Dla mnie Munir nie jest jeszcze psychicznie gotowy do gry w pierwszym zespole. Wydaje mi się że za dużo LE oczekuje od niego jak Munir ma wejść na boisko
Niektórzy widzę chyba zapomnieli, że Luis miał przerwę, dajcie mu czas, to jego trzeci mecz dopiero. Teraz go hejtujecie 'co on robi' 'po co' itp, a za kilka miesięcy będziecie pisać 'co on zrobił' 'co wsadził'.
twierdzisz tak, bo wystarczy Ci że widzisz grę Krychowiaka tylko w kadrze?
ja go obserwuję od 2007 roku, nie tylko dzięki jego bramce przeciwko Brazylii, ale dzięki waleczności, którą obecnie prezentuje w Sevilli
Wyjątek Pepa Guardioli potwierdza regułę, że nie każdy kto był w jakikolwiek sposób związany z Barcą może trenować pierwszy zespół. Do tego trzeba mieć umiejętności, a nie tylko pozycję 'FC Barcelona' w CV
Skoro Pique ze swoją grą obronną nie dawał sobie rady z Eibarem, które, trzeba zaznaczyć, zagrało solidny mecz, to co będzie na GD? Niech się chłop zajmie graniem, bo póki co to on kopie, a nie lata po dyskotekach i pokazuje synka. Na GD wolałbym Bartre, przynajmniej nie ma w głowie 1000 myśli o tym czy zapłaci mandat czy nie.
Pytacie o Pedro, przecież ten chłopak był najlepszy w meczu w PSG i dlatego został zmieniony. Po jego tak ciężkiej i intensywnej pracy w grze defensywnej i ofensywnej to pozostaje nic tylko sobie w łeb z korkowca strzelić.
Jak mamy gonić wynik, skoro nie mamy kogo wpuścić żeby trochę postraszył rywali? Sory, ale Munir i Sandro nie są jeszcze odpowiednimi piłkarzami żeby mogli zrobić różnicę. Mówicie - wróci Suarez. OK, wróci, to mamy straszyć Pedro? Bądźmy poważni. Największy błąd to sprzedaż Alexisa. Jeśli mamy jeszcze coś znaczyć to albo Munir, bądź ktoś inny z La Masii, wybuchnie talentem tak że rozwali system, albo trzeba starać się o zawieszenie kary i w cholerę sprzedać Pedro i kupić bardzo solidnego skrzydłowego.
Ja na miejscu zarządu porzuciłbym ten transfer ze względu na dwie sprawy:
1. Tę kasę można wyłożyć na klasowego obrońcę
2. Owszem, można kupić napastnika, ale przy możliwym zachowaniu Suareza wolałbym Aguero, Lukaku, Benteke, Hazarda czy nawet Jacksona Martineza lub Leandro Damiao
0
Dobrze, wraca, oby na długi czas bo obrońcą jest bardzo dobrym, tylko ma pecha z tymi kontuzjami
1
Dla mnie Munir nie jest jeszcze psychicznie gotowy do gry w pierwszym zespole. Wydaje mi się że za dużo LE oczekuje od niego jak Munir ma wejść na boisko
1
ee tam Benedito, mam lepszego kandydata:
Od Barcelony po Wodzisław,
na prezesa tylko Zdzisław! [Kręcina] ;)
11
Jeśli ta porażka spowoduje zwolnienie Enrique, to będę z niej zadowolony
0
Niektórzy widzę chyba zapomnieli, że Luis miał przerwę, dajcie mu czas, to jego trzeci mecz dopiero. Teraz go hejtujecie 'co on robi' 'po co' itp, a za kilka miesięcy będziecie pisać 'co on zrobił' 'co wsadził'.
0
Ktoś widział w Barcelonie Vermaelena ostatnio?
0
twierdzisz tak, bo wystarczy Ci że widzisz grę Krychowiaka tylko w kadrze?
ja go obserwuję od 2007 roku, nie tylko dzięki jego bramce przeciwko Brazylii, ale dzięki waleczności, którą obecnie prezentuje w Sevilli
0
Może to się wydać niektórym śmieszne, ale ja kupiłbym Grześka Krychowiaka do środka pola.
