0

Na 6-1 z PSG było lepiej.

3

Siedem
To nie jest kraj dla starych ludzi, Bezsenność (1997), Fargo
Zaginiona dziewczyna, Zodiak

Podałem kilka o w miarę podobnym temacie ;)

1

Mnie zawiodło trochę zakończenie :/
Ale muszę coś zacząć oglądać, bo Breaking Bad skończyłem 2 dni temu :D

1

Dark oglądałeś? Czy za stary?

1

Wiesz że to tata Pepa, prawda?

50

W ciągu 9 lat pokonaliśmy zespoły z TOP6 w taki oto sposób:
Barcelona 4:0 City
Barcelona 3:0 Liverpool
Barcelona 4:2 Tottenham
Barcelona 3:0 Chelsea
Barcelona 3:0 United
Barcelona 4:1 Arsenal

Dziękuję i pozdrawiam culés!

0

Stadion się nazywa Anfield.
Anfield Road to ulica jak coś ;)

56

Przecież my się specjalnie cofnęliśmy w drugiej połowie i tak warto grać z Liverpoolem, Realem i innymi zespołami, które tylko kontrują. Liverpool wyglądał jak parodyści w ataku pozycyjnym - oni nie potrafią nic poza kontrami.

2

KOCHAM FUTBOL CLUB BARCELONĘ!!!

1

Vamos a ganar!!!

0

w sumie racja :D

0

Zaraz mecz a nigdzie nie widać zapowiedzi. Co się z tą redakcją porobiło :/

1

Drobna errata: proponuję zmienić na "bordowo-granatowi" ;)
Vamos!

0

Trening w dzień meczu??

0

Finish the sentence:
Today
is gonna be the day...

0

Lucas jak dla mnie był najlepszy z całego Tottenhamu. Ale faktycznie wielu zawodników typu: Llorente, Rose, Foyth nie powinno grać w 1/2 LM

0

69% celnych podań? Oh my god. U nas by dostał ławę na 5 spotkań :D

1

Camp Nou to Świątynia Futbolu mój drogi. Tak samo jak Old Trafford to Teatr Marzeń.

0

Gdyby to był zwykły stadion typu Coliseum Alfonso Pérez to by tak nie mówił.

1

Piszesz logicznie, ale jeśli idziesz na wymianę z Barçą to przegrywasz. My jesteśmy najlepsi na świecie w otwartej grze, dlatego też większość stawia przeciwko nam autobusy ;d

0

mam nadzieje ze bedzie mozaika jakas
edit: juz wiem ze bedzie ;D

0

Orientuje się ktoś jak jest z zawieszeniami we Francji? Czy kartki z pucharu przechodzą na ligę, jest jakaś komisja? Bo Mbappé za ten bandycki atak powinien zostać zawieszony na 10 meczów dla mnie.

1

Dzięki Jasper za zaangażowanie! Mimo bycia 2. na świecie siedział na ławce. Oby mu się powiodło w innym klubie

7

Tebas po katalońsku napisał :00

1

¡Somos campeones!

0

no chyba że tak :)

18

Mano to po hiszpańsku ręka. Manita to zdrobnienie, czyli rączka. Ręka ma 5 palców, więc manita to po prostu strzelenie 5 goli

0

Dzięki; szkoda, że mam tylko do 3 :/

0

W Polsce nie ma transmisji Atleti?

6

Pelé jest odrobinę słabszy od Leo.
A że Alba jest brzydki to nie wiedziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?