0

co tu się odpiernicza :)

0

To nie chodzi o przejęzyczenie i popełnienie błędu tylko o sposób komentowania bo widać że temu komentatorowi jednak jeszcze sporo brakuje - to po pierwsze. Po drugie oglądając mecz Mistrzostw Świata mam prawo wymagać od sprawozdawcy profesjonalizmu, szerokiej wiedzy i bogatego słownictwa. Po trzecie nie nazywaj mnie cebulakiem - wskaż mi w moim komentarzu w którym miejscu kogoś obraziłem bo stwierdzenie 'z praktyk studenckich' nie jest obrazą tylko pokazaniem pewnego poziomu. A po czwarte używane przez Ciebie słownictwo w stylu 'cebulaka' świadczy o nieudanej próbie podążania za współczesnymi trendami i o Twoich pewnych brakach językowych na które niestety już nie mam wpływu. Skup się na mistrzostwach a nie wytykaniu błędów innych

0

To nie był cytat tylko przykład braku odpowiedniego warsztatu dziennikarskiego do komentowania tak poważnej imprezy

7

Gool, taak, niee, goool! Kurła skąd oni biorą tych komentatorów? z praktyk studenckich?

19

4

Poczekaj do jutra do 17:00

5

Krysia szczela fochy :D

0

No to mamy pierwszego kandydata do bramki turnieju. Piękna petarda typu stopa-słupek-bramka ;)

0

Sam napisałeś że piłka idzie do przodu - może Atleti też pójdzie? Kto wierzył, oprócz ich kibiców, że Roma przejdzie dalej? Kto wierzył, że Liverpool odrobi straty z Milanem? Sam widzisz że w piłce trafiają się niespodzianki, rzadko, ale jednak i dobrze, dzięki temu futbol jest ciekawszy

0

A skąd wiesz że w następnym sezonie osiągniemy jakiś sukces? Życzę oczywiście naszemu klubowi jak najlepiej ale wszyscy wiemy jaka jest silna europejska piłka i nigdy nie wiadomo co się stanie

0

Nie łykam pierdół jak pelikan tylko wyraziłem swoją opinię do której chyba mam prawo, tak? widzę że pod moim postem rozpętała się kupoburza - to dobrze, potwierdza to że mam rację

0

Nie zaprzeczam że pieniądze mogły mieć udział w jego pozostaniu, ale mam coś takiego że jak spojrzę komuś w oczy to wiem o nim wszystko - w jego przypadku widzę cechy które niestety już umierają, ale ja dalej się ich trzymam - szacunek, dobro, miłość (do rodziny, przyjaciół, klubu)

11

Do wszystkich, którzy śmieją, obrażają, poniżają Griezmanna:
Weźcie się wszyscy pierdyknijcie w łeb!
Film mi się podobał, pokazał właśnie jeden z wielu etapów życia piłkarza. Postanowił zostać w Atleti bo szanuje ten klub, kibiców a takich ludzi to trzeba właśnie szanować a nie śmiać się że robił szopkę. Po tym lubię go jeszcze bardziej bo w przeciwieństwie do niektórych osób z życia futbolowego pokazał, że szacunek do klubowych barw stawia wyżej od własnego interesu. Powodzenia Antoine!

0

Właśnie o to mi chodzi, spokojna i przede wszystkim profesjonalna ocena danej sytuacji na boisku a nie 'gra z kija'

0

Pośród tych wszystkich tzw. 'ekspertów' TVP prawdziwym ekspertem i znawcą jest decydowanie trener Andrzej Strejlau. Bardzo przyjemnie się go słucha, profesjonalnie opisuje założenia taktyczne i strategiczne poszczególnych piłkarzy. Dla mnie stworzyłby idealny duet z Jackiem Laskowskim

0

Być może było ale napiszę:
Justin Kluivert zostanie piłkarzem A.S. Roma

1

Super sprawa :) Dawać mu szanse gry w Copa del Rey chociaż, a potem niech się zapoznaje z pierwszą drużyną, oczywiście wszystko po kolei

0

Wiele razy o tym pisałem, ale niestety, na trybunach atmosfera znowu grobowa. Cichy, bardzo sporadyczny doping obserwatorów spotkania bo prawdziwych kibiców na meczu naszej reprezentacji widziałem tylko na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Smutne, ale prawdziwe

5

Mila zaorał w studio: Rasialdo xD

13

czy Barcelonę nie stać na zatrudnienie dyrektora sportowego z najwyższej półki?

0

Obstawiam że to ktoś z Cornella-El Prat, zemścili się za wypowiedzi Gerarda ;)

0

Swoją drogą zastanawiam się skąd dziennikarze mogą wiedzieć jakie myśli w głowie taki Griezmann ma o swojej przyszłości, co oni jacyś Koperfilce? ;)

1

'Wstawaj, zes*ałeś się' ;)

2

Sory za określenie, nie chcę nikogo obrazić, nie chciałbym dostać bana, ale mam takie życzenie: chciałbym aby dzisiaj Barcelona zgwałciła Real, oczywiście piłkarsko

0

ogląda ktoś z Was przez Wizja.tv? też macie taką kiepską jakość?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdyby się dało to za ten remis Celcie dałbym 2 punkty a nam 1. Mimo że Aspas strzelił kontrowersyjną bramkę to Celta grą w całym spotkaniu na zdobycie większej ilości punktów niż 1 za remis

5

to se chop pogroł..
w tej akcji oddał swoje serce i za to mu się należy szacunek

0

Tak, sorki, 4 sierpnia, moja pomyłka

2

International Champions Cup zagości na Stadionie Narodowym w Warszawie - 28 lipca Chelsea zagra z Sevillą. Opublikowany został terminarz tego wakacyjnego turnieju, dzięki któremu wiemy z kim Barcelona zagra w okresie przygotowawczym! Plan wygląda następująco:

28 lipca Barcelona – Tottenham (Rose Bowl, Pasadena)

31 lipca Barcelona – Roma (AT&T Stadium, Arlington)

4 lipca Milan – Barcelona (Levi's Stadium, Santa Clara)



(za sport.tvp.pl)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?