0

@Barca_Big_Moment cały turniej
wiem, że to nie RG, ale dobrze gra na tym Wimbledonie

0

@Nazio87 zaraz wyleci niezły prezencik

3

@Kapitan hawk w pół do komina

1

@Albus54 abonament nie ma sensu wg mnie. Lepiej np. w plushu sobie doładowywać

0

@badej60 Dembélé grał z Levante na prawym wahadle i bardzo dobrze bronił

3

Kto by poszedł na taki deal?
Kupujemy Griezmanna i dajemy go PSG w zamian za Neymara :D

0

@GilManzano Nadal wygra.

0

Moglibyśmy zaoferować PSG Rakiticia, Aleñę, Rafinhę i Malcoma za Neymara

0

@KmN Pytanie na co ma Barça wydawać kasę? Do kieszeni zarządu ma to iść?

0

@damian777 fakty sa takie, ze w 1 meczu my ta pomoc zdominowalismy i jedynie pozwalalismy utrzymywac sie przy pilce; w rewanzu juz troche inaczej
ale najwazniejsze jest to, ze my w ciagu 2 sezonow przegralismy 2 istotne mecze (czyli najmniej na swiecie) i to nie jest kwestia umiejetosci pilkarskich naszych pomocnikow

0

@brzucho dopiero 1. rok minął na UAM-ie

0

@brzucho ja też

16

figo w białej koszulce na głównym newsie - aż mnie oczy bolą...

0

@Arno A kto gra atrakcyjniej w tym wieku?
Nikt.

0

@KoziBe jaka ona jest pięknaaa

0

@Sznejk jeszcze byl 1 lub 2, bo niedawno sprawdzalem
Powtarza sie to, ze w tych meczach gralismy swietnie i wysoko wygrywalismy

0

@bleble123 mam nadzieje, ze wyslesz to na adres Avinguda Aristides Maillol

0

@Lamora O androidach i owcach czy coś mniej znanego? :)

5

@Forza_Juve Spoko. Z tym że koło Van Dijka można postawić w tym sezonie Piqué, Lengleta, Godína a globalnie to Umtitiego w formie, Varane'a w formie, Boatenga w formie...
A Messi w formie jest daleeeeeeeeeeeeeko przed wszystkimi. Ronaldinho był podobny z tych co widziałem. Obecnie najbliżej jest chyba Ney, był Iniesta, Xavi, Busi to też geniusz, Hazard, Verratti, Cou w formie, Salah, no i ter Stegen i Umtiti oczywiście.
Ale porównywanie ich z Messim świadczy o nikłej wiedzy i niczym innym.

0

@DonAndresFCB Ja czytam Lema

0

@Phatro No to można iść dalej - czy Thiago, Verratti, David Silva, De Bruyne, Eriksen, James, Isco, Ziyech* nie chcą do nas przyjść, czy to my nie chcemy ich kupić?
No i mam nadzieję, że Puig dostanie wiele szans w końcu.
*Oczywiście mogę się mylić i ci wszyscy pomocnicy są gorsi od Rakiticia, a ja nie mam pojęcia o piłce nożnej.

2

@wachaFCB No i zarąbiście - Dembouz to nasza przyszłość na PS.

0

Możecie mi powiedzieć jak to jest, że chociażby w takim sezonie 2010/11 w ataku mieliśmy Messiego, Villę i Pedro, a ich zmiennikiem mógł być co najwyżej Bojan i daliśmy radę (no dobra, byliśmy k*rwa najlepsi na świecie :D), a teraz chcemy mieć na 3 pozycje: Messiego, Suáreza, Dembélé, Griezmanna, Neymara i może jeszcze Malcoma?

Wg mnie albo Guardiola jest 20x lepszy od Valverde (no i pewnie wszystkich innych trenerów, bo kto by nie chciał nas trenować?), albo pomoc to zdecydowanie najważniejsza formacja w piłce nożnej i bez względu na to czy z przodu jest Kucharczyk czy MSN, jak będą cracki w pomocy to nie ma ch*ja we wsi, żeby atak nie nastrzelał +100 goli.
Więc wygląda na to, że w tym sezonie dostaniemy odpowiedź - mając do wyboru: Busiego, Arthura, Frenkiego, Coutinho, Vidala, Rakietę, Oriola, Aleñę, Puiga, Collado i Messiego grającego na wysokości defensywnego pomocnika, da się chyba ułożyć świetną pomoc, prawda?


A Wy, co myślicie na ten temat?

9

@RedKorsak A ja ci odpowiem tak - jaki klub ma w ostatnich latach więcej do zaoferowania od nas? Real wygrywający LM po błędach sędziów, dostający od nas co 2 lata bęcki po 0:4? Atleti grające topornie, niewygrywające nic i sprzedające co roku największe gwiazdy (+kupujące odrzuty od rywali typu Morata, Llorente)? Bayern przegrywający z Hoffenheimami puchary, żegnający gwiazdy jak Robben i Ribéry? Juve grające na 1:0, kupujące największą pannę wśród piłkarzy? City, które przed Guardiolą nikogo nie obchodziło? Liverpool, który wygrał 1 trofeum w ciągu 100 lat i gra na zasadzie "dzida i może ktoś dobiegnie"? Czy może PSG XD?

1

@bleble123 Akurat w Liverpoolu to przed tymi dwoma byli średniacy na poziomie Schalke czy Galatasaray. Obojętnie kogo by kupili, podnieśliby poziom. Czy Malcom kocha Barçę? Czy Dembélé nie kocha Barçy?
Co się stało z Cou? I czy jego słaba forma miała jakieś znaczenie dla nas?

0

@Janiama Postawił, że Liverpool odrobi straty i teraz sobie lata :/

5

Tego karnego to nawet Madryt nie widział

0

@Orlik00 O co chodzi w tym, bo nie łapię? :d

2

Mam nadzieję, że w końcu całe Barcelonismo zacznie GŁOŚNO mówić o tym, co się dzieje od wyrzucenia nas w meczu z Interem przez skorumpowanych sędziów.
Dziękuję panie Leo!!!

0

@szkutnik91 Tragedia. Stawiam dolary przeciw orzechom, że z Kanem Tottenham przegra, a bez niego wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?