0

Dobrze, wraca, oby na długi czas bo obrońcą jest bardzo dobrym, tylko ma pecha z tymi kontuzjami

1

Dla mnie Munir nie jest jeszcze psychicznie gotowy do gry w pierwszym zespole. Wydaje mi się że za dużo LE oczekuje od niego jak Munir ma wejść na boisko

1

ee tam Benedito, mam lepszego kandydata:
Od Barcelony po Wodzisław,
na prezesa tylko Zdzisław! [Kręcina] ;)

11

Jeśli ta porażka spowoduje zwolnienie Enrique, to będę z niej zadowolony

0

Niektórzy widzę chyba zapomnieli, że Luis miał przerwę, dajcie mu czas, to jego trzeci mecz dopiero. Teraz go hejtujecie 'co on robi' 'po co' itp, a za kilka miesięcy będziecie pisać 'co on zrobił' 'co wsadził'.

0

Ktoś widział w Barcelonie Vermaelena ostatnio?

0

twierdzisz tak, bo wystarczy Ci że widzisz grę Krychowiaka tylko w kadrze?
ja go obserwuję od 2007 roku, nie tylko dzięki jego bramce przeciwko Brazylii, ale dzięki waleczności, którą obecnie prezentuje w Sevilli

0

Może to się wydać niektórym śmieszne, ale ja kupiłbym Grześka Krychowiaka do środka pola.

1

Powiedzcie mi, co musiałoby się stać, żeby były przedterminowe wybory?

0

A Ajax już czeka...

0

Jest taka piosenka Perfectu - Pepe wróć, może trzeba ją pokazać zarządowi? ;)

4

Wyjątek Pepa Guardioli potwierdza regułę, że nie każdy kto był w jakikolwiek sposób związany z Barcą może trenować pierwszy zespół. Do tego trzeba mieć umiejętności, a nie tylko pozycję 'FC Barcelona' w CV

0

Pedro, Bojan, Jeffren, Cuenca też mieli wypalić i z wrażenia się spalili.

5

Skoro Pique ze swoją grą obronną nie dawał sobie rady z Eibarem, które, trzeba zaznaczyć, zagrało solidny mecz, to co będzie na GD? Niech się chłop zajmie graniem, bo póki co to on kopie, a nie lata po dyskotekach i pokazuje synka. Na GD wolałbym Bartre, przynajmniej nie ma w głowie 1000 myśli o tym czy zapłaci mandat czy nie.

1

Alves odejdzie, Montoya odejdzie i w sumie wyjdzie na to, że nowym 'wzmocnieniem' na tej pozycji będzie Pedro.

1

Nie byłbym taki pewien co do tego, że będzie dodatkowe Gran Derbi.

8

Jeśli to się stanie, to będzie to mistrzostwo w trollingu.

2

Pytacie o Pedro, przecież ten chłopak był najlepszy w meczu w PSG i dlatego został zmieniony. Po jego tak ciężkiej i intensywnej pracy w grze defensywnej i ofensywnej to pozostaje nic tylko sobie w łeb z korkowca strzelić.

6

Jak mamy gonić wynik, skoro nie mamy kogo wpuścić żeby trochę postraszył rywali? Sory, ale Munir i Sandro nie są jeszcze odpowiednimi piłkarzami żeby mogli zrobić różnicę. Mówicie - wróci Suarez. OK, wróci, to mamy straszyć Pedro? Bądźmy poważni. Największy błąd to sprzedaż Alexisa. Jeśli mamy jeszcze coś znaczyć to albo Munir, bądź ktoś inny z La Masii, wybuchnie talentem tak że rozwali system, albo trzeba starać się o zawieszenie kary i w cholerę sprzedać Pedro i kupić bardzo solidnego skrzydłowego.

0

Suarez drugą bramkę strzelił na 5:0 a nie 4:0
A co do meczu to dobrze że gra, jeśli wszystko pójdzie dobrze to zobaczymy go w Gran Derbi

0

Mimo wszystko wystawiłbym DM, bo APOEL może nas skontrować, a w sytuacji gdy z przodu będą BO to z bramkarzem będzie 3 do obrony

2

Gdyby nie zakaz transferowy, to mógłby iść z pocałowaniem ręki, a tak to możemy się w pewnym momencie jednak obudzić z ręką w nocniku.

0

Trochę poza tematem:
http://fangol.pl/view/67546/deulofeu-nie-potrafil?scor

Czy on na prawdę zasługuje na powrót?

10

Po 1: ja chyba oglądałem inny mundial
Po 2: "Media z Madrytu rozpowszechniają informację..." - to by było na tyle.

0

A Pepe to nie recydywa?

2

Tylko weź pod uwagę to że w Arsenalu wyjściową jedenastkę ustala Wenger, a w Barcelonie cały zarząd.

0

Ja na miejscu zarządu porzuciłbym ten transfer ze względu na dwie sprawy:
1. Tę kasę można wyłożyć na klasowego obrońcę
2. Owszem, można kupić napastnika, ale przy możliwym zachowaniu Suareza wolałbym Aguero, Lukaku, Benteke, Hazarda czy nawet Jacksona Martineza lub Leandro Damiao

1

25 baniek za Alexisa, a Igła niby za 80, no jebłem no.

0

Ja pierd... tak wszyscy dymają nasz klub że szok

0

Nie ubliżając naszemu Klubowi (w sensie historii, trofeów, piłkarzy) to zarząd coraz bardziej przypomina mi polski rząd...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?