Blomqvist
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odesseiron kocham cie hahahhhahaha
1
Myślę, że wszyscy się zgodzą:
Valverde out
Lampard in
9
W końcu mogę to napisać!
DZISIAJ MECZ!!!
0
@Lewando Miodowe lata... ale żenada. Może Szkoła też?
0
@Lewando Breaking Bad, Narcos, Black Mirror, Better Call Saul, Sherlock. Mr Robot, Chernobyl, True Detective (1. sezon rządzi)
W sumie dla mnie 1. sezon True Detective, 2 pierwsze sezony La casa de papel, 2 pierwsze sezony Stranger Things powinny być brane pod uwagę jako inne seriale niż ich kolejne gówniane sezony.
0
@Grichon Shakes&Fidget, Wolni Farmerzy, Duels Defence
:D
0
@kamilop 1. sezon True Detective, 2 pierwsze sezony La casa de papel, Breaking Bad, co najmniej 1. sezon Prison Break, Mr Robot, Chernobyl
1
Ale żenada w takim razie...
Chyba że wysłali to bez porozumienia z nim, to będzie jeszcze większy cyrk
3
Jakby by dobry to by został. Znacie wychowanka, który został gwiazdą? Tylko Thiago, ale on miał za konkurencję Xaviego, Iniestę i Fàbregasa... 1 wychowanek na 150-ciu.
A 40% od transferu to bardzo dużo.
2
@Grichon źródło?
0
@feiticeira akurat Stranger Things jest tak samo ambitny jak Dom z papieru + ma jakieś śmieszne stworki i mało się tam dzieje, ciężko się przywiązać do jakiegoś bohatera
0
@Gosciuu Annie Hall ;)
0
@Barca4_ever dziwne, że Anglik wyjeżdża poza Anglię...
nie licząc Jadona Sancho, który niespecjalnie wygląda i nazywa się jak Anglik, w dodatku miał na razie ze 3/4 dobrego sezonu, to ostatni Anglik, któremu poszło to chyba Beckham albo Lineker ;D więc już daawno
1
@szkutnik91 wypisał ze czy wpisał do?
0
@Nano22 katastrofalny montaż, tego się nie da oglądać
najlepszy to ten film co Sandu! podał od Lebo Akatio
0
@BarcaInfo to z nimi był ten wywiad? Jak tak to pewnie mają dobre źródła
0
Znacie jakas strone kibicow PSG? z duzym ruchym, porownywalnym do Rambli najlepiej
bo bym poczytal co oni tam sadza :D
6
@bartoszekkk jak masz premium to jest dodatkowa zakładka
0
@wachaFCB szczerze to wygląda jak jakiś gościu z Málagi
0
@mindbender84 chodzi ci o brzuszek Anto? :D
1
@Cave w 2014/15 uświadomiłem sobie, że od 2008/9 jest najlepszy
0
@masq ale i tak zdarza mu się p**rdolić głupoty
0
@barteq skoro honor itp. są takie ważne to Griezmanna też nie można było kupić, bo się na nas wypiął rok temu
0
@AlwaysBlaugrana ja bym się jeszcze zastanowił na Aleñą, wolę Puiga w jego miejsce
0
@AlwaysBlaugrana a kto by tak nie chciał :)
1
@G9 pytanie czy nas-culers coś zadowoli - bo pewnie Liga, Copa i przegrany finał CL nie będzie dobrym sezonem :/
0
@Omoziu za Paco się trochę wkurzyli, bo im kapitana wyjęliśmy
ale z 2. strony cracka Andre Gomesa za dużo kasy kupilismy
nie wiem jak to z nimi, ale na vcf.pl nie pałają do nas sympatią
0
Jak to możliwe, że najlepsza maszyna w Drodze Mlecznej nie wygrała???
0
@Encore z 14 grał lepiej
0
@Katalonbar faktycznie haha za 3 miesiace znowu