To nie chodzi o przejęzyczenie i popełnienie błędu tylko o sposób komentowania bo widać że temu komentatorowi jednak jeszcze sporo brakuje - to po pierwsze. Po drugie oglądając mecz Mistrzostw Świata mam prawo wymagać od sprawozdawcy profesjonalizmu, szerokiej wiedzy i bogatego słownictwa. Po trzecie nie nazywaj mnie cebulakiem - wskaż mi w moim komentarzu w którym miejscu kogoś obraziłem bo stwierdzenie 'z praktyk studenckich' nie jest obrazą tylko pokazaniem pewnego poziomu. A po czwarte używane przez Ciebie słownictwo w stylu 'cebulaka' świadczy o nieudanej próbie podążania za współczesnymi trendami i o Twoich pewnych brakach językowych na które niestety już nie mam wpływu. Skup się na mistrzostwach a nie wytykaniu błędów innych
Sam napisałeś że piłka idzie do przodu - może Atleti też pójdzie? Kto wierzył, oprócz ich kibiców, że Roma przejdzie dalej? Kto wierzył, że Liverpool odrobi straty z Milanem? Sam widzisz że w piłce trafiają się niespodzianki, rzadko, ale jednak i dobrze, dzięki temu futbol jest ciekawszy
A skąd wiesz że w następnym sezonie osiągniemy jakiś sukces? Życzę oczywiście naszemu klubowi jak najlepiej ale wszyscy wiemy jaka jest silna europejska piłka i nigdy nie wiadomo co się stanie
Nie łykam pierdół jak pelikan tylko wyraziłem swoją opinię do której chyba mam prawo, tak? widzę że pod moim postem rozpętała się kupoburza - to dobrze, potwierdza to że mam rację
Nie zaprzeczam że pieniądze mogły mieć udział w jego pozostaniu, ale mam coś takiego że jak spojrzę komuś w oczy to wiem o nim wszystko - w jego przypadku widzę cechy które niestety już umierają, ale ja dalej się ich trzymam - szacunek, dobro, miłość (do rodziny, przyjaciół, klubu)
Do wszystkich, którzy śmieją, obrażają, poniżają Griezmanna:
Weźcie się wszyscy pierdyknijcie w łeb!
Film mi się podobał, pokazał właśnie jeden z wielu etapów życia piłkarza. Postanowił zostać w Atleti bo szanuje ten klub, kibiców a takich ludzi to trzeba właśnie szanować a nie śmiać się że robił szopkę. Po tym lubię go jeszcze bardziej bo w przeciwieństwie do niektórych osób z życia futbolowego pokazał, że szacunek do klubowych barw stawia wyżej od własnego interesu. Powodzenia Antoine!
Pośród tych wszystkich tzw. 'ekspertów' TVP prawdziwym ekspertem i znawcą jest decydowanie trener Andrzej Strejlau. Bardzo przyjemnie się go słucha, profesjonalnie opisuje założenia taktyczne i strategiczne poszczególnych piłkarzy. Dla mnie stworzyłby idealny duet z Jackiem Laskowskim
Wiele razy o tym pisałem, ale niestety, na trybunach atmosfera znowu grobowa. Cichy, bardzo sporadyczny doping obserwatorów spotkania bo prawdziwych kibiców na meczu naszej reprezentacji widziałem tylko na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Smutne, ale prawdziwe
Sory za określenie, nie chcę nikogo obrazić, nie chciałbym dostać bana, ale mam takie życzenie: chciałbym aby dzisiaj Barcelona zgwałciła Real, oczywiście piłkarsko
Gdyby się dało to za ten remis Celcie dałbym 2 punkty a nam 1. Mimo że Aspas strzelił kontrowersyjną bramkę to Celta grą w całym spotkaniu na zdobycie większej ilości punktów niż 1 za remis
International Champions Cup zagości na Stadionie Narodowym w Warszawie - 28 lipca Chelsea zagra z Sevillą. Opublikowany został terminarz tego wakacyjnego turnieju, dzięki któremu wiemy z kim Barcelona zagra w okresie przygotowawczym! Plan wygląda następująco:
28 lipca Barcelona – Tottenham (Rose Bowl, Pasadena)
31 lipca Barcelona – Roma (AT&T Stadium, Arlington)
4 lipca Milan – Barcelona (Levi's Stadium, Santa Clara)
0
co tu się odpiernicza :)
0
To nie chodzi o przejęzyczenie i popełnienie błędu tylko o sposób komentowania bo widać że temu komentatorowi jednak jeszcze sporo brakuje - to po pierwsze. Po drugie oglądając mecz Mistrzostw Świata mam prawo wymagać od sprawozdawcy profesjonalizmu, szerokiej wiedzy i bogatego słownictwa. Po trzecie nie nazywaj mnie cebulakiem - wskaż mi w moim komentarzu w którym miejscu kogoś obraziłem bo stwierdzenie 'z praktyk studenckich' nie jest obrazą tylko pokazaniem pewnego poziomu. A po czwarte używane przez Ciebie słownictwo w stylu 'cebulaka' świadczy o nieudanej próbie podążania za współczesnymi trendami i o Twoich pewnych brakach językowych na które niestety już nie mam wpływu. Skup się na mistrzostwach a nie wytykaniu błędów innych
0
To nie był cytat tylko przykład braku odpowiedniego warsztatu dziennikarskiego do komentowania tak poważnej imprezy
7
Gool, taak, niee, goool! Kurła skąd oni biorą tych komentatorów? z praktyk studenckich?
