6

@tbas No właśnie najlepsze zarzuty to są te że Yamal dużo gra gdzie wcześniej był płacz o to, że przy betonie trenerskim na pewno nie dostanie minut XD

3

Ale z tym Kszawim to dajcie spokój, kto to widział takie rzeczy

0

Normalnie wam leci na eleven mecz? Bo mi jakieś opóźnienie minuta się wkradło

3

be do gie i młody gie nowe rapsy w tv oglądasz żydów i fakty

0

@przemo1402 wybacz mi chamstwo więc

0

@przemo1402 tak strzelam

0

Niestety ale dzisiaj Hochland ładuje dublet do przerwy

0

@przemo1402 ale on to napisał celowo

0

@przemo1402 kierowca ferrari mistrz świata f1

3

To sobie Liverpool piłkę wyprowadził na spokojnie xD

0

Ten Villarreal się ogarnie w końcu czy nie xD

4

@gumaz Ostatnie podrygi żeby piwko żłopać na ławeczce. Zaraz wchodzimy w okres setek na rozgrzanie

1

Ale by pooglądał taki Liverpool z Lambertem w napadzie i Sakho w obrobie

1

@blakkudium 0 oczekiwań ale miło. Szkoda stawki ale i tak ładnie sypnęło

2

1

Milan zamyka kupon więc wiadomo jak się skończy xD

0

@Rewolucja123 w bukmacherkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Firestone Może Chelsea się skusi tak za 120mln

2

3

Jak tam nocna zmiana się bawicie w kołchozie

https://media.tenor.com/LNCYZcSo9bAAAAAC/jaruzelski-guzkow.gif

2

@Mixtape Dla mnie najwiekszym zaskoczeniem na minus jest Chrobry. Od baraży do takiej fatalnej gry. Rozkupili ich czy co?

3

@AFA90 strimerzy muszą się rozliczać z tego

1

@Medium A chyba gdzieś w m1 często ją mijałem. Ehh piękne to były czasy, a nawet do tej pory mam kontakt z dwiema ninjami z tamtych czasów i o dziwo to nie były chłopy XD

0

@Medium A ty jaki tam miałeś? Może z forum gdzieś kojarzę

1

@Medium Bulioner chunjo xD jakoś od 2010/11, przez reaktywację aż do końca

1

@ranger3120 A w filmiku powinien polecieć zapętlony Ricky Astley

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Albatros pandoramt2 top1 serwerow ever
az się tęskni za klimatem w M chunjo

to były czasy przed finałem LM 2012 w Monachium gdy umawialo się na randki z szamankami ch1 oaza pustynia XDD

6

@Arkon Pytanie czy połowa z tych konfederatów może głosować ze względu na wiek xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?