BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Mezocyklon87 Najwiekszym komplementem dla Pepa są właśnie opinie ludzi którzy twierdzą że to takie hop siup zdominować PL xD
Gościu sprawił że wygranie najlepszej ligi świata staje się w oczach jego wrogów czymś bezwartościowym
2
https://streamable.com/0ywr62
tak to leci
1
@hayek Zutylizować
0
West Ham narazie srogi autobusik zaparkował, 92 procent posiadania totków
O i brameczka
2
https://zapodaj.net/images/c7941407ab74b.jpg
masakra z tymi księżniczkami w dzisiejszych czasach
1
@NeroTFP1 O dzięki za pomysł, może wjedzie przed spankiem bo ciężko mi znaleźć coś co mnie wciągnie, a zachęciłes
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Chada Dokładnie, o tym samym chciałem napisac
1
@Zoker Nie no używane często w internecie w komentarzach itd. Reluwa i w ogóle
Na la bambie nieużywane bo tu same boomery XD
1
Rel młodzieżowym słowem roku
3
Klasyczny Sterling, że też jemu się nadal chce xD
0
ahaha zawsze beka z tych plackowatych karnych Bruno xddd
0
musi byc karny kurde fidget spiner ogarnął
1
@agaFCB walnij piwoo na hejnał. w brzuchu się zagazuje i nie będzie chęci na nic więcej poza kolejnym żubrem
2
Komentarz usunięty
1
@Zoker Wyspa Huxleya
0
No wielkie zaskoczenie xD
0
@FCB_dimiC fajnie, rześko
0
Typowy Memphis Depay
0
@zmiter912576 bo w Anglii grał Ronaldo i w ogóle
5
ale przekręcił sędzia teraz xD
1
alez piękny strzał argentynczyka
1
City się rozbujalo
3
Hochland proszę cie xD
0
Kapitalny Harry XDD
2
ale asysta toniego fiu fiu
0
@negreanu gdzie minusy?
2
@FCB_dimiC Cudo
1
@mrboom Właśnie ogarniam na bieżąco. Wracałem z tyrki przez wyjazd z Wrocka od leśnicy to drogi kontrolowane, psy z bronią, ludzie się pospozniali bo trzepanko było. Narazie teorie są różne. Najczęściej właśnie że postrzeleni w banie, śmiga też teoria że mógł zostać odbity. No ciekawe ale może do mistrzostw polski w chowanego do Jacka Jaworka wskoczy kolejny as
1
@mrboom 4km ode mnie a o 6 mam powrót na chatke także będę obserwował po drodze xD