BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale Jesus poczarowal
0
@Nieznajomy przeciez to fermin
1
@TR3YWAY żeby nie przerwać akcji bramkowej po błędnej decyzji liniowego. Ma to sens w sytuacjach na styku. Gdy spalony ma 3m a ci czekają 30 sekund na zakończenie akcji to fakt jest to denerwujące
0
@NorbiTBOB Cudo. Kiedy mają to wybudować? Żeby się nie skończyło jak z nou mestalla xD
0
Jest klimacik na pizjuan
0
@zeko0 ja chyba dziabne sobie Arsenal z Sevilla choć się waham jeszcze nad Madrytem
0
A wydawało się że karny pewniak, przecież Sane pierwszy dziubnal piłkę
1
@Popitek12 pierwotna nukleosynteza, fuzja protonów i neutronów w złożone jądra atomowe, zwłaszcza deuteru i helu
0
Jagiellonia ale comeback
1
Te mecze Champions League o 18:45 mają klimat Ligi Europy i nic tego nie zmieni
0
Ale panenka, pełen spokój
2
Gaya ależ piękne wykończenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
sprzedać póki coś wart
1
@gumaz po maturach 1 raz poleciałem na łyso i od tamtej pory wiecej nie odwiedziłem fryzjera tylko sam ciskam glace na 0 także też się zglaszam xD
1
@LionelM95 Tak to był on
7
Ernesto nie kuca więc wciąż mamy szanse
1
@MichalZZZ żeby ich łyda nie gniotla jak się zmęczą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Znów bliziutko, szkoda
1
Ale Ferran ładnie ładnie
2
@ini_barca Myślę że przegramy
1
@damiano996 wszyscy w domu zdrowi?
22
@ViscaelBarca2007 Dziękuję, do widzenia. Chłop podsumował
0
https://media3.giphy.com/media/6751A64NJkyCQ/giphy.webp?cid=6c09b952xlxaaji09ise0a49kyvcb5mdcorsehfuofmpiqk9&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.webp&ct=g
I tak to leci w tej lidze. Dziwne tylko że się na jednego uparli
0
@Criss18Barca Akurat grając na Van Dijka plackami typu Martinelli Saka to idzie go łatwo robić. Taka mało zwrotna, spowolniona skala
0
Jak dotychczas prezentuje się ten Amrabat w United? Nie oglądałem ich dawno
0
@Nazio_87 no dobra, można się po prostu nachlac
2
@Nazio_87 Trzeba wynająć lokum, nakupić alkoholu i bawić się przy młodym bedogie i belmondo