BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@The Game 10 Chyba właśnie w takiej jak to napisałeś
3
@GeneralXavi Kac kupa i trzeba gonić dalej za szczęściem
3
@Firestone On to naprawdę powiedział? XDDD Przecież to mentalnie poziom sołtysa zapyziałej wioski a nie prezesa PZPN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@VegetaPolska I tak długo wytrzymał
4
@Gracek10 Piekło mężczyzn, zaraz Klara będzie Hiszpanów do domu sprowadzać
1
@barteq O fajna konkretna odpowiedź
22
https://zapodaj.net/images/be09a9e13bd92.jpg
Piękne xD
wykop
8
Frenkie bywał denerwujący i rozkojarzony w swojej grze, momentami nawet przechodziła przez myśl sprzedaż w przypadku mega dobrej oferty. Aż mi głupio że tak myślałem bo teraz gościu został po prostu liderem linii pomocy. Jeśli udałoby się dograć to tak jak z ter Stegenem to byłby super
0
@Lucerfi Czyli co zostaje lewica i konfederacja :/
0
A Hołownia idący z PSL coś sobą reprezentuje czy nie warto w ogóle patrzeć w tamtą stronę? Jakie mają postulaty itd?
2
Kogoś to dziwi XDDD
0
@cules100pro Judę ogarnia, Vini wróci obrażony
2
Co na to Paluch? Znaczy yyy Kszawi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle Jak do kołchozu na 6 rano lecisz i masz te 3 przystanki zrobić to jednak tramwaj potrafi zaoszczędzić czasu, zwłaszcza o tak okrutnej godzinie
@Khajio mefedron po skrzynkach pocztowych
3
@tomek8756 serio kupujecie bilety jak macie do przejechania 2/3 przystanki? XD
1
@Kgorecki2500 6/5 piękne numery
0
@KrychaFCB Panie to po ile te dywany?
0
I jak tam kidosy
9
@dominox1998 Dokładnie. Powinien teraz walić czystą z kubków i jarać gibona ze smutku przed rozpoczęciem szkoły
0
@LM10GOAT schematy (o ile takie mamy) + nieprawidłowe przygotowanie fizyczne. No bez przesady xD
0
@Nano22 Świat jest jednak niesamowity i zadziwia na każdym kroku
1
@joloskyy Na fortunie już rozliczyło po 1.0
1
@MesQueUnClub96 Za kogo wszedl
0
Duch Lengleta daje o sobie znać, Cash z pechowym samobójem xD
0
@MesQueUnClub96 A dobra Mitome połknie sory
0
Ale piękne i mądre uderzenie Fergusona, Fati może miec problemy xD
1
@LaLigaPD No zrobili nadzieję zwłaszcza że grając o superpuchar wyglądali lepiej niz City
9
@bartekvisca Nasz LS i tak bardziej gra jako podwieszony napastnik bo Balde dubluje pozycje