BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale gówno, aż szkoda czytać o takich pomysłach
0
@karszun Za niewinność
gorzej jak za alimenty XDDDDD
1
@kaamil1910 Siedziałeś?
0
@tbas najcenniejsze co skradł to twoje serce jak mniemam
3
@Herato Bo Kaczyński chociaż daje 13stke 14stke a Tusk do kieszeni kradł
0
@Hubert102 ustawiłeś taktykę? xD
3
Pamiętacie polskiego Messiego z ery covida? XDDDD
0
Miałem sobie w tym roku odpuścić tę patologię i zrezygnować z grania w FUT ale jednak niestety nalóg wygram i jednak czekam aż się pobierze XD
0
A jak tam info odnośnie tego ziomka który stracił przytomność w meczu Ajaxu? Wiadomo już coś więcej?
5
@bartas97 tsaminamina e e
2
@_barti AjaxPolska
2
Podobno odzyskał świadomość
2
Oyarzabal 3:0
Nokaut
ale piła prostopadła Zubimendiego piękna
0
Niewykorzystana sytuacja Bilbao się zemściła i Kubo podwyższa na 2:0
7
Poznań na całym Anoeta, aż się kamera trzęsie XDD
1
Zamieszanie w polu karnym po wolnym i bramka dla Sociedad
0
Jest kartoniada, jest klimacik piękny w San Sebastian
7
@Rust_Cohle tego co jajami dzwoni
2
@LaLigaPD Ja myślę ze Bilbao łatwo tego nie odda
9
Wejście Nacho, no idiota
https://x.com/Zona_Blaugrana/status/1708188940853760307
2
Jeszcze Mac Allister niech machnie jakiś faul taktyczny
1
Wprowadzenie VAR miało zakończyć dyskusję o nieprawidłowych decyzjach sędziego tymczasem po wprowadzeniu tych dyskusji jest jeszcze więcej xD
1
Noga złamana ale ważne że w siatce xD
0
@Cochise Już dzwonię na psy hultaju
0
@bartoszplucinski Kąt kamery może mylić
0
Ladna akcja totkow, płakanie Kloppa o sędziów loading
0
Jones powinien wylecieć, nad czym tu myśleć
5
Ale wolny Alvareza wow
5
A to akurat miłe że Havertzowi oddali karnego
10
@Emhyr Wyższy poziom bycie narcyzem xD