19
humorystycznie :)
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/06/s7wJY2XssnRWzkV4.jpg
4
Poczekaj do jutra do 17:00
5
Krysia szczela fochy :D
0
No to mamy pierwszego kandydata do bramki turnieju. Piękna petarda typu stopa-słupek-bramka ;)
0
Sam napisałeś że piłka idzie do przodu - może Atleti też pójdzie? Kto wierzył, oprócz ich kibiców, że Roma przejdzie dalej? Kto wierzył, że Liverpool odrobi straty z Milanem? Sam widzisz że w piłce trafiają się niespodzianki, rzadko, ale jednak i dobrze, dzięki temu futbol jest ciekawszy
0
A skąd wiesz że w następnym sezonie osiągniemy jakiś sukces? Życzę oczywiście naszemu klubowi jak najlepiej ale wszyscy wiemy jaka jest silna europejska piłka i nigdy nie wiadomo co się stanie
0
Nie łykam pierdół jak pelikan tylko wyraziłem swoją opinię do której chyba mam prawo, tak? widzę że pod moim postem rozpętała się kupoburza - to dobrze, potwierdza to że mam rację
0
Nie zaprzeczam że pieniądze mogły mieć udział w jego pozostaniu, ale mam coś takiego że jak spojrzę komuś w oczy to wiem o nim wszystko - w jego przypadku widzę cechy które niestety już umierają, ale ja dalej się ich trzymam - szacunek, dobro, miłość (do rodziny, przyjaciół, klubu)
11
Do wszystkich, którzy śmieją, obrażają, poniżają Griezmanna:
Weźcie się wszyscy pierdyknijcie w łeb!
Film mi się podobał, pokazał właśnie jeden z wielu etapów życia piłkarza. Postanowił zostać w Atleti bo szanuje ten klub, kibiców a takich ludzi to trzeba właśnie szanować a nie śmiać się że robił szopkę. Po tym lubię go jeszcze bardziej bo w przeciwieństwie do niektórych osób z życia futbolowego pokazał, że szacunek do klubowych barw stawia wyżej od własnego interesu. Powodzenia Antoine!
0
Właśnie o to mi chodzi, spokojna i przede wszystkim profesjonalna ocena danej sytuacji na boisku a nie 'gra z kija'
0
Pośród tych wszystkich tzw. 'ekspertów' TVP prawdziwym ekspertem i znawcą jest decydowanie trener Andrzej Strejlau. Bardzo przyjemnie się go słucha, profesjonalnie opisuje założenia taktyczne i strategiczne poszczególnych piłkarzy. Dla mnie stworzyłby idealny duet z Jackiem Laskowskim
0
Być może było ale napiszę:
Justin Kluivert zostanie piłkarzem A.S. Roma
1
Super sprawa :) Dawać mu szanse gry w Copa del Rey chociaż, a potem niech się zapoznaje z pierwszą drużyną, oczywiście wszystko po kolei
0
Wiele razy o tym pisałem, ale niestety, na trybunach atmosfera znowu grobowa. Cichy, bardzo sporadyczny doping obserwatorów spotkania bo prawdziwych kibiców na meczu naszej reprezentacji widziałem tylko na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Smutne, ale prawdziwe
5
Mila zaorał w studio: Rasialdo xD
13
czy Barcelonę nie stać na zatrudnienie dyrektora sportowego z najwyższej półki?
0
Obstawiam że to ktoś z Cornella-El Prat, zemścili się za wypowiedzi Gerarda ;)
0
Swoją drogą zastanawiam się skąd dziennikarze mogą wiedzieć jakie myśli w głowie taki Griezmann ma o swojej przyszłości, co oni jacyś Koperfilce? ;)
1
'Wstawaj, zes*ałeś się' ;)
2
Sory za określenie, nie chcę nikogo obrazić, nie chciałbym dostać bana, ale mam takie życzenie: chciałbym aby dzisiaj Barcelona zgwałciła Real, oczywiście piłkarsko
0
ogląda ktoś z Was przez Wizja.tv? też macie taką kiepską jakość?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdyby się dało to za ten remis Celcie dałbym 2 punkty a nam 1. Mimo że Aspas strzelił kontrowersyjną bramkę to Celta grą w całym spotkaniu na zdobycie większej ilości punktów niż 1 za remis
5
to se chop pogroł..
w tej akcji oddał swoje serce i za to mu się należy szacunek
0
Tak, sorki, 4 sierpnia, moja pomyłka
2
International Champions Cup zagości na Stadionie Narodowym w Warszawie - 28 lipca Chelsea zagra z Sevillą. Opublikowany został terminarz tego wakacyjnego turnieju, dzięki któremu wiemy z kim Barcelona zagra w okresie przygotowawczym! Plan wygląda następująco:
28 lipca Barcelona – Tottenham (Rose Bowl, Pasadena)
31 lipca Barcelona – Roma (AT&T Stadium, Arlington)
4 lipca Milan – Barcelona (Levi's Stadium, Santa Clara)
(za sport.tvp.pl)