1

@Phatro szczyt to to nie jest, bo fartowna CL i taktyka pt. "laga na Salaha" to nie tryplet, ale faktycznie dużo im dał

0

@Borczu Frenkie De Jong, Arthur, Sergio Busquets
7 odpowiedzi i każda inna haha, to pokazuje nasze bogactwo

0

@TR3YWAY 2:0 dla Bilbao; Iñaki oraz jak zawsze Aritz Aduriz :/

0

@msmsms coś jak Major Major Major? haha

1

Serio? Teraz to Srototo będziecie w każdym tekście umieszczać? Jeszcze trochę i się porzygam.

0

Ben Yedder w Monaco :0 Ktoś zna powody? Dla mnie idiotyczny ruch

0

@mekston z takimi błędami sędziowskimi to też bym wygrał z nimi te LM

0

@Yoshi94 Sergio Asenjo

0

@kuz w sumie ciekawa jest w ogóle sprawa posiadania takich niewolników-zwierząt i jeszcze zakładanie im kagańców, smyczy itp. Wątpię, żeby to było wygodne dla nich.

0

@msmsms nie ma w tym absolutnie nic złego

0

@Grzesior667 może szybciej byśmy podbili kosmos? bo cała ziemię byśmy zwiedzili juz itp

0

@BarcaInfo Griezmann go zara odfollowuje na insta

0

@sidzej Neymar, Griezmann, Leo
ale nie się co martwić na zapas, bo na razie to Neymara nie ma, a Messi kontuzjowany ;d

0

@AlwaysBlaugrana z tym, ze Liverpool grajac takimi Origami, Shakirami i innymi Lallanami wygrywa 1 trofeum (w dosc niecodziennych okolicznosciach w dodatku) na 10 lat. Nie wiem czy chcemy isc ta droga :)

0

@Skaramuczi meczow jest moze 3 wiecej w sezonie niz u nas...

0

@Maker0 akurat Deulo, Munir czy Denis to nigdy nic nie pokazali w 1. zespole, a Halilovic to gral ze 30 min w Pucharze Gampera...

0

@Pressinho hah i kogo ty chcesz kupic na PO? Bo jedynym lepszym na calym swiecie jest Kimmich, ktory nie rusza sie z Monachium i jest wiesniakiem (patrz superpuchar z BVB)

0

@macio_944 a to nie można korzystać z obu? można grać jak chciał Cruyff mając Neymara i Griezmanna

1

@Forza_Juve Tak samo można powiedzieć, że Hazardowi do najwyższej formy też dużo brakuje ;p

0

@ViscaBarca123 Mnie się zdaje, że ty byłeś dość zmartwiony jak oni odchodzili z klubu i pisałeś, że tracimy jakieś wielkie talenty. A tu się pięćsetny raz w tej dekadzie okazuje, że te wszystkie Borussie czy PSG to nie mają żadnych "projektów sportowych", chcą wygrywać i zarabiać i tyle. My chcemy jeszcze pięknie grać. I to że pozwalamy odchodzić komukolwiek oznacza ni mniej, ni więcej, że to są z jakiegoś powodu słabi piłkarze i za przeproszeniem g*wno osiągną w piłce światowej (jak na nasze standardy). I to się sprawdza, bo nikt kto odszedł młody z Barcelony nic nie osiągnął.

2

@koksik2700 co to znaczy projekt? proszę mi tu i teraz wytłumaczyć co to jest projekt sportowy PSG
Bo jeszcze u nas to możesz powiedzieć, że "no był Cruyff, no był Guardiola i wygrał wszystko z chłopakami, w dodatku cały świat się zachwycał jak pięknie gramy, mamy GOATa, jest największy stadion w Europie, kilka lat temu było 11 wychowanków, mamy tzw. markę na świecie, rozpoznawalne barwy, chcemy wygrać CL znowu, bo nudno jest ogrywać ciągle Real w lidze, chcemy grać z 1. piłki, strzelać dużo goli, robić piętki i zakładać dziury przeciwnikom"
A co może powiedzieć PSG? Damy ci górę hajsu, róbta co chceta?

1

@Ronaldinho10_ A co jest projektem sportowym PSG? Wygramy ligę i puchar i chcielibyśmy LM? Nie wierzę, że są tacy idioci, żeby wierzyć w jakieś projekty sportowe

0

@SeeleyBooth Słaby jest. Tylko TodiBEAST

0

@daniel32778 różnica między Neymarem a Mbappé jest taka jak między Messim a Ronaldo, więc no...
(nie licząc wieku)

0

@T_TG wiem, że to niemoralne itp. ale ewentualna kontuzja 1 z z tej piątki rozwiązuje nam wszystkie problemy praktycznie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Posłuchajcie sobie podcastów 2angrymen (Święcicki&Kapica i goście). To jest GE-NIAL-NE!!!!

0

@kamilos1214 wpisz sobie 2angrymen podcasty. Jakie to jest cudownee jak Święcicki i Kapica gadają

0

@kkbarca Twitter dobrze tłumaczy jak kilkam "Translate this tweet"

2

Tuchel wg #Tiki-taki (zweryfikowałem to na stronie MD) powiedział o "klubie", który negocjuje z PSG, a nie o "klubach". Ciekawe czy to faktycznie sugestia, czy przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?