0

Na takiego Munira czekałem.

0

Po pierwsze - bez takich 'opamiętaj się'.
Po drugie - ile lat mieli Alba, Pique i Cesc kiedy wrócili do Barcelony? Bo na pewno nie 29.
Po trzecie, rola rezerwowego w ataku w Barcelonie nie opiera się na siedzeniu na ławce i czekaniu aż komuś z MSN przydarzy się kontuzja, tylko na tym, że taki ktoś może od razu wejść i ruszyć coś jeszcze w ataku. Nie zaprzeczam, że Nolito mógłby coś takiego wnieść, ale wg mnie to nie jest odpowiednia osoba do wzmocnienia ataku. Mój przykład? Bardzo proszę: Felipe Anderson z Lazio.

0

A stać nas tylko na Nolito, który ma prawie 29 lat i młodszy nie będzie? Nie lepiej zainteresować się kimś młodym, zdolnym? Jesteśmy aż tak biedni że nie możemy dać tych 30-40 milionów za kogoś, kto ma predyspozycje do tego by być realnym wzmocnieniem a nie uzupełnieniem składu? A tak właściwie to skoro Nolito był już w Barcelonie to dlaczego by sprzedany?

0

Jeśli jest coś w tym prawdy, to proponuję wziąć Fabinho z Monaco. Dajcie sobie spokój z tym Nolito, może jest dobry, ale nam jest potrzebny ktoś kto wzmocni atak a nie go uzupełni.

0

Obudźcie mnie jak ten koszmar się skończy...

0

W dzisiejszym meczu całą grę starał się pociągnąć Iniesta, Neymar i troszkę Messi. Czyli graliśmy 3 na 11. Jak tu wygrać?

8

Z całym szacunkiem ale Munir to się nadaje chyba tylko do Barcelony B.

2

Czego nam potrzeba:
- światowej klasy stopera
- zmiennika dla Alby
- światowej klasy środkowego pomocnika
- bardzo dobrego ofensywnego zawodnika - tutaj pokładam nadzieję w Ardzie Turan

1

Dajcie już spokój z Lewym, bo to już się nudne robi.
Gratulacje dla Celty, pokazała innym zespołom jak nas rozklepać.

0

Leo nie ma z kim grać

0

0

Przerąbana kontuzja, od razu mi się przypomniał mój avatarowiec - el Fenomeno. On też miał z tym wielkie problemy.
Rafinha, czekamy, obyś wrócił jeszcze mocniejszy!!

0

A Piotr ''Galaktyczny'' o'Laboga cieszył się z tego remisu jakby to białym dawało mistrzostwo.

0

Żaden z powyższych. Tylko Eden Hazard.

0

z tym wąsikiem był jak Zorro, nasz, kataloński. Dzięki i powodzenia!

0

I w tym momencie szkoda, że odszedł Adama Traore.

1

Bardzo dobry obrońca na gwałt potrzebny!

5

Alves dostał nowy kontrakt i więcej już nie musi, ważne że się hajs zgadza.
Nie zasługujesz na ten numer!

0

Skomentuję to cytatem z filmu:
No i ch.. no i cześć.

0

Munir dobre wejście w mecz

1

Ja bym dał ustawienie takie jak było w meczu z PSG - w teorii 4-2-4:

Bravo - Mathieu, Masche, Verma, Pique - Sergio, Iniesta, - Pedro, Suarez, Messi, Alves

http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1316410_FC_Barcelona.jpg

0

w sytuacji odejścia Pedro:
MSN + Sandro + Adama, Munir na wypożyczenie

18

Propozycja dla obsługi strony:
Dodajcie na głównej stronie przy wiadomościach jakieś znaczniki, oznaczenia z której sekcji naszego Klubu jest ta wiadomość. Bo tak jak się wchodzi na główną to do końca nie wiadomo czy to wieści z koszykówki, piłki ręcznej czy futbolu, czy to La Masia, czy to rezerwy, czy to pierwszy zespół. Znacznie ułatwi nam - czytelnikom przeglądanie strony a wg. mnie stanie się ona bardziej przejrzysta.
Pozdrawiam

0

To w meczu o Gampera niech nie sporządzają protokołu i po sprawie, może Roma na to pójdzie.

1

I tak dalej będzie Fifalona...

0

Dzięki za info.

2

Czy tutaj będzie ewentualna druga tura, czy wszystko rozstrzyga się w pierwszej?

0

Niech zagra z Neymarem dwumecz: pierwszy w Fifę, drugi w PESa :)

11

Jeśli Barca sprzeda Adriano, czym prędzej musi przesunąć Grimaldo do pierwszego zespołu.

4

Najchętniej to widziałbym powrót Thiago, ale nie można mieć wszystkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?