Jeżeli transfer jest robiony na prośbę Leo, to Leo wie co robi. Wie że jeśli Angel przyjdzie to będzie miał z kim grać. Podobnie jak Wy nie jestem zwolennikiem tego transferu, ale jeśli dzięki niemu Leo podpisze kontrakt i będzie szczęśliwszy to faktycznie lepiej żeby Angel do nas dołączył
Temu nierządowi nawet desperacji transfer nie pomoże. Trzymam kciuki za Benedito bo to już jest totalna kpina a nie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony
Największe nieporozumienie jest z Vermą. Skoro zostaje to i tak zostaniemy z trzema obrońcami, a jak byłby Marlon to byłby czwartym a po drugie to już by nabierał doświadczenia! Gdzie on ma je nabyć? na ławce rezerwowych? życzę mu wszystkiego dobrego w Nicei
1
SPORT i inni: Nie będzie już żadnego transferu!
5
SPORT: PSG odrzuciło ostatnią ofertę za Angela
istny kogel-mogel
0
o kur.. Bendtner
oh my Lord!
1
sprzeczność na rynku: jedni potwierdzają Di Marię, inni odrzucają
3
Hajto jak się chwali Makuszewskim..
to tak jakby Bartomeu chwalił się Paulinho
0
Nawet bym się nie zastanawiał. Oby oby
2
Kilka źródeł twierdzi, że Angel Di Maria będzie naszym piłkarzem.
Mimo wszystko życzę mu powodzenia i samych sukcesów klubowych
0
Nie wątpię że znasz się na piłce, ale potencjalny topowy piłkarz powinien grać cały czas na wysokim poziomie
0
Tylko mi nie mów, że gdybyś grał w topowym klubie i był jej żywą legendą, to nie chciałbyś spełnić takiego życzenia.
1
Jeżeli transfer jest robiony na prośbę Leo, to Leo wie co robi. Wie że jeśli Angel przyjdzie to będzie miał z kim grać. Podobnie jak Wy nie jestem zwolennikiem tego transferu, ale jeśli dzięki niemu Leo podpisze kontrakt i będzie szczęśliwszy to faktycznie lepiej żeby Angel do nas dołączył
0
Twój wiek mówi wszystko. Jeszcze musisz się sporo nauczyć i obejrzeć
15
Dalej chcecie Zielińskiego w Barcelonie? Halo? Gdzie jesteście?
0
SPORT: Barca złożyła ofertę za Di Marię
0
noo i w pizdu i wylądował
3
Mundo Deportivo: Barca nie zamyka drogi Coutinho!
Barca nie, ale Liverpool owszem
1
Las Palmas pozyskało Remy'ego z Chelsea
0
SPORT: Barca o krok od podpisania umowy z Di Marią
0
ten hymn to piękno w najczystszej postaci
0
No to mamy oczekiwane dwa transfery: Douglas w Benfice i Munir w Alaves.
Robert dotrzymał słowa...
0
Temu nierządowi nawet desperacji transfer nie pomoże. Trzymam kciuki za Benedito bo to już jest totalna kpina a nie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony
10
SPORT: Barcelona rezygnuje z pozyskania Coutinho!
0
Największe nieporozumienie jest z Vermą. Skoro zostaje to i tak zostaniemy z trzema obrońcami, a jak byłby Marlon to byłby czwartym a po drugie to już by nabierał doświadczenia! Gdzie on ma je nabyć? na ławce rezerwowych? życzę mu wszystkiego dobrego w Nicei
0
wierzysz w cuda?
1
Mundo Deportivo: Dani Parejo alternatywą dla fiaska negocjacji Coutinho.
Pogłoski same..
1
z innej beczki to podobno Kubica pojawił sie dzisiaj na Monzy!
czyżby kolejne testy?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
COPE: Barca pyta o Oezila, Arsenal chce 60 mln
0
SPORT: Lemar nie jest brany pod uwagę przez Barcelonę
2
Cope podało info że jednak Andre Gomes nie odejdzie.
szkoda..
4
Sky Sports podało że Liverpool wykupi Lemara za 87mln funtów