Neymar wrzucił na fejsa oświadczenie:
La vida de un deportista se mueve por desafíos. Algunos son impuestos, otros son fruto de nuestras decisiones para mantener la luz que ilumina nuestra carrera, que es intensa, pero corta.
El Barcelona ha sido más que un desafío, ha sido mi sueño de niño. Jugaba con aquellos cracks en el video juego. Llegué a Catalunya a los 21 años, lleno de desafíos. Recuerdo mis primeros días en el Club, compartiendo el vestuario con ídolos como Messi, Valdés, Xavi, Iniesta, Puyol, Piqué, Busquets y otros con la expectativa de jugar en un Club que es “més que un club”. El FC Barcelona es una nación que representa a Catalunya!
Tuve el honor de actuar con el mayor atleta que he visto en mi vida y estoy seguro que no veré a otro mejor, Leo Messi se convirtió en mi compañero, amigo dentro y fuera del terreno de juego. Orgulloso de jugar contigo. Te amo!
Formé un ataque con Messi y Luis Suarez que ha quedado para la historia. He conquistado todo lo que un deportista puede conquistar. He vivido momentos inolvidables! Vivo en una ciudad que es más que una ciudad, es una patria. Amo Barcelona y Catalunya.
Pero un deportista (YO) necesita desafíos.
Y por segunda vez en mi vida le llevaré la contraria a mi papa.
Papa, entiendo y respeto tu opinión, pero mi decisión está tomada, te pido que me apoyes como siempre lo has hecho.
El Barcelona y Catalunya estarán siempre en mi corazón pero necesito nuevos desafíos.
He aceptado la propuesta del PSG - Paris Saint-Germain para buscar nuevas conquistas y ayudar al Club a alcanzar los títulos que la afición espera. Me han presentado un plan de carrera osado y me veo preparado para este desafío.
Agradezco el cariño de la maravillosa afición blaugrana y todo lo que he aprendido con los deportistas con quien he compartido vestuario.
Asimismo siento en mi corazón que ha llegado el momento de irme. El PSG será mi nueva casa durante los próximos años y trabajaré para hacer honor a la confianza que depositan en mi futbol. Cuento mucho con el apoyo de todos. Aficionados que están conmigo desde 2009, de mis amigos, de los profesionales que me acompañan y de mi familia, que ha sufrido mucho con problemas que han ocurrido en este periodo de mi carrera y que hoy merecen paz.
Es una decisión difícil, pero tomada con la madurez de mis 25 años.
FC Barcelona , gràcies per tot!
PSG, J'arrive!
Que Dios nos bendiga y nos proteja!
Od tej chwili Neymar nie jest zawodnikiem Barcelony, więc oczekujemy że nie pojawi się już żadna informacja dotycząca jego 'transferu' do PSG.
Lubiłem go, po tym wszystkim co dla nas zrobił to serdeczne podziękowania, ale przez takie odejście nazywaniem go 'legendą' Barcelony będzie pomyłką, bo prawdziwe legendy, jeśli już odchodzą, to odchodzą z honorem.
Irytuje mnie już to całe zamieszanie z nim. Gdyby w jakiś sposób zależało by mu na Barcelonie i miał do niej szacunek to już dawno by ogłosił co robi dalej ze swoją przyszłością. Skoro dalej ma pewne watlipliwosci to niech już odchodzi do PSG za tę śmiesznie niską cenę odstępnego a my sobie poradzimy bez niego. Życzę mu samych mistrzostw ligi francuskiej bo wiele z PSG nie osiągnie, no chyba że jeszcze Ligę Europy bo na Ligę Mistrzów nie mają szans
już kiedyś pisałem: 12 mln euro za niego to śmieszna cena. Doświadczenie ma niemałe, wykupmy go, jeśli się sprawdzi to dobrze, jeśli nie, to za mniej niż 25-30 mln go na pewno nie sprzedamy
Jeśli jakimś cudem kupimy Verattiego, to będziemy mogli zapomnieć o transferze PO, gdyż pewnie S. Roberto będzie grał na tej pozycji. Sumy kwot ze sprzedaży naszych zawodników powinna wystarczyć na skrzydłowego
1. Po co kupować klasowego środkowego pomocnika, skoro po kupnie klasowego PO Sergi Roberto może zostać przesunięty na środek pola?
