2

Ale gówno, aż szkoda czytać o takich pomysłach

0

@karszun Za niewinność

gorzej jak za alimenty XDDDDD

1

@kaamil1910 Siedziałeś?

0

@tbas najcenniejsze co skradł to twoje serce jak mniemam

3

@Herato Bo Kaczyński chociaż daje 13stke 14stke a Tusk do kieszeni kradł

0

@Hubert102 ustawiłeś taktykę? xD

3



Pamiętacie polskiego Messiego z ery covida? XDDDD

0

Miałem sobie w tym roku odpuścić tę patologię i zrezygnować z grania w FUT ale jednak niestety nalóg wygram i jednak czekam aż się pobierze XD

0

A jak tam info odnośnie tego ziomka który stracił przytomność w meczu Ajaxu? Wiadomo już coś więcej?

5

@bartas97 tsaminamina e e

2

@_barti AjaxPolska

2

Podobno odzyskał świadomość

2

Oyarzabal 3:0
Nokaut

ale piła prostopadła Zubimendiego piękna

0

Niewykorzystana sytuacja Bilbao się zemściła i Kubo podwyższa na 2:0

7

Poznań na całym Anoeta, aż się kamera trzęsie XDD

1

Zamieszanie w polu karnym po wolnym i bramka dla Sociedad

0

Jest kartoniada, jest klimacik piękny w San Sebastian

7

@Rust_Cohle tego co jajami dzwoni

2

@LaLigaPD Ja myślę ze Bilbao łatwo tego nie odda

9

2

Jeszcze Mac Allister niech machnie jakiś faul taktyczny

1

Wprowadzenie VAR miało zakończyć dyskusję o nieprawidłowych decyzjach sędziego tymczasem po wprowadzeniu tych dyskusji jest jeszcze więcej xD

1

Noga złamana ale ważne że w siatce xD

0

@Cochise Już dzwonię na psy hultaju

0

@bartoszplucinski Kąt kamery może mylić

0

Ladna akcja totkow, płakanie Kloppa o sędziów loading

0

Jones powinien wylecieć, nad czym tu myśleć

5

Ale wolny Alvareza wow

5

A to akurat miłe że Havertzowi oddali karnego

10

@Emhyr Wyższy poziom bycie narcyzem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?