BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Culers No i do tego teraz akcja z Gargamelem który mając 25 lat znęcał się nad 16latka xD
1
@Waniliowy A to mi już zleciało chyba z półtora roku. Też luzniutko wciągałem 3 puchy blacka dziennie żeby funkcjonować ale w pewnego razu złapał mnie taki ścisk w żołądku że więcej już tego nie dotknąłem xD
0
@hayek I jak smak
2
Jedliście kiedyś mięso ze strusia? Widziałem właśnie jakiś foodtruck gdzie robią burgery ze strusia i nie powiem - zaciekawilo xD
0
@Amigo_Blanco KO 90, Trzecią droga 75, Lewica 73 xD i Konfa 55
1
@BorzyKrzys Kiedy i co mówił ten magical
0
Gdybyście mieli do wyboru być smerfem 1 dzień albo nakarmić wszystkie dzieci w Afryce to co byście wybrali
2
@MarcepanowyKsiaze Obrzydliwe. Powinni go przenieść na inną platforme
0
Oj się dzieciątko podpalilo
5
Pozytywny świr Simeone, zawsze pasja na tym samym poziomie
1
@MichalZZZ co chwile urazy
2
czumua!!! meni!!!
4
@SinMistico Ciągnął Valencie cały poprzedni sezon, ma spory potencjał chłop
1
Hahahah Morata znów pięknie zaczął
0
Oby tam był spalony
0
Klasyka. Miało byc 3:0 a tu strzał z dupy choć piękny
0
Dlaczego kurde tego nie wcisnęli
ale Real ostro zagubiony
4
@sidi12843 I bez napastnika xD
7
Modric juz rękawy zakasa szykując się na dogrywkę
0
Będzie im brakować typowej 9 na Atletico, chyba Carlo przegiął z tymi pomocnikami jednak
0
Piękna wrzutka Lino
1
Klimacik konkretny
0
To w której minucie doliczonego czasu Bellingam strzela zwycięska bramkę?
0
Garbaty z Betisu z asystą
5
@Popitek12 dobry plan, nie mozna byc obojetnym
1
@FcPortoFan1999 Jak im nie odpuszczą to jeszcze trochę bramek może wpaść XDD
1
Ale rogalik Gordona, całkowita zabawa Newcastle
1
@VamoSBarca88 Trzymaj się w tym kołchozie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Emhyr Ale od Villarrealu to proszę się odczepić