2. Deulofeu bym zostawił i sprawdził przez ten jeden sezon, jak się sprawdzi to ok, jak nie to się go sprzeda.
3. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja z Alenem Haliloviciem? On do Las Palmas jest wypożyczony, z opcją pierwokupu czy sprzedany?
Coutinho i Bellerin - więcej zawodników bym nie kupował, nawet do środka pola, bo jeśli kupilibyśmy Bellerina, to Sergi Roberto mógłby grać w środku, a weźmy pod uwagę jeszcze Rafinhę, Rakitica i Denisa, choć przypuszczam że któryś z nich odejdzie
dużo było, jest i będzie takich 'wonderkid', jednym się udawało, innym nie. nie chcę go spisywać już na straty, ale boję się że się zagubi w Realu i będzie z niego tylko piłkarz, a nie Pan-piłkarz.
obym się mylił
uważasz że strzelenie sześciu bramek PSG to frajerstwo? belkę w oku to ma Real, tyle że im jeszcze ta belka pomaga, i to jest najgorsze w tym wszystkim
Kuipers sobie nie pozwoli żeby mu coś nagadać, to mi się podoba, ale niech sędziuje sprawiedliwie, bo może stracić w pewnym momencie kontrolę nad meczem
0
< facepalm>
3
Munir 3 kontakty z piłką, 3 podania do tyłu..
0
Neymar wrzucił na fejsa oświadczenie:
La vida de un deportista se mueve por desafíos. Algunos son impuestos, otros son fruto de nuestras decisiones para mantener la luz que ilumina nuestra carrera, que es intensa, pero corta.
El Barcelona ha sido más que un desafío, ha sido mi sueño de niño. Jugaba con aquellos cracks en el video juego. Llegué a Catalunya a los 21 años, lleno de desafíos. Recuerdo mis primeros días en el Club, compartiendo el vestuario con ídolos como Messi, Valdés, Xavi, Iniesta, Puyol, Piqué, Busquets y otros con la expectativa de jugar en un Club que es “més que un club”. El FC Barcelona es una nación que representa a Catalunya!
Tuve el honor de actuar con el mayor atleta que he visto en mi vida y estoy seguro que no veré a otro mejor, Leo Messi se convirtió en mi compañero, amigo dentro y fuera del terreno de juego. Orgulloso de jugar contigo. Te amo!
Formé un ataque con Messi y Luis Suarez que ha quedado para la historia. He conquistado todo lo que un deportista puede conquistar. He vivido momentos inolvidables! Vivo en una ciudad que es más que una ciudad, es una patria. Amo Barcelona y Catalunya.
Pero un deportista (YO) necesita desafíos.
Y por segunda vez en mi vida le llevaré la contraria a mi papa.
Papa, entiendo y respeto tu opinión, pero mi decisión está tomada, te pido que me apoyes como siempre lo has hecho.
El Barcelona y Catalunya estarán siempre en mi corazón pero necesito nuevos desafíos.
He aceptado la propuesta del PSG - Paris Saint-Germain para buscar nuevas conquistas y ayudar al Club a alcanzar los títulos que la afición espera. Me han presentado un plan de carrera osado y me veo preparado para este desafío.
Agradezco el cariño de la maravillosa afición blaugrana y todo lo que he aprendido con los deportistas con quien he compartido vestuario.
Asimismo siento en mi corazón que ha llegado el momento de irme. El PSG será mi nueva casa durante los próximos años y trabajaré para hacer honor a la confianza que depositan en mi futbol. Cuento mucho con el apoyo de todos. Aficionados que están conmigo desde 2009, de mis amigos, de los profesionales que me acompañan y de mi familia, que ha sufrido mucho con problemas que han ocurrido en este periodo de mi carrera y que hoy merecen paz.
Es una decisión difícil, pero tomada con la madurez de mis 25 años.
FC Barcelona , gràcies per tot!
PSG, J'arrive!
Que Dios nos bendiga y nos proteja!
2
Od tej chwili Neymar nie jest zawodnikiem Barcelony, więc oczekujemy że nie pojawi się już żadna informacja dotycząca jego 'transferu' do PSG.
Lubiłem go, po tym wszystkim co dla nas zrobił to serdeczne podziękowania, ale przez takie odejście nazywaniem go 'legendą' Barcelony będzie pomyłką, bo prawdziwe legendy, jeśli już odchodzą, to odchodzą z honorem.
