1

@batoon Millennium czytałeś rozumiem?

51

Jeden pajac, co komentował powiedział, że żeby takiego Japończyka (Kubo) wynaleźć to trzeba mieć niezłych skautów XDD
Jak można się tak kompromitować... Noż kurza twarz

1

Myślicie, że po Zidanie przyjdzie jakiś Pochettino/Klopp/Allegri czy bardziej wynalazek typu Guti?

1

@morgi mecz i rewanż xd

6

@kenneth99 no żenada to jest

1

Ja głosuję zawsze tak, że ten najlepszy na 1. miejscu (Messi, Guardiola), a potem ci co mają najmniejsze szanse typu ten Algierczyk xD albo Frenkie czy Hazard
Proponuję tak robić, bo inaczej znowu wygrają jakieś Cristiany :(

24

Kandydat jest tylko 1
Leo Messi

0

@BigShaq Deschamps hahaha bo rok temu wygrał MŚ? To już jest śmieszne, tak jak te złote globusy

0

@ViscaBarca123 wincyj pomocników!

0

Komentarz usunięty

0

@reloaded Wiem, że może masz 10 lat i jeszcze czas, ale nie kompromituj się - podawanie Prison Break jako przykładu jest śmieszne - przecież tam deus ex machina to jest w każdym odcinku co max. 2 minuty...

0

@Arkon no szkoda, ale mieliśmy wtedy 4 lepszych pomocników, czyli Xaviego, Iniestę, Busiego i Fabsa

1

@MrShakira Coutinho i Rakitic też sie nie bali, a teraz robią to 1 na 2 miesiące. Poza tym serio myślisz, że Kubo będzie dłużej niż 2 lata w Realu? Wytrzyma tyle na trybunach? :D

1

taki Real można oglądać :D

0

@Janiama Myślę, że Zidane ani Cristiano nie mają szans ;P i się z tego cieszę haha
A co do środkowych obrońców to ja bym mimo wszystko zrobił 1 prawonożnego a 2. lewo.

1

@zibiku od początku trenerskiej kariery (no dobra, od czasu Materazziego) widać, że geniuszem to on nie jest - albo ma jakieś wtyki w FIFA, albo znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie i może "pochwalić się" tymi Ligami Mistrzów, które Real wygrałby nawet ze mną na ławce trenerskiej

1

@Pressinho Llorente, Ceballos czy Fede Valverde to nie ten poziom, Real powinien kupić jakiegoś Eriksena żeby coś się zmieniło

0

Ktoś tu wstawił niedawno post, że robi filmik o Messim, już pisałem odpowiedź, dodawałem linki i nagle wywaliło i usunięty komentarz :/
Możesz się do mnie zgłosić?
Mógłbym zrobić jakąś bazę z najlepszymi meczami Leo itp. i potem byśmy szukali filmików z polskim komentarzem itd

0

@mandigal oglądaj w kolejności powstania

0

@Encore Neuer był wszechobecny w mediach, które go napompowały tak jak Krystiana Ronalda

2

@Janiama Dla mnie ter Stegen jest lepszy od Neuera, a nogami to chyba nikt nigdy się nie zbliżył do naszego obunożnego (!) Marca.
A z tego co się naczytałem to Lew Jaszyn mógłby być ostatecznie.

0

@InvictusQQ Camp Nou jest tak zrobione, że z każdego miejsca jest super widok
a po Barcelonie to możesz chodzić wszędzie, bez planu, dosłownie każdy fragment miasta jest piękny

0

@messi564 ter Stegen, Umtiti, Piqué, Busquets

0

@Momalsino Jeszcze Cou powinien być rozpatrywany jako pomocnik, no i Arthur

9

Ci najlepsi zostają u nas, gorsi odchodzą i nie robią wielkich karier w Borussiach czy Manchesterach.

0

@Golaselo jeszcze dziwniejsze jest to, że w pierwszych dwóch muzyka była świetna (no Bella ciao Profesora i Berlina to w ogóle kosmos)

0

@Janiama super pomysł!

1

Już bez przesady, że my nie wprowadzamy młodych ze szkółki, a inni tak. Żaden z mistrzów 5 najsilniejszych lig świata nie daje więcej szans niż my (PSG w sytuacji gdzie miało z 5 kontuzji, 2 pomocników w kadrze, grając z Guingamp czy Nantes, mając 20 punktów przewagi, musiało wręcz wystawiać jakichś N'sokich czy Dagbów, ale to słabi zawodnicy i jednorazowa sytuacja). Słabsi typu Arsenal mają też Maitlandy-Nilesy, ale to nie ten poziom.
I wszyscy widzimy, że każdy wychowanek Barçy, który odszedł w ciągu ostatnich kilkunastu lat kompletnie zniknął.

1

[SPOILER - La casa de papel]

W sumie nie wiem czy to spoiler, ale wolałem zaznaczyć.

Muzyka w 3. sezonie to totalne nieporozumienie - każda piosenka wyjęta z kapelusza, kompletnie niepasująca do wydarzeń, stylu i w ogóle. Cały sezon to raczej skok na kasę.. Szkoda, że nie ma wielu takich seriali typu Breaking Bad, które są zaplanowane od początku do końca i tworzą jedną spójną całość.

1

@puyol_presidend5 "Dziwnym trafem" wszyscy co odchodzą z Barçy nic nie pokazują poza nią. Nie pamiętam żebyśmy sprzedali kogoś lepszego niż ci co zostają. Więc chyba można przewidywać, że Simons zniknie za parę lat, skoro specjaliści z Barcelony go nie zatrzymali.
A mówienie, że Cristiano jest lepszy od Messiego jest zwykłą prowokacją, bo nikt mający minimalne pojęcie o piłce nożnej tak nie twierdzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?