7

światła w biurach Barcelony zgasły, Sanllehí, Soler i Pep Segura wyjechali z Camp Nou, prawdopodobnie bez postępu ws. Coutinho. Do rozmów mają wrócić podobno jutro wczesnym popołudniem.
@santiovalle

0

Ta, mhm

0

Poprosili o pomoc Tomka Hajtę, on to obliczył w pamięci

0

Sergi Samper: Valverde powiedział mi, że na mnie liczy, ale ma problem z transferami i nie wie, kto odejdzie, a kto zostanie
@J_Krecidlo

6

Emery do Valverde: Verrattiemu na pewno podobałaby się Barcelona,jak każdemu, to normalne, ale klub nigdy się na poważnie o niego nie starał
@J_Krecidlo

24

https://x.com/Mtt373/status/903337631265808385
ja nie wiem czy się śmiać czy płakać

2

Andre Gomes' move to Spurs is closing in on. The player is poised to join the English side #fcblive [onda cero]

0

My tu czekamy na Coutinho, a tymczasem Termalica lepiej sobie radzi na rynku od nas i potrafiła pozyskać Szymona Pawłowskiego z Lecha! O!

2

Guillem Balague dementuje swoje istnienie

2

co jak co, ale to okno jest jednym z najbardziej szalonych w ostatnich latach, również dla Barcy

2

Jak podaje Corriere dello Sport, Beppe Marotta (dyr. Juve) odrzucił ofertę Barcelony w wysokości 160 mln euro za Paulo Dybalę!

0

Wyjaśnijcie mi jedną kwestię bo nie rozumiem jej do końca.
Zakładając czysto hipotetycznie i najbardziej prawdopodobnie to że Coutinho zasili nasze szeregi, to kiedy zostaną podpisane umowy skoro okno kończy się 31 sierpnia a sam zawodnik przebywa na zgrupowaniu w Brazylii? Ktoś pojedzie do niego z umowami a prezentacja odbędzie się później?

0

Ostatnia scena z trailera do Ligi Sprawiedliwości

0

Było MSN, jest LOL: Leo, Ousmane, Luis :D



będziemy ich wszystkich lolować ;)

7

ale pięknie wygląda ta inicjatywa z niepełnosprawnymi kibicami, brawo! Mes Que Un Club!

0

dlaczego tak mało miejsc jest udostępnionych dla kibiców żeby przywitać Dembele? Więcej stracą tylko na tym niż zyskają, a sam zawodnik poczułby się lepiej widząc rzeczywistą ilość kibiców któzy chcą go przywitać. Kolejne bezsensowne działanie naszych władz..

67

Dla mnie bez sensu jest trzymanie piłkarza w klubie na siłę mimo że ten chce odejść. Z niewolnika nie ma pracownika, szkoda jego kariery jeżeli zostanie na Anfield i nie będzie chciał grać

2

Mes que un Club nabiera nowego znaczenia. Dziękujemy Lucas!

0

Napożyczały bardziej kompetentne zarządy - uważasz że zarząd Rosella był lepszy i bardziej kompetentny? Ich 'rządy' są takie same jak Bartomeu, popatrz gdzie w tym momencie przebywa Sandro R., jak tak dalej pójdzie to dołączy do niego Bartomeu

2

Tak nieudolnego i niekompetentnego zarządu w historii Barcelony jeszcze nie było. W mojej ocenie oni celowo nie chcą wyłożyć konkretnych pieniędzy na transfery bo dzięki tym 222mln mogą chcieć częściowo zredukować długi. Dzięki temu mogą delikatnie poprawić swoje notowania u socios, ale dla nas, kibiców, NAJWAŻNIEJSZE są transfery i sukcesy!

0

dobry początek..

pier...e ide spać

0

Miałem coś napisać o oknie transferowym w wykonaniu Barcelony, ale nawet szkoda strzępić r..a

0

Jeśli za Paulinho płacimy 40mln, to logicznie rzecz ujmując..
Ah, zapomniałem, logika z naszym zarządem nie ma nic wspólnego

1

jak poprawnie zrozumieć stwierdzenie 'kwestia kilku godzin'?
Kwestia kilku (dni, które potrzebujemy, aby zastanowić się czy ten transfer będzie nam potrzebny, następnie kilka dni będziemy wysyłać ofertę, kilka dni będziemy czekać na odpowiedź, więc nam się odechciewa już czekać, bo na wpłacenie wcześniej już ustalonej klauzuli nie potrzeba dłużej niż dwóch-trzech) godzin. Ot, cała filozofia.

2

Spoko, za 3 lata kupimy go za 60 mln. Typowy Bartomeu - prezes, biznesman :V

0

4 godziny temu LFC dodał tweeta:
The boss confirms Philippe Coutinho will not be available for the trip to Watford due to a back problem.

Mimo wszystko nasz zarząd to istna kompromitacja

6

"Może jeszcze go do ZOO zabierzcie i popcorn mu kupcie"

1

Jak będzie druga część artykułu o sagach transferowych w Barcelona to ta musi się tam znaleźć

5

Będzie jak zwykle, czyli będzie wypożyczany aż do końca kontraktu i odejdzie za darmo.. rekiny biznesu :V

1

Kiedyś pisałem: jaki klub, taki tercet.
Teraz wypada napisać: jaki klub, taki sekstet.
Nic się nie zmieniło w podtekście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?