Powiem Ci że 1.5 roku temu też mi to groziło, ale swoją obecnością, zachowaniem i gestami sprawiłem, że od roku jesteśmy szczęśliwą parą, czego i Tobie życzę :)
Niestety, ale ten mecz z Meksykiem pokazuje, że nie mamy zbyt wielu następców Lewego, Piszczka czy też Błaszczykowskiego, a tacy już powinni się pokazać..
Ależ pięknie i skutecznie gra Tottenham. Powinniśmy postarać się o Delle Allego, chłopak robi różnicę, być może nawet bardziej się może przydać niż Coutinho
0
No to co, słupek czy poprzeczka?
1
Leo, jak już trafiasz w słupki to pierdyknij tak żeby się bramka złamała ;)
2
Powiem Ci że 1.5 roku temu też mi to groziło, ale swoją obecnością, zachowaniem i gestami sprawiłem, że od roku jesteśmy szczęśliwą parą, czego i Tobie życzę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Real nie jest w stanie nadrobić straty do Barcelony to muszą im (tradycyjnie) pomóc sędziowie
23
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23905221_10208199548824747_233048693218965373_n.jpg?oh=e7d571b272ca453350b3e95199bb9ed8&oe=5A8A788F
1
co tu się dziejeee??? xD
0
U Khediry pewne żałosne zachowania z Realu jednak zostały. Czym skorupka za młodu..
0
Paulinho punkt w punkt jak Neymar, nawet symulke robi identycznie
2
Jak tam Szpakowski? Zawiedziony że Maradona nie gra?
2
W tej sytuacji jak dla mnie wybór prosty, komentarz C+
6
Mecz Juventusu z Barceloną na Canal + skomentują Rafał Wolski i Tomasz Lipiński
0
Wiecie kto będzie komentował Juve-Barca i dlaczego nie będzie to Laskowski tylko Szpakowski?
1
Kepa na pewno poprawi swoją sytuację zamieniając ławkę w Bilbao na ławkę w Madrycie
0
Kurzawa jednak troche za bardzo przesiąknięty Ekstraklasą
0
Niestety, ale ten mecz z Meksykiem pokazuje, że nie mamy zbyt wielu następców Lewego, Piszczka czy też Błaszczykowskiego, a tacy już powinni się pokazać..
0
co za ciołek z tego cionka
6
Jak przejdzie do Napoli to Piotrek Zieliński straci jeszcze więcej minut, a szkoda
0
25 minuta meczu, a Jach dostał już tyle złych opinii jakby zawalił 3 bramki i strzelił 2 samobóje. Już tęsknię za Polsatem
0
Widzieliście że biali chcą sprowadzić Aguero, a jak się nie uda to Neymara?
62
Olympique Marseille rozwiązał kontrakt w trybie natychmiastowym z Patricem Evrą.
0
Ależ pięknie i skutecznie gra Tottenham. Powinniśmy postarać się o Delle Allego, chłopak robi różnicę, być może nawet bardziej się może przydać niż Coutinho
2
jak to mawiał Marszałek Piłsudski: Naród wspaniały, tylko ludzie kur.y
0
Wolski ładnie pociska Orłowskiemu xD
0
jaka to jest kaleka z tego Gomesa to aż mi go żal
3
Gerard, jak Tyś mje teraz zaymponował w tej chwili
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
cieszy powrót do skorzystania z piłkarzy naszej szkółki, oby pokazali się z jak najlepszej strony i zostali pozytywnie zapamiętani przez Valverde
3
Silną konkurencję stanowi dla niego Pepe
0
cały czas mi się wydaje że ten rekord został pobity tak całkiem niedawno, a to już 5 lat minęło