Blomqvist
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@didzejos nie w żadnym top3, bo on jest od kilku lat od razu za Leo
0
@Kamiloza91 wonderful, wonderful, wonderful
19
Głowny artykuł na notatniku jest CU-DOW-NY! Miód na moje oczy :3
1
@Obergruppenfuhrer nieskromnie przyznam "jo tyż"
15
Sam Valverde mówi, że Coutinho jest pomocnikiem... To niech go do jasnej ciasnej nie wystawia na skrzydle!
0
@SeeleyBooth na tym polega rywalizacja. Bez takich rzeczy i świńskich łbów byłoby nudno w futbolu :)
16
Mentalność gościa z Madrytu: nie powiem, że byliśmy tłem dla grającej pięknie Barçy, powiem, że wg mnie 2 z 4 goli były ze spalonych i w ogóle to jestem obrażony.
1
I jeszcze jedno przed spankiem:
Coutinho to POMOCNIK.
Ocenianie go za grę na lewym skrzydle ma tyle samo sensu, co ocenianie Piqué za grę na lewej obronie.
2
I jak tam smutasy? Barça Valverde bez Lionela Wielkiego zgniotła to niby ładnie grające Napoli... Nagle zagraliśmy guardiolową tiki-takę :D Ciekawe czy Ernesto im dzisiaj pozwolił grać tak jak chcą, czy to Rakitić jest hamulcowym?
I kilka moich spostrzeżeń:
- sorry Busi, ale CHYBA nie jesteś już najlepszym pomocnikiem świata... to De Jong nim jest ♥️ (a na pewno może być za kilka lat)
- nadal mamy najlepszych technicznie zawodników świata
- Semedo i Alba chyba czują oddech zmienników na plecach.
Ogromna prośba: grajcie tak zawsze, a za rok będziemy się śmiali z półfinału z L'poolem, bo ich rozgromimy w tym sezonie :)
0
Jak tak będziemy grali, to wygramy z każdym. A to nie jest najlepsza Barça, bo nie ma Leo :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BigShaq @kkbarca @Mizander zastanawiam się skąd wiadomo, że Elizabeth będzie/była żoną Noah? Czy to są domysły, bo on wszedł do tego bunkra? Czy jakieś konkretne szczegóły, których wcześniej nie zauważyłem?
0
Jest tu ktoś kto obejrzał 2. sezon Dark? Bo mam pytanie.
0
@kuz Jaka Agencia?
0
@masq Ehh to kto niby jest lepszy od Neya oprócz Messiego? Ronaldo na pewno nie i nie wmówisz mi tego. Jakich dwóch innych zawodników? Lucas Vázquez? Morata? André Gomes?
1
@Drzakubs No i jeszcze kwestia tego, że powtarzane 1000 razy kłamstwo staje się w pewnym sensie prawdą. Ronaldo nie jest 2. piłkarzem świata, ale że media to powtarzają to niedzielni kibice tak często niestety myślą. Jak Neymar będzie u nas to będę chciał, żeby był jak najlepszy, jak będzie w Madrycie to będę chciał żeby był jak najsłabszy ;)
0
@Forza_Juve Chodzi o umiejętności piłkarskie - Ronaldo od kilku lat nie drybluje i nie ma już tej szybkości. A że przeglądu pola ani jakichś super podań nigdy nie miał, to zostało mu wykończenie. Prawdopodobnie jest najlepszą 9-tką świata, bo środkowi napastnicy są od strzelania goli i staniu w polu karnym. Ale wszyscy wiemy, że piłkarze uznawani za najlepszych piłkarzy w historii, czyli: Messi, Maradona, Pelé, Di Stéfano, Cruyff byli 10-tkami, prawda? I Neymar też jest nr 10.
0
@RedKorsak No to że Messi jest pierwszy to każdy wie. A to że Ronaldo od 3 lat gra jako 9-tka i tylko dostawia nogę to wie każdy, kto obejrzał choć 5 jego meczów w tym czasie. W mediach go ciągle promują, ale Neymar daje więcej, ma szersze umiejętności i mimo tego podobne statystyki. Chudy Hazard, De Bruyne, David Silva, Busquets w formie i kilku innych jest zwyczajnie lepszych od Cristiano Ronaldo w formie. Nie rozumiem czemu ludzie tego nie chcą zaakceptować... Przecież Messi też za kilka lat może nie być najlepszy (wątpię, ale jednak).
