BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos plot twist
0
No i teraz pytanie co wybrac. City, United czy Atletico. Wszystko się fajnie zapowiada
1
Wszedł jak w masełko w te pole karne
0
@kulek22 herbata mętna będzie ale nogi można umyć
3
Hahaha co to byl za strzał Cunhi xD
Ale Neto tam gwałci Gomeza ostro
1
Kurde piłkarze Wolves mają momentami tyle miejsca w ofensywie że to aż jest przerażające
1
Neto co wjechał w te obrone xD
4
Słowo zaczynające się na literę "Ć"
Ćmiel
0
@BordowyPtak musiałeś być jakims mistrzem stand upow na festynach w gimnazjum, ubaw po pachy
0
Macie jakieś fajne kursy na dziś?
0
@FearTheBeard O kurde to przepadło mi gdzieś
0
Jak łapaliscie ostatnio starlinki to następna gratka na niebie będzie w niedzielę przed wschodem słońca. Ma być widoczna kometa nishimura widoczna raz na 430 lat. Może uda się dostrzec choć do dobrej obserwacji wypadałoby się wyposażyć w jakiś sprzęt
22
@Roobo Jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość
3
@Kgorecki2500 Nie no rodząc się jako syn Elona Muska myślę że nawet Jarosław Kaczyński jako imię byłoby do przyjęcia xD
0
@Gall Jupp kto? Ten gość to tabu
2
@Medium wszystkie Sebastiany to dobre chłopaki
1
@Medium ale nadal jak puscisz sobie szampan do reki albo skad ty to znasz to buuja
zresztą miałem to szczęście że moje dorastanie przypadało na okres ewolucji rapowej, przeszedłem wszystko od alc przez gm2l po mobbyn/hewre, ehhh piękne czasy
1
@Popitek12 na pewno należy docenic wkład gm2l w rozwój polskiego drewnianego rapu, nikt letniego refrenu nie rzuci jak Alvarez ale szkoda że chłopa odkleilo. Za samą muzę i wkład w rap to props a reszty nie wypada komentować xD
2
@FcPortoFan1999 https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMjU4NDYyMzkwMDpp6eYgGl8-8WqjQBs%3D
pozbawili mnie wygranej XD
3
Czy PSG w tym sezonie obnaży wszelkie braki Lucho w warsztacie trenerskim?
3
Eric co robi wynik strzelecki
0
@mordini123 A na strimku jak zawsze wszystko gra pięknie xD
7
@tristan87 Piękne. Mógłby rywalizować w konkursie recytatorskim z Basią z 3C
0
@Kubsoleon No właśnie mam to samo. Gdzieś coś się odpala sprzed 30minut
4
@Androchem Tak podpowiada logika, jednak biorąc pod uwagę to, że są to rozgrywki polskiej ekstraklasy, to bardziej prawdopodobne wydaje się tu zwycięstwo gospodarzy xD
0
@tristan87 To jednak moj nauczyciel od matmy w gimbie który miał ksywę psychol nie był aż tak zły xD
0
@Rifek Tylko low
1
@Rifek Ja próbowalem się przełamać i właśnie zmienić AF1 na dunki ale nie da rady. Przez kilka lat się człowiek przyzwyczaił i nic innego nie pasuje xD
1
@antymadridista100 na pewno do tego grona należy dorzucić naszego Suareza
2
@Medium Radio gruz i lot to po prostu top topow, po narkopopie często trzeba się zmuszać do słuchania xD
A wiadomo że kamień milowy w ewolucji wykonali chłopaki z ALC, ktoś musiał to zrobić i padło na nich. Ahh był klimacik, a stifłonda do tej pory potrafi dobrze rozbujać popijawe
https://youtube.com/playlist?list=PLIC0e5gHaJVvqZsAO9NjRUl6cqYbdJoT9&si=4gEbpIQhvklz1ni7