0

No to co, słupek czy poprzeczka?

1

Leo, jak już trafiasz w słupki to pierdyknij tak żeby się bramka złamała ;)

2

Powiem Ci że 1.5 roku temu też mi to groziło, ale swoją obecnością, zachowaniem i gestami sprawiłem, że od roku jesteśmy szczęśliwą parą, czego i Tobie życzę :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Real nie jest w stanie nadrobić straty do Barcelony to muszą im (tradycyjnie) pomóc sędziowie

1

co tu się dziejeee??? xD

0

U Khediry pewne żałosne zachowania z Realu jednak zostały. Czym skorupka za młodu..

0

Paulinho punkt w punkt jak Neymar, nawet symulke robi identycznie

2

Jak tam Szpakowski? Zawiedziony że Maradona nie gra?

2

W tej sytuacji jak dla mnie wybór prosty, komentarz C+

6

Mecz Juventusu z Barceloną na Canal + skomentują Rafał Wolski i Tomasz Lipiński

0

Wiecie kto będzie komentował Juve-Barca i dlaczego nie będzie to Laskowski tylko Szpakowski?

1

Kepa na pewno poprawi swoją sytuację zamieniając ławkę w Bilbao na ławkę w Madrycie

0

Kurzawa jednak troche za bardzo przesiąknięty Ekstraklasą

0

Niestety, ale ten mecz z Meksykiem pokazuje, że nie mamy zbyt wielu następców Lewego, Piszczka czy też Błaszczykowskiego, a tacy już powinni się pokazać..

0

co za ciołek z tego cionka

6

Jak przejdzie do Napoli to Piotrek Zieliński straci jeszcze więcej minut, a szkoda

0

25 minuta meczu, a Jach dostał już tyle złych opinii jakby zawalił 3 bramki i strzelił 2 samobóje. Już tęsknię za Polsatem

0

Widzieliście że biali chcą sprowadzić Aguero, a jak się nie uda to Neymara?

62

Olympique Marseille rozwiązał kontrakt w trybie natychmiastowym z Patricem Evrą.

0

Ależ pięknie i skutecznie gra Tottenham. Powinniśmy postarać się o Delle Allego, chłopak robi różnicę, być może nawet bardziej się może przydać niż Coutinho

2

jak to mawiał Marszałek Piłsudski: Naród wspaniały, tylko ludzie kur.y

0

Wolski ładnie pociska Orłowskiemu xD

0

jaka to jest kaleka z tego Gomesa to aż mi go żal

3

Gerard, jak Tyś mje teraz zaymponował w tej chwili

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

cieszy powrót do skorzystania z piłkarzy naszej szkółki, oby pokazali się z jak najlepszej strony i zostali pozytywnie zapamiętani przez Valverde

3

Silną konkurencję stanowi dla niego Pepe

0

cały czas mi się wydaje że ten rekord został pobity tak całkiem niedawno, a to już 5 lat minęło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?