108
Zabawne - prawdopodobnie za miesiąc będę uważał pewnego Brazylijczyka albo za 2. najlepszego piłkarza świata, albo za zdrajcę, symulanta, łapiącego kontuzje, średniego piłkarza :P
0
@Ratamahatta blablabla
jak nie oglądasz City to nie gadaj, przecież oni dzisiaj grają gorzej od nas
0
@nitey Ramos i Carvajal właśnie pokazali w tym sezonie jaką mają mentalność XD hahaha W 2 lata stracili do nas w lidze 36 pkt... Oni się sami sobie dziwią jak mogli te ligi mistrzów wygrać (tzn. kto zapłacił sędziom). Chyba Cruyff powiedział coś, co pasuje do Realu: "Skoro wtedy nie wiedzieli czemu wygrywają, to skąd mają teraz wiedzieć dlaczego przegrywają?".
Mecz z Romą to totalne zlekceważenie rywala, przecież my wszyscy wybieraliśmy sobie rywali w półfinale. I niestety w Barçy przekonanie o własnej wielkości jest od dawna powodem takich głupich porażek, ale co zrobisz - to 1 z naszych cech, tak jak granie najpiękniej na świecie. A z Liverpoolem to akurat coś dziwniejszego, ciężko to wytłumaczyć, mam nadzieję, że nigdy się nie powtórzy.
Barça jak musi to gra świetnie, jak nie musi to czasem odpuszcza...
0
@El dominatore Busi grał bardzo ryzykownie przed swoim polem karnym od początku kariery i za to go pokochaliśmy. Kartki też dostawał. Jestem pewny, że w tym sezonie z De Jongiem i Arthurem znów będziemy się nim zachwycać :) A Suárez jest najlepszą 9-tką na świecie. Kogo byś wolał za niego? Benzemę? haha czy może Lewandowskiego? :D
1
@SeeleyBooth W dwóch ostatnich sezonach przegraliśmy 2 (!) ważne mecze. W obu cały zespół nagle dostawał jakiegoś paraliżu. Wątpię, że kupienie 1 zawodnika niepasującego stylem do większości coś zmieni. A akurat Busi to 2. najważniejszy zawodnik, z nim na boisku nagle potrafimy odebrać piłkę na połowie rywala. Bardziej trzeba zmotywować 23 panów do biegania i kazać im grać na 1 kontakt i się bawić, bo nasza kadra ma największe umiejętności i wygrywa najwięcej trofeów od dekady na całym świecie. Bądźmy spokojni i kibicujmy w tym sezonie; zobaczymy co przyniesie przyszłość, może tym razem nam się uda w CL? A Valverde i tak nie wytrzyma psychicznie więcej niż ten rok.
0
@El dominatore w tym momencie? Dla mnie to poziom Aleñi, czyli najmniej potrzebny pomocnik, czyli 9. na 3 miejsca.
2
Czemu na telefonie znika kilkadziesiąt komentarzy?
1
@PJ777 Bo my mamy taki problem, że mamy świadomość, że jesteśmy najlepsi na świecie od 11 lat. Enrique potrafił nas na początku motywować na słabiaków i w jakiś sposób wyrzucać z głowy poczucie własnej wartości. Valverde to taktyk, Lucho motywator a Pep i to i to. Nam wystarczy jakikolwiek motywator żebyśmy wygrali wszystko.
0
@DanielVeB Un dia de partit lepsze
3
@nitey ale głupoty gadasz. Są od nas gorsi, biegają bo tylko to potrafią i od 50 lat nic nie wygrali. Za to nasi wygrali wszystko po 2 razy w ostatnich latach.
0
@TheNekro94 mnie zastanawia dlaczego ktokolwiek w ogóle macha do kamery? :0 albo prosi o autograf innego człowieka
co z tym można potem zrobić? zjeść?
0
@El dominatore Dziwisz się krytyką Cou a sam krytykujesz Busiego bez pokrycia, bo on jest ciągle najlepszym DP na świecie i Ściah to potwierdzał