3

@Culers No i do tego teraz akcja z Gargamelem który mając 25 lat znęcał się nad 16latka xD

1

@Waniliowy A to mi już zleciało chyba z półtora roku. Też luzniutko wciągałem 3 puchy blacka dziennie żeby funkcjonować ale w pewnego razu złapał mnie taki ścisk w żołądku że więcej już tego nie dotknąłem xD

0

@hayek I jak smak

2

Jedliście kiedyś mięso ze strusia? Widziałem właśnie jakiś foodtruck gdzie robią burgery ze strusia i nie powiem - zaciekawilo xD

0

@Amigo_Blanco KO 90, Trzecią droga 75, Lewica 73 xD i Konfa 55

1

@BorzyKrzys Kiedy i co mówił ten magical

0

Gdybyście mieli do wyboru być smerfem 1 dzień albo nakarmić wszystkie dzieci w Afryce to co byście wybrali

2

@MarcepanowyKsiaze Obrzydliwe. Powinni go przenieść na inną platforme

0

Oj się dzieciątko podpalilo

5

Pozytywny świr Simeone, zawsze pasja na tym samym poziomie

1

@MichalZZZ co chwile urazy

2

czumua!!! meni!!!

4

@SinMistico Ciągnął Valencie cały poprzedni sezon, ma spory potencjał chłop

1

Hahahah Morata znów pięknie zaczął

0

Oby tam był spalony

0

Klasyka. Miało byc 3:0 a tu strzał z dupy choć piękny

0

Dlaczego kurde tego nie wcisnęli

ale Real ostro zagubiony

4

@sidi12843 I bez napastnika xD

7

Modric juz rękawy zakasa szykując się na dogrywkę

0

Będzie im brakować typowej 9 na Atletico, chyba Carlo przegiął z tymi pomocnikami jednak

0

Piękna wrzutka Lino

1

Klimacik konkretny

0

To w której minucie doliczonego czasu Bellingam strzela zwycięska bramkę?

0

Garbaty z Betisu z asystą

5

@Popitek12 dobry plan, nie mozna byc obojetnym

1

@FcPortoFan1999 Jak im nie odpuszczą to jeszcze trochę bramek może wpaść XDD

1

Ale rogalik Gordona, całkowita zabawa Newcastle

1

@VamoSBarca88 Trzymaj się w tym kołchozie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Emhyr Ale od Villarrealu to proszę się odczepić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?