0

@Odesseiron kocham cie hahahhhahaha

1

Myślę, że wszyscy się zgodzą:
Valverde out
Lampard in

9

W końcu mogę to napisać!
DZISIAJ MECZ!!!

0

@Lewando Miodowe lata... ale żenada. Może Szkoła też?

0

@Lewando Breaking Bad, Narcos, Black Mirror, Better Call Saul, Sherlock. Mr Robot, Chernobyl, True Detective (1. sezon rządzi)

W sumie dla mnie 1. sezon True Detective, 2 pierwsze sezony La casa de papel, 2 pierwsze sezony Stranger Things powinny być brane pod uwagę jako inne seriale niż ich kolejne gówniane sezony.

0

@Grichon Shakes&Fidget, Wolni Farmerzy, Duels Defence
:D

0

@kamilop 1. sezon True Detective, 2 pierwsze sezony La casa de papel, Breaking Bad, co najmniej 1. sezon Prison Break, Mr Robot, Chernobyl

1

Ale żenada w takim razie...
Chyba że wysłali to bez porozumienia z nim, to będzie jeszcze większy cyrk

3

Jakby by dobry to by został. Znacie wychowanka, który został gwiazdą? Tylko Thiago, ale on miał za konkurencję Xaviego, Iniestę i Fàbregasa... 1 wychowanek na 150-ciu.
A 40% od transferu to bardzo dużo.

2

@Grichon źródło?

0

@feiticeira akurat Stranger Things jest tak samo ambitny jak Dom z papieru + ma jakieś śmieszne stworki i mało się tam dzieje, ciężko się przywiązać do jakiegoś bohatera

0

@Gosciuu Annie Hall ;)

0

@Barca4_ever dziwne, że Anglik wyjeżdża poza Anglię...
nie licząc Jadona Sancho, który niespecjalnie wygląda i nazywa się jak Anglik, w dodatku miał na razie ze 3/4 dobrego sezonu, to ostatni Anglik, któremu poszło to chyba Beckham albo Lineker ;D więc już daawno

1

@szkutnik91 wypisał ze czy wpisał do?

0

@Nano22 katastrofalny montaż, tego się nie da oglądać
najlepszy to ten film co Sandu! podał od Lebo Akatio

0

@BarcaInfo to z nimi był ten wywiad? Jak tak to pewnie mają dobre źródła

0

Znacie jakas strone kibicow PSG? z duzym ruchym, porownywalnym do Rambli najlepiej
bo bym poczytal co oni tam sadza :D

6

@bartoszekkk jak masz premium to jest dodatkowa zakładka

0

@wachaFCB szczerze to wygląda jak jakiś gościu z Málagi

0

@mindbender84 chodzi ci o brzuszek Anto? :D

1

@Cave w 2014/15 uświadomiłem sobie, że od 2008/9 jest najlepszy

0

@masq ale i tak zdarza mu się p**rdolić głupoty

0

@barteq skoro honor itp. są takie ważne to Griezmanna też nie można było kupić, bo się na nas wypiął rok temu

0

@AlwaysBlaugrana ja bym się jeszcze zastanowił na Aleñą, wolę Puiga w jego miejsce

0

@AlwaysBlaugrana a kto by tak nie chciał :)

1

@G9 pytanie czy nas-culers coś zadowoli - bo pewnie Liga, Copa i przegrany finał CL nie będzie dobrym sezonem :/

0

@Omoziu za Paco się trochę wkurzyli, bo im kapitana wyjęliśmy
ale z 2. strony cracka Andre Gomesa za dużo kasy kupilismy
nie wiem jak to z nimi, ale na vcf.pl nie pałają do nas sympatią

0

Jak to możliwe, że najlepsza maszyna w Drodze Mlecznej nie wygrała???

0

@Encore z 14 grał lepiej

0

@Katalonbar faktycznie haha za 3 miesiace znowu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?