Blomqvist
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth Jak będą co chwilę banować to się zmniejszy ruch, więc zyski zmaleją, więc sponsorzy odejdą.
6
Po co ktoś wychodzi do mediów i gada takie pierdoły?
17
Super, teraz jeszcze zostanie najlepszym napastnikiem CL i na koniec Złota Piłka.
0
@student97r oni nie mają mentalności zwycięzców
0
@gumaz jestem na stadionie i żenada
tzn. tamci nic nie zrobili ale Legia gra słaboo
2
Byłem pewny, że Tottenham bez Kane'a wygra finał CL, a z nim przegra.
Teraz wysunę tezę, że z Neymarem nie wygramy LM w tym sezonie, a bez niego tak.
0
@Kamilos84 Liverpool to akurat gra brzydko. Jedynie co oni potrafią to laga na Salaha...
0
@Encore ja mam na s10 level 300+ :D
ale nie mam motywacji zeby co chwilę zaczynać na nowo
0
@bartoszekkk Cou i Vidala nie ma na ławce nawet
0
Na ławce nie ma Vidala i Coutinho
0
Zaraz mecz a zapowiedź gdzie?
1
Takefusa Kubo zostanie wypożyczony do Realu Valladolid.
@Josep Pedrerol
0
@Janiama Samuel Umtiti umiejętnościami jest lepszy od nich ;) ale Pike-Puziol wygrają
2
@Mathew86 w Domu z papieru też gra ex-męża pani komendant (1 i 2 sezon)
2
Na wstępie - bardzo dobrze, że powstał ten cykl, felietonów jak najwięcej!!!
A teraz odniosę się do prawie każdej części tekstu:
wg mnie argument dot. zdrowia jest średni - Neymar w kolejnych latach może mieć kontuzje, ale równie dobrze może ich nie mieć - nie potrafimy tego w zaden sposób przewidzieć (w dodatku większość jego ostatnich kontuzji to jednak agresja przeciwników),
to czy za kilka lat będzie chciał znowu "szukać wyzwań" nie będzie nas już kompletnie obchodzić - przecież mając ze 31 lat to on sobie może uciekać, tak czy siak w końcu jego poziom wyraźnie spadnie, prawie wszyscy Brazylijczycy po 30 pikują w dół,
martwienie się o kasę - hmm... w klubie pracują ludzie, którzy na 99% wiedzą ile można wydać, ile stracić, co można, a co nie; kiedy Barça miała tak ogromne problemy finansowe, że nie mogliśmy kupić tego, kogo chcemy? albo przez kilka sezonów byliśmy bez trofeów? Wg mnie kasa to akurat najmniejszy problem, przecież jak kupimy Neya to za rok nikogo do ataku nie musimy kupować,
kolejna sprawa - kupując Neymara zapobiegamy kupieniu go przez Real, Bayern, Juventus itp., małe szanse, ale może ktoś inny by się wzmocnił,
no i na koniec - nie zgadzam się, że Cou tu nie pasuje - jak grał w pomocy (jestem pewny spotkań z PSV, Huescą i min. 1, ale nie pamiętam z kim) to wszystkie mecze wygraliśmy strzelając min. 4 gole i grając ładniej niż zwykle, on po prostu nie jest skrzydłowym, tak samo jak Eriksen, Isco czy Iniesta też nimi nie są
A Rakitić zrobił swoje, Rakitić może odejść.
8
@Darshan1010 zaszczytem to tego nie nazwiesz, dla mnie te 3 Hobbity są kiepskie :/
Chociaż ja ogólnie nie przepadam za LOTRem (ale 4 książki są bardzo dobre).
4
Coutinho to świetny zawodnik, liczę, że w tym sezonie wróci do formy i będzie grał w pomocy.
1
@Croocers ter Stegen, Cillessen, Ederson, Oblak, De Gea
0
@Polski_Nick zgadzam się w 100%
2
@monsterrize Culés na pewno by rzucali wszystkim co się da w niego. Ja też bym tak robił, ale bardziej z tego względu, żeby choć minimalnie wpłynąć na ewentualnych kolejnych zawodników (aby tak nie robili) no i dlatego, że taka rywalizacja jak Barça-Real motywuje, nakręca itp. :D
0
@palel95 możesz mi link wysłać z taką oficjalną informacją?
0
a co z numerem 25?
5
Mignolet właśnie przeszedł do Club Brugge - w tym momencie w kadrze L'poolu jest 1 bramkarz i 1 LO.
(no i wg mnie żadnego pomocnika, bo u Kloppa jedynym zadaniem pomocy jest podanie do bocznych obrońców lub dzida na Salaha/Mané/kogokolwiek, więc nie ma znaczenia czy grałby tam Xavi, Wijnaldum czy ja;
ale to tak nawiasem)
0
@Criss18Barca Też to zauważyłem, nasi piłkarze od jakiegoś czasu stoją. Mam wrażenie, że jedyne co nam trzeba to biegania (pressing, wymiana pozycji) i będziemy nagle tworzyć dużo więcej sytuacji i więcej jakichś piętek itp. Guardiola pokazał, że można tak grać cały sezon, więc wystarczą chęci...
18
To ostatnie zdanie smutne trochę... Valverde Inieście też by kazał mieć gole i asysty? Przecież to nie wpływa na ocenę zawodnika...
4
@BarcaInfo skoro on to widzi to chyba reszta piłkarzy i trenerzy też?
0
@G9 wszedł Busquets i nagle potrafiliśmy odbierać piłkę blisko bramki Arsenalu
1
@damian777 po wejściu Busiego nagle zaczynamy lepiej grać - zawsze tak jest, Busi jest absolutnie kluczowy w Barçy!
4
Szkoda Ernesto jako osoby, bo takie gwizdy były... I to musi być jego ostatni sezon, bo ta publika wymaga najwięcej na świecie, ciężko nie odpuścić. Tylko wygranie 4 trofeów może go uratować
0
@masq ja tez mam problem z logowaniem ciągle
na yt ogladalem