0

Balde przy linii końcowej próbuje wrzutki a Robercik znów wycofany na skrzydle w okolicy 20m. No fantastycznie

0

Cisną nas chłopy

1

@don'T.R.I.P.e dla mnie paranoją jest ze yamal w takim wieku gra aż tyle. zajeżdżanie młodego i zaraz sie polamie jak fati

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MateuszGotowka99 Daj podramatyzowac

1

Kszawi znalazł chyba swoje nowe ulubine ustawienie, tak jak było z pomocnikiem na skrzydle. Pytanie czy teraz będzie katował 3 SO dopóki się wszyscy środkowi obrońcy nie połamią i będzie musiał wrócić do 4:3:3

7

@MesQueUnClub96 no taka liga, nic dziwnego że po przeskoku do LL robercik jedyne co może to dobić do pustaka

0

@Saviola88 Wiem co oznacza wyjście całym obwodem i z tego co widziałem na powtórkach to tak to wyglądało jakby wyszła. Właśnie powtórka z góry by rozwiała wszelkie wątpliwości

0

@Saviola88 No fajnie jakby była normalna stopklatka bo w tym co pokazywali to milimetry ale wyglądała na całą poza obwodem

0

O kurde no myślałem że to to już nie przejdzie, a jednak. Ciekawe czy wyrysowane mieli bo piłka wyglądała jakby była pozw linią

0

Jedna akcja i tyle możliwości xD

4

Kurde ta Girona mogłaby nawet wygrać ligę, piękna historia by była, coś jak Leicester

12

Na meczu polskiej ekstraklasy zabrakłoby im kartek jak takie rzeczy notują xD

4

@koksik2700 2 lata maks i ten rząd upadnie o ile go najpierw utworzą ofc

1

@Faro ojcze doniz spec od białej broni

1

@czosnekfcb rok1984

0

@LM10GOAT otóż walimymefedron wracając do domu

0

Macie może do polecenia jakieś książki poruszające egzystencję? Coś w stylu wilka stepowego hessego, obcego camusa albo i pożegnania jesieni witkiewicza

0

Wchodzi Bruno to zaraz się rozkręci

0

Ładnie przymierzył Willock

0

Bierność United w obronie jest fantastyczna

2

Hernan Cortes zaczynają remontade

3

White piękne wykończenie

2

2

@Pawci023x united Newcastle o 21:15

2

@Faro Absolutnie nie

1

@ranger3120 do roboty, za robotę się weź

1

@Worny Odszedl w odpowiednim momencie, już naprawdę momentami przeginał u nas grubasek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BenyBlade podkładał glos jako lektor w filmach reżeserowanych przez benzeme podobno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?