1
Powiedzcie mi, co musiałoby się stać, żeby były przedterminowe wybory?
0
A Ajax już czeka...
0
Jest taka piosenka Perfectu - Pepe wróć, może trzeba ją pokazać zarządowi? ;)
4
Wyjątek Pepa Guardioli potwierdza regułę, że nie każdy kto był w jakikolwiek sposób związany z Barcą może trenować pierwszy zespół. Do tego trzeba mieć umiejętności, a nie tylko pozycję 'FC Barcelona' w CV
0
Pedro, Bojan, Jeffren, Cuenca też mieli wypalić i z wrażenia się spalili.
5
Skoro Pique ze swoją grą obronną nie dawał sobie rady z Eibarem, które, trzeba zaznaczyć, zagrało solidny mecz, to co będzie na GD? Niech się chłop zajmie graniem, bo póki co to on kopie, a nie lata po dyskotekach i pokazuje synka. Na GD wolałbym Bartre, przynajmniej nie ma w głowie 1000 myśli o tym czy zapłaci mandat czy nie.
1
Alves odejdzie, Montoya odejdzie i w sumie wyjdzie na to, że nowym 'wzmocnieniem' na tej pozycji będzie Pedro.
1
Nie byłbym taki pewien co do tego, że będzie dodatkowe Gran Derbi.
8
Jeśli to się stanie, to będzie to mistrzostwo w trollingu.
2
Pytacie o Pedro, przecież ten chłopak był najlepszy w meczu w PSG i dlatego został zmieniony. Po jego tak ciężkiej i intensywnej pracy w grze defensywnej i ofensywnej to pozostaje nic tylko sobie w łeb z korkowca strzelić.
6
Jak mamy gonić wynik, skoro nie mamy kogo wpuścić żeby trochę postraszył rywali? Sory, ale Munir i Sandro nie są jeszcze odpowiednimi piłkarzami żeby mogli zrobić różnicę. Mówicie - wróci Suarez. OK, wróci, to mamy straszyć Pedro? Bądźmy poważni. Największy błąd to sprzedaż Alexisa. Jeśli mamy jeszcze coś znaczyć to albo Munir, bądź ktoś inny z La Masii, wybuchnie talentem tak że rozwali system, albo trzeba starać się o zawieszenie kary i w cholerę sprzedać Pedro i kupić bardzo solidnego skrzydłowego.
0
Suarez drugą bramkę strzelił na 5:0 a nie 4:0
A co do meczu to dobrze że gra, jeśli wszystko pójdzie dobrze to zobaczymy go w Gran Derbi
0
Mimo wszystko wystawiłbym DM, bo APOEL może nas skontrować, a w sytuacji gdy z przodu będą BO to z bramkarzem będzie 3 do obrony
2
Gdyby nie zakaz transferowy, to mógłby iść z pocałowaniem ręki, a tak to możemy się w pewnym momencie jednak obudzić z ręką w nocniku.
0
Trochę poza tematem:
http://fangol.pl/view/67546/deulofeu-nie-potrafil?scor
Czy on na prawdę zasługuje na powrót?
10
Po 1: ja chyba oglądałem inny mundial
Po 2: "Media z Madrytu rozpowszechniają informację..." - to by było na tyle.
0
A Pepe to nie recydywa?
2
Tylko weź pod uwagę to że w Arsenalu wyjściową jedenastkę ustala Wenger, a w Barcelonie cały zarząd.
0
Ja na miejscu zarządu porzuciłbym ten transfer ze względu na dwie sprawy:
1. Tę kasę można wyłożyć na klasowego obrońcę
2. Owszem, można kupić napastnika, ale przy możliwym zachowaniu Suareza wolałbym Aguero, Lukaku, Benteke, Hazarda czy nawet Jacksona Martineza lub Leandro Damiao
1
25 baniek za Alexisa, a Igła niby za 80, no jebłem no.
0
Ja pierd... tak wszyscy dymają nasz klub że szok
0
Nie ubliżając naszemu Klubowi (w sensie historii, trofeów, piłkarzy) to zarząd coraz bardziej przypomina mi polski rząd...