Blomqvist
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na 6-1 z PSG było lepiej.
3
Siedem
To nie jest kraj dla starych ludzi, Bezsenność (1997), Fargo
Zaginiona dziewczyna, Zodiak
Podałem kilka o w miarę podobnym temacie ;)
1
Mnie zawiodło trochę zakończenie :/
Ale muszę coś zacząć oglądać, bo Breaking Bad skończyłem 2 dni temu :D
1
Dark oglądałeś? Czy za stary?
1
Wiesz że to tata Pepa, prawda?
50
W ciągu 9 lat pokonaliśmy zespoły z TOP6 w taki oto sposób:
Barcelona 4:0 City
Barcelona 3:0 Liverpool
Barcelona 4:2 Tottenham
Barcelona 3:0 Chelsea
Barcelona 3:0 United
Barcelona 4:1 Arsenal
Dziękuję i pozdrawiam culés!
0
Stadion się nazywa Anfield.
Anfield Road to ulica jak coś ;)
56
Przecież my się specjalnie cofnęliśmy w drugiej połowie i tak warto grać z Liverpoolem, Realem i innymi zespołami, które tylko kontrują. Liverpool wyglądał jak parodyści w ataku pozycyjnym - oni nie potrafią nic poza kontrami.
2
KOCHAM FUTBOL CLUB BARCELONĘ!!!
1
Vamos a ganar!!!
0
w sumie racja :D
0
Zaraz mecz a nigdzie nie widać zapowiedzi. Co się z tą redakcją porobiło :/
1
Drobna errata: proponuję zmienić na "bordowo-granatowi" ;)
Vamos!
0
Trening w dzień meczu??
0
Finish the sentence:
Today
is gonna be the day...
0
Lucas jak dla mnie był najlepszy z całego Tottenhamu. Ale faktycznie wielu zawodników typu: Llorente, Rose, Foyth nie powinno grać w 1/2 LM
0
69% celnych podań? Oh my god. U nas by dostał ławę na 5 spotkań :D
1
Camp Nou to Świątynia Futbolu mój drogi. Tak samo jak Old Trafford to Teatr Marzeń.
0
Gdyby to był zwykły stadion typu Coliseum Alfonso Pérez to by tak nie mówił.
1
Piszesz logicznie, ale jeśli idziesz na wymianę z Barçą to przegrywasz. My jesteśmy najlepsi na świecie w otwartej grze, dlatego też większość stawia przeciwko nam autobusy ;d
0
mam nadzieje ze bedzie mozaika jakas
edit: juz wiem ze bedzie ;D
0
Orientuje się ktoś jak jest z zawieszeniami we Francji? Czy kartki z pucharu przechodzą na ligę, jest jakaś komisja? Bo Mbappé za ten bandycki atak powinien zostać zawieszony na 10 meczów dla mnie.
1
Dzięki Jasper za zaangażowanie! Mimo bycia 2. na świecie siedział na ławce. Oby mu się powiodło w innym klubie
7
Tebas po katalońsku napisał :00
1
¡Somos campeones!
0
no chyba że tak :)
18
Mano to po hiszpańsku ręka. Manita to zdrobnienie, czyli rączka. Ręka ma 5 palców, więc manita to po prostu strzelenie 5 goli
0
Dzięki; szkoda, że mam tylko do 3 :/
0
W Polsce nie ma transmisji Atleti?
6
Pelé jest odrobinę słabszy od Leo.
A że Alba jest brzydki to nie wiedziałem