Blomqvist
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Sterling jest głupi taktycznie, piłkarsko, jeździec bez głowy. Ciężko jest znaleźć Brytyjczyka, który oferuje coś poza wywaleniem piłki i sprintem
0
@ksobi Piqué z Umtitim dużo lepsi
0
@Grubson06 to Vidal chyba też jest? Głupio jakby 1 zawodnika nie było na prezentacji
1
@Janiama w sensie zrobić nową (ci wszyscy PO + Zanetti), ale nieważne już w sumie
0
@Janiama Można go dodać do ankiety, a przy podliczaniu głosów dodać te, które już oddaliśmy :)
3
Zgadzam się ze stylami w 100%
1
@Drzakubs zabawna jest świadomość, że coś jakby nie istnieje, ale jednocześnie rozumienie w pewnym sensie, że "powinno" istnieć, no bo fizyczne krzywdzenie innych, zabijanie jest złe w takim sensie, że skoro nie chcę tego sam doświadczyć to raczej nie powinienem tego robić innym, bo ktoś się może zrewanżować itp. Ale wszystko to właściwie opiera się na jakimś sensie życia. A jeśli życie, świat, wszystko nie ma sensu, no to nasze czyny są bezsensowne i nie ma znaczenia czy będę seryjnym mordercą czy najcudowniejszym, najmilszym człowiekiem na świecie.
0
@Skaramuczi faktycznie haha
Chciałem napisać, że z tego samego miejsca co inne rzeczy typu włosy, piersi, uszy, ale wszystkie te rzeczy pełnią jakąś funkcję u nas, a pępek nie :D Więc dowód na to, że nie ma boga żadnego.
Ale jest jeszcze inny problem: nikt na świecie nie wie jak wyglądali Adaś z Ewą, mamy tylko jakieś śmiszne rysunki, narysowane nie wiadomo po co. Więc możliwe, że oni nie mieli pępka jako jedyni :/
5
@Drzakubs To straszne i jednocześnie fajne, że te wszystkie normy istnieją tylko w naszych głowach, nigdzie indziej. Nie ma czegoś takiego jak dobro czy zło.
0
@puyol_presidend5 ja dużo fajnych znalazłem u siebie, a jestem z 70-80 tys. miasta
1
@Barca25 wtedy kiedy mu się zachce haha
0
@SelloutCrowd Ślub wziął
0
@puyol_presidend5 olx i strona miasta
2
@AxelF Warto też zwrócić uwagę na ewolucję gry przeciwników - 10 lat temu mieliśmy trochę łatwiej, gdy obrona przeciwników grała 30m od swojej bramki. Obecnie z 90% drużyn w momencie straty cofa się 11 zawodnikami i to napastnik jest 30m od swojej bramki. Nasze szybkie wymiany często nic nie dają, bo nie da się zdobyć przestrzeni, podać komuś prostopadle na dobieg, bo by się boisko skończyło. I nikogo nie irytują nasze podania w środku pola, nawet jak jest ich milion; mam wrażenie, że w czasach Guardioli przeciwnicy trochę się wk*rwiali jak im Xavi-Iniesta-Busi-Messi klepali przed nosem ;)
0
@cybo Nasza taktyka to pressing, gra z 1. piłki i zabawa - Barça ma nie patrzeć na rywala tyllko grać swoje, bo tylko to nam wychodzi :D
1
@hen0x Nie każdy kupiony przez nas piłkarz za 100mln+ musi być najlepszy na świecie w wieku 22 lat ;) Messi jest najlepszy od 10 lat i nikt się przez ten czas do niego nie zbliżył (najbliżej ma Neymar).
Zapewne chodziło ci o Umtitiego jako najlepszego naszego Francuza?
1
@Janiama Ale to że nasi eksperci wyliczyli, że jego kupno za 120 mln jest opłacalne, nie znaczy, że mamy oczekiwać jakichś cudów, no nie? Jeśli już kogoś wina to raczej tych analityków itp. a nie piłkarza, bo taki Cou czy Dembouz nie ma wpływu na kwotę :P
1
W artykule jest jeszcze o Williamie Salibie, a tu ktoś nie przetłumaczył tego fragmentu.
Nieładnie :D
0
@ArterkHD jaki skład masz?
4
Lasse Schöne przechodzi z Ajaxu do Genoi. Kontrakt do 2021.
@Fabrizio Romano
0
@Fifty Villa, Henry, Alexis, Fàbregas
0
@SuperPatsonFCB ja bym zaryzykował i go wziął na rok do Barçy. Wiem, że można się nie zgadzać, ale dla mnie jak ktoś krzyczy mając ze 30 lat "Dziś, jutro, na zawsze Barcelona w moim sercu!", to to nie jest przypadek/wielkie emocje. Mou jest culé i baaardzo chciałby udowodnić u nas, że jego zespół może grać piękną piłkę.
5
Myślę, że ta kontuzja jest równoznaczna z plecami Coutinho
0
@Colon ja mam
a tak a propos kasy - mamy zbiórkę w mieście - dorzucisz się?
http://www.freewill-baptistchurch.com/
0
@MichalZZZ Ray Hudson
0
@BigShaq Faktycznie super filmik
1
@Chwytliwy nie wiem jaki ulubiony, ale za to:
najbardziej denerwujący: Pellegrino i Bordalás
najmilszy: Escribá i Mendilibar
najbardziej bekowy: Zidane i Julen :D
2
Maguire będzie kosztował ManUtd równo 2 Malcomy.
0
@BigShaq właśnie miałem wstawiać hahaha
8
Oficjalnie: Malcom w Zenicie za 40+5mln!
https://www.fcbarcelona.cat/ca/futbol/primer-equip/noticies/1299288/acord-amb-el-zenit-de-sant-petesburg-pel-traspas-de-malcom