0

Jeśli to nagroda za pomoc finansową dla ubogich to wielki szacun

0

@DaPidejpi Przecież to są zupełnie inne sytuacje, dwie zupełnie inne historie. Naprawdę trzeba być ignorantem żeby podchodzić do tego w taki sposób jak ty. Najbardziej mnie chyba jednak śmieszy płakanie nad losem islamskich terrorystów, skąd się to bierze? Z mody czy to po prostu zwykły populizm? Obie strony są do zaorania przez swe działania ale wspierać islamskiego terroryste, a jednocześnie trząść porami przed islamskim najazdem uchodźców na Polskę kocham najbardziej XD
Cywile nie ponoszą tu żadnej winy, wiadomo, ale niestety to oni wspierają Hamas. Być może nie mają innego wyboru, nie wiem. Sytuacja jest skomplikowana i wspieranie którejkolwiek ze stron powoduje odruch wymiotny. Palestyńczyków jednak nikt jakoś za bardzo przyjmować nie chce, prawda?

Dodatkowo Izreal niejednokrotnie chciał układu który zakładał współistnienie dwóch państw i tolerancję pod względem wyznania. Wiesz kto odrzucał taki pomysł? Wiesz kto nie wyobraża sobie sąsiedztwa jednych z drugich? Wiesz kto w imię świętej wojny marzy o wyniszczeniu drugich?

0

@Death_voice Ale wiesz że Francja jest byłym państwem kolonialnym i to odegrało główną rolę w zmianach struktur społeczeństwa? Spokojnie, choćby cię Kaczyński Tuskiem straszył przez następne 10 lat to w Polsce tak nie będzie

0

@Tom0VeB bo norweg albo albanczyk wybierze inną stronę

0

@Messibestplayerintheworld polak pod artykułem interii czy innego sportu ci napisze że to jest nieporozumienie i gdzie jest hochland albo mekambe a messi to może dalej sobie karne strzelać i być ciągniętym przez sędziów xd

0

@partymaker Jednak luźno, graty

1

Pół metra dalej jakby stał to mógłby spudłować

0

@partymaker opłaca się grać 1.30 w meczu co jak co podwyższonego ryzyka?

0

Jak wygląda ustawienie w ofensywie bo kurde nie mogę oglądać. Cancelo na PS?

3

Co jak co ale jutrzejsze odbijanie się piłki od Roberta niczym od sęka będzie można wytłumaczyć kontuzjom

2

@Gogonatra Pod nasypem na samym końcu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ghostface messi wywieszający koszulkę na sb

0

@maroon tylko szprotka z angielskiego została w myślach

1

@wojopancer Kszawi bez kontuzjowanych rozjeżdża taktycznie Carlo i będzie 4:1. Zabójcze kontry wykańczane przez rekina

4

@Kgorecki2500 Kompot top ale na samą myśl zjedzenia tych wygotowanych owoców gardło mi się zaciska xD

0

@Theodore_Bagwell może zacznij więcej czytać?

0

@Seba_89_ można, jak najbardziej. szkalowanie papieża też wróci do łask

4

@Deviler mógłby bic dziecko albo klepać po dupci 14sto latki. w sumie bomba

6

Jeszcze mecz się nie zaczął a już płacz o sędziego i szukanie teorii spiskowych XD

1

@Luciano99 wybacz, po prostu zainspirowales

5

@Essos Obecnie Gundo, a na przestrzeni całej kariery chyba jednak Toni

2

Jestem niemal przekonany że na klasyk wyjdziemy ustawieniem typu 5:3:2 z Ferranem i Felixem w ataku. Jak Kszawiemu to wyjdzie, to potem będziemy oglądać to przez następny rok, tak jak było ze środkowym pomocnikiem na skrzydle

0

Najlepszy serial w bibliotece netflixa? Macie jakieś polecajki? Z rok czasu nic nie oglądałem a może akurat w coś się uda wkręcić

0

@kuz rymy skladam jak mickiewicz adam

0

@Panpiwkarz Samaras go wygryzł

1

@Lionel_Messi10 Goha wygląda jak Maleńczuk

0

@Emhyr Ciekawe jakie siano dla Gośki. No generalnie to oni chyba z magicznym są milionerami i jednak wpuszczać przechlaną, starą matkę na ring trochę strach że się połamie więc tutaj naprawdę musieli sporo zaoferowac. Inna kwestia że kręgosłupa moralnego to też nie ma co tu szukać xD


0

@Janas11224 potwierdzone czy żarty jakies xD

jrpdl xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?