1
Irytuje mnie już to całe zamieszanie z nim. Gdyby w jakiś sposób zależało by mu na Barcelonie i miał do niej szacunek to już dawno by ogłosił co robi dalej ze swoją przyszłością. Skoro dalej ma pewne watlipliwosci to niech już odchodzi do PSG za tę śmiesznie niską cenę odstępnego a my sobie poradzimy bez niego. Życzę mu samych mistrzostw ligi francuskiej bo wiele z PSG nie osiągnie, no chyba że jeszcze Ligę Europy bo na Ligę Mistrzów nie mają szans
0
A Neymar, Suarez, Umtiti, Ter Stegen, Rakitic to przyszli za darmo?
0
Barcelona ma chyba faktycznie za dużo pieniędzy żeby je tak wydawać bezużytecznie na Paulinho, Gomesa, Denisa..
2
Wierzę Wam, Drodzy Przyjaciele z Chin, na słowo! Wierzymy w Was że pozostaniecie nieustępliwi w tej sprawie.
5
Idę zapalić..
0
Warto dodać, że Saul przez strzałem na bramkę popisał się znakomitą indywidualną akcją
4
już kiedyś pisałem: 12 mln euro za niego to śmieszna cena. Doświadczenie ma niemałe, wykupmy go, jeśli się sprawdzi to dobrze, jeśli nie, to za mniej niż 25-30 mln go na pewno nie sprzedamy
0
Jeśli jakimś cudem kupimy Verattiego, to będziemy mogli zapomnieć o transferze PO, gdyż pewnie S. Roberto będzie grał na tej pozycji. Sumy kwot ze sprzedaży naszych zawodników powinna wystarczyć na skrzydłowego
0
Kiedyś znaczna ilość kibiców wątpiła w zatrudnienie Guardioli i Enrique, ciąg dalszy historii tych trenerów znają wszyscy..
Powodzenia!
0
nie no kurw. mać!!
0
kur.. jego mać..
19
Najlepszym i najpiękniejszym hołdem dla LE byłoby zdobycie tytułu mistrzowskiego, piękniejszego prezentu na obecną chwilę się nie da zrobić
0
Trzeba coś zrobić, żeby nie stracić go tak głupio jak Bellerina
1
Za każdym razem jak widzę te pidżamowe stroje Realu z tymi śmiesznymi wzorami w stylu disco polo lat 90 to mi się śmiać chce
0
Wyczuwam czerwień w dzisiejszym meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Atleti, powodzenia!
0
1. Po co kupować klasowego środkowego pomocnika, skoro po kupnie klasowego PO Sergi Roberto może zostać przesunięty na środek pola?
2. Deulofeu bym zostawił i sprawdził przez ten jeden sezon, jak się sprawdzi to ok, jak nie to się go sprzeda.
3. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja z Alenem Haliloviciem? On do Las Palmas jest wypożyczony, z opcją pierwokupu czy sprzedany?
0
Coutinho i Bellerin - więcej zawodników bym nie kupował, nawet do środka pola, bo jeśli kupilibyśmy Bellerina, to Sergi Roberto mógłby grać w środku, a weźmy pod uwagę jeszcze Rafinhę, Rakitica i Denisa, choć przypuszczam że któryś z nich odejdzie
2
dużo było, jest i będzie takich 'wonderkid', jednym się udawało, innym nie. nie chcę go spisywać już na straty, ale boję się że się zagubi w Realu i będzie z niego tylko piłkarz, a nie Pan-piłkarz.
obym się mylił
0
uważasz że strzelenie sześciu bramek PSG to frajerstwo? belkę w oku to ma Real, tyle że im jeszcze ta belka pomaga, i to jest najgorsze w tym wszystkim
52
Odpadliśmy po uczciwej walce. Lepsza taka porażka niż wygrana pewnego klubu z Madrytu..
a kibice na stadionie - klasa światowa!
13
Juventusowi życzę powodzenia w półfinale i końcowego zwycięstwa w Lidze Mistrzów!
0
skuteczność została w szatni..
5
Kuipers sobie nie pozwoli żeby mu coś nagadać, to mi się podoba, ale niech sędziuje sprawiedliwie, bo może stracić w pewnym momencie kontrolę nad meczem
2
teraz czekam tylko na specjalną nagrodę dla Vitora Kassai od UEFA