4

Najlepszy możliwy rodzaj artykułu. Liczę na bardzo dużo takich w tym sezonie!

0

Jeszcze bardziej zachwycam się Guardiolą, który potem w Bayernie i City miał więcej takich meczów.

1

@Janiama Myślę, że wynik jest nieistotny - wczoraj 9 zawodników z pola, którzy byli bez piłki za każdym razem STALI. Przez cały mecz było o ruchu bez piłki. Dla mnie to jest niemożliwe, żeby fizycznie nie dali rady chociaż przez 15 min 1. połowy biegać. Athletic nie zabronił nikomu wysuwać się na pozycje. Ci sami piłkarze potrafili kilka lat temu biegać, nawet z Napoli był ruch. O co tu chodzi?

2

Sprawdziłem właśnie wszystkie wyniki z 4 sezonów Pepa jako trenera u nas odnośnie dużych porażek i wyniki są takie:
2008/9 - nie przegraliśmy ani razu więcej niż 1 golem (!)

2009/10 - 1 mecz przegrany 2 golami - przekręcone 3:1 Interu, gdzie w rewanżu odrobiliśmy tylko nie uznali gola Bojana

2010/11 - 3 mecze przegrane 2 golami - 1:3 z Sevillą, ale dwumecz wygraliśmy
0:2 z Herculesem w lidze na CN
1:3 z Betisem, ale dwumecz wygraliśmy

2011/12 brak meczów przegranych więcej niż 1 golem (!)
[no dobra towarzyski 1:4 z Chivas Guadalajara haha]

Oczywiście 0:2 z Herculesem nie przeszkodziło wygrać La Liga.
Wnioski pozostawiam wam.

0

@Szpadla jeszcze gorzej? Przecież to jakaś parodia była. Ten kto ma piłkę to se truchta a reszta stoi jak kołki i czeka...

2

@Hawajczyk Gościu. Zobacz sobie jeszcze raz mecz i patrz na zawodników bez piłki. Wszyscy, absolutnie WSZYSCY gapią się do kurwy nędzy na tego co ma piłkę i stoją w miejscu jak jakieś debile

0

@Ares! zmień na ściah przez samo 'h'

0

Wszystkim tym parodystom 1. To była żenada i wstyd.

2

#VALVERDEOUT
#FUERADELCAMPNOU

4

Valverde dimisió!
Szczerze - przez 4 lata Pepa nie zagraliśmy tak żałosnej połowy.

2

Co ten Valverde poczynił, na San Mamés wystawia młodego Aleñę i de Jonga po 5 treningach? Od razu po przerwie Rakitić i Busi wejdą żeby ratować nas od porażki. A bez Messiego nasz atak to będzie parodia.

1

@damianex10 na papierze pomoc niezła, ale gra to co innego

0

@kenneth99 muszę się nieskromnie przyznać iż wrzuciłem to również na BO haha

0

@arkasath jak nie liczymy Leo to faktycznie różnice między 10 kolejnymi są trudne do zauważenia

1

@kewin Głosujcie na Leo!!!

0

@Gostyniak Ja zawsze oglądam 1. odcinek czegoś co mnie interesuje. Tego obejrzałem i słabo bardzo - przede wszystkim zły montaż, ciemne sceny, gdzie nic nie widać, oczy bolą, a samo wprowadzenie do historii kiepskie. Myślę, że są lepsze rzeczy, np. Mindhuntera obejrzyj :)

2

@Pressinho Po co Barçy Anglik (=średni technicznie), którego głównym zadaniem jest dośrodkowywanie? Niech se do Realu idzie.

0

@Ronaldinho10_ jak Sancho to PS to nam niepotrzebny kompletnie

0

@mercurial2000 hmm były lepsze zespoły od nich rok temu, City, my Ajax, Tottenham bez Kane'a
teraz już wszyscy będą na nich uważać, z resztą wystarczy oddać im piłkę i nic nie zrobią. Myślę, że będą gorsi niż ostatnio.

0

@Transu96 3 sezon to padaka, na siłę powielenie tematu dla kasy, Berlín i Nairobi najlepsi, no a Tokio właśnie za tyłek i to, że jest piękna, jest dobrze oceniana ;D

0

@Gostyniak Rozumiem, że Breaking Bad obejrzane? Saul z każdym odcinkiem, sezonem coraz lepiej, ale cały jest genialny.

15

Czemu @Redakcja pisze takie głupoty, że Van Dijk niby jest faworytem? Skoro inni powtarzają kłamstwa, że Ronaldo czy Virgil byli najlepsi, to wszyscy culés powinni w każdej sytuacji przypominać, kto jest najlepszy na świecie i w historii i rzecz jasna w poprzednim sezonie. A tym gościem jest Leo Messi.

0

@Janiama Ashley Cole? Nigdy nie uwazalem go za jakiegoś cracka

0

@kenneth99 Cristiano??? wtf? kogoś pogrzało

0

@Mathew86 jak jesteś kibicem Barçy to nie pisz takich rzeczy, bo ktoś jeszcze uwierzy. Jak nie jesteś to spadaj :P

0

@kulek22 theplayerstribune.com
theathletic.com
wejdź na te strony :)

0

@Transu96 Czystym kontem meczu nie wygrasz, bo musisz coś strzelić. A jak stracisz gola to nic takiego się nie dzieje, możesz strzelić 2.

0

@Colon Beca Kol Sol jest cudowne! Dla mnie mogą 50 sezonów zrobić

0

@Encore taki angielski obrońca - dzida i może dobiegne

2

@Kapitan hawk nikt o inteligencji większej od mrówki nie myśli o tym na poważnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?