Jeśli już Barca chce kogoś sprowadzić w zimie, to na jej miejscu wypożyczyłbym na pół roku.. Piszczka. Po sezonie obie strony ocenią czy chcą wzajemnie współpracować
Czy jest na sali lekarz? Bo takowego nasz zarząd potrzebuje! Czy my jesteśmy jakąś Biedronką albo innym Lidlem żeby były promocje na piłkarzy? To są jakieś jaja
Gabigol, jak jego drugi człon pseudonimu wskazuje, jest typową 9, egzekutorem. Ja osobiście o nim słyszałem już dawno, kilka lat temu, więc w mojej ocenie byłby idealnym wzmocnieniem
0
Przykro i dosadnie, ale to co gra dziś Rakitić to padaka..
0
Vidal - kolejna asysta w kolejnym spotkaniu. Tylko dlaczego tak późno, Luisie Enrique?
0
Czy LE jest naprawdę ślepy i nie widzi jak (nie)gra Gomes?
0
Sędzia gra w Remika
1
Gdyby to było wszystko zgodne z prawem to zakaz by został
0
Generał Iniesta, Kanonier Suarez i Messi.
0
Jeśli już Barca chce kogoś sprowadzić w zimie, to na jej miejscu wypożyczyłbym na pół roku.. Piszczka. Po sezonie obie strony ocenią czy chcą wzajemnie współpracować
4
Wymarzył mi się teraz taki ostatni mecz Ronniego w naszych barwach w obecnym składzie
0
Będą go wypożyczać do końca kontraktu i ot, ekonomiczne rozwiązanie w stylu Barcelony.
0
Sergi Roberto, made my day!
0
Atletico wystarczyło 28% do remisu, a nam 72% nie pozwoliło wygrać
4
sprawdzał ktoś czy Bereszyński może grać? zawsze to niższy rezultat
4
ja pierdziele, to już lepiej by było jakby się nie dostali do tej LM
1
Ha, mam propozycję:
Życzyłbym sobie skandowanie 'Xavi' podczas Gran Derbi :D
17
'Jestem najczęściej wyszukiwanym piłkarzem w Internecie'
Chyba nie wziął pod uwagę tego, że był w historii jeszcze jeden Ronaldo
6
Dla jednego ważniejsze są Złote Piłki, dla drugiego złote medale Mistrzostw Świata, Europy i sukcesy klubowe - wybór chyba prosty.
33
Po cichu liczę że może w przyszłym roku '2' przejmie Bellerin
0
Jak z tą ekipą nie wygramy co najmniej trypletu to będą jaja
0
Czy jest na sali lekarz? Bo takowego nasz zarząd potrzebuje! Czy my jesteśmy jakąś Biedronką albo innym Lidlem żeby były promocje na piłkarzy? To są jakieś jaja
27
Nie chcę być prorokiem ale ostatecznie wyjdzie na to że nie kupimy nikogo
4
W ostateczności Busi na ŚO, a Roberto na DP.
28
Messi jako środkowy obrońca przez kilka sekund - widok bezcenny :D
0
Od początku wiedziałem że obroni
2
Oglądam Umtitiego pierwszy raz w życiu...i chcę go oglądać w każdym spotkaniu.
0
A może Robin van Persie? Doświadczony, uniwersalny bo może grać i na środku i na skrzydle. Warto byłoby się może nim zainteresować?
0
Mam nadzieję, że jak tak przyspieszyli, to żeby się nie potknęli...
1
to się chyba Panowie nie lubią...
3
Widzę, że AS rozdaje już swoje własne nagrody
0
Gabigol, jak jego drugi człon pseudonimu wskazuje, jest typową 9, egzekutorem. Ja osobiście o nim słyszałem już dawno, kilka lat temu, więc w mojej ocenie byłby idealnym wzmocnieniem
1
a tymczasem KONAMI wypuściło trailera PES 2017, w którym widzimy nasz klub!