersona z Lazio
0
Koniec grzecznościowych 'A nie dałoby się tak załatwić?', 'Możemy?', 'Czy moglibyśmy?' Trzeba walnąć pięścią w stół, fifa (celowo z małych liter) robi z nas co chce.