Blomqvist
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@batoon Millennium czytałeś rozumiem?
51
Jeden pajac, co komentował powiedział, że żeby takiego Japończyka (Kubo) wynaleźć to trzeba mieć niezłych skautów XDD
Jak można się tak kompromitować... Noż kurza twarz
1
Myślicie, że po Zidanie przyjdzie jakiś Pochettino/Klopp/Allegri czy bardziej wynalazek typu Guti?
1
@morgi mecz i rewanż xd
6
@kenneth99 no żenada to jest
1
Ja głosuję zawsze tak, że ten najlepszy na 1. miejscu (Messi, Guardiola), a potem ci co mają najmniejsze szanse typu ten Algierczyk xD albo Frenkie czy Hazard
Proponuję tak robić, bo inaczej znowu wygrają jakieś Cristiany :(
24
Kandydat jest tylko 1
Leo Messi
0
@BigShaq Deschamps hahaha bo rok temu wygrał MŚ? To już jest śmieszne, tak jak te złote globusy
0
@ViscaBarca123 wincyj pomocników!
0
Komentarz usunięty
0
@reloaded Wiem, że może masz 10 lat i jeszcze czas, ale nie kompromituj się - podawanie Prison Break jako przykładu jest śmieszne - przecież tam deus ex machina to jest w każdym odcinku co max. 2 minuty...
0
@Arkon no szkoda, ale mieliśmy wtedy 4 lepszych pomocników, czyli Xaviego, Iniestę, Busiego i Fabsa
1
@MrShakira Coutinho i Rakitic też sie nie bali, a teraz robią to 1 na 2 miesiące. Poza tym serio myślisz, że Kubo będzie dłużej niż 2 lata w Realu? Wytrzyma tyle na trybunach? :D
1
taki Real można oglądać :D
0
@Janiama Myślę, że Zidane ani Cristiano nie mają szans ;P i się z tego cieszę haha
A co do środkowych obrońców to ja bym mimo wszystko zrobił 1 prawonożnego a 2. lewo.
1
@zibiku od początku trenerskiej kariery (no dobra, od czasu Materazziego) widać, że geniuszem to on nie jest - albo ma jakieś wtyki w FIFA, albo znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie i może "pochwalić się" tymi Ligami Mistrzów, które Real wygrałby nawet ze mną na ławce trenerskiej
1
@Pressinho Llorente, Ceballos czy Fede Valverde to nie ten poziom, Real powinien kupić jakiegoś Eriksena żeby coś się zmieniło
0
Ktoś tu wstawił niedawno post, że robi filmik o Messim, już pisałem odpowiedź, dodawałem linki i nagle wywaliło i usunięty komentarz :/
Możesz się do mnie zgłosić?
Mógłbym zrobić jakąś bazę z najlepszymi meczami Leo itp. i potem byśmy szukali filmików z polskim komentarzem itd
0
@mandigal oglądaj w kolejności powstania
0
@Encore Neuer był wszechobecny w mediach, które go napompowały tak jak Krystiana Ronalda
2
@Janiama Dla mnie ter Stegen jest lepszy od Neuera, a nogami to chyba nikt nigdy się nie zbliżył do naszego obunożnego (!) Marca.
A z tego co się naczytałem to Lew Jaszyn mógłby być ostatecznie.
0
@InvictusQQ Camp Nou jest tak zrobione, że z każdego miejsca jest super widok
a po Barcelonie to możesz chodzić wszędzie, bez planu, dosłownie każdy fragment miasta jest piękny
0
@messi564 ter Stegen, Umtiti, Piqué, Busquets
0
@Momalsino Jeszcze Cou powinien być rozpatrywany jako pomocnik, no i Arthur
9
Ci najlepsi zostają u nas, gorsi odchodzą i nie robią wielkich karier w Borussiach czy Manchesterach.
0
@Golaselo jeszcze dziwniejsze jest to, że w pierwszych dwóch muzyka była świetna (no Bella ciao Profesora i Berlina to w ogóle kosmos)
0
@Janiama super pomysł!
1
Już bez przesady, że my nie wprowadzamy młodych ze szkółki, a inni tak. Żaden z mistrzów 5 najsilniejszych lig świata nie daje więcej szans niż my (PSG w sytuacji gdzie miało z 5 kontuzji, 2 pomocników w kadrze, grając z Guingamp czy Nantes, mając 20 punktów przewagi, musiało wręcz wystawiać jakichś N'sokich czy Dagbów, ale to słabi zawodnicy i jednorazowa sytuacja). Słabsi typu Arsenal mają też Maitlandy-Nilesy, ale to nie ten poziom.
I wszyscy widzimy, że każdy wychowanek Barçy, który odszedł w ciągu ostatnich kilkunastu lat kompletnie zniknął.
1
[SPOILER - La casa de papel]
W sumie nie wiem czy to spoiler, ale wolałem zaznaczyć.
Muzyka w 3. sezonie to totalne nieporozumienie - każda piosenka wyjęta z kapelusza, kompletnie niepasująca do wydarzeń, stylu i w ogóle. Cały sezon to raczej skok na kasę.. Szkoda, że nie ma wielu takich seriali typu Breaking Bad, które są zaplanowane od początku do końca i tworzą jedną spójną całość.
1
@puyol_presidend5 "Dziwnym trafem" wszyscy co odchodzą z Barçy nic nie pokazują poza nią. Nie pamiętam żebyśmy sprzedali kogoś lepszego niż ci co zostają. Więc chyba można przewidywać, że Simons zniknie za parę lat, skoro specjaliści z Barcelony go nie zatrzymali.
A mówienie, że Cristiano jest lepszy od Messiego jest zwykłą prowokacją, bo nikt mający minimalne pojęcie o piłce nożnej tak nie twierdzi.