7

@The Game 10 Chyba właśnie w takiej jak to napisałeś

3

@GeneralXavi Kac kupa i trzeba gonić dalej za szczęściem

3

@Firestone On to naprawdę powiedział? XDDD Przecież to mentalnie poziom sołtysa zapyziałej wioski a nie prezesa PZPN

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@VegetaPolska I tak długo wytrzymał

4

@Gracek10 Piekło mężczyzn, zaraz Klara będzie Hiszpanów do domu sprowadzać

1

@barteq O fajna konkretna odpowiedź

22

8

Frenkie bywał denerwujący i rozkojarzony w swojej grze, momentami nawet przechodziła przez myśl sprzedaż w przypadku mega dobrej oferty. Aż mi głupio że tak myślałem bo teraz gościu został po prostu liderem linii pomocy. Jeśli udałoby się dograć to tak jak z ter Stegenem to byłby super

0

@Lucerfi Czyli co zostaje lewica i konfederacja :/

0

A Hołownia idący z PSL coś sobą reprezentuje czy nie warto w ogóle patrzeć w tamtą stronę? Jakie mają postulaty itd?

2

Kogoś to dziwi XDDD

0

@cules100pro Judę ogarnia, Vini wróci obrażony

2

Co na to Paluch? Znaczy yyy Kszawi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Jak do kołchozu na 6 rano lecisz i masz te 3 przystanki zrobić to jednak tramwaj potrafi zaoszczędzić czasu, zwłaszcza o tak okrutnej godzinie
@Khajio mefedron po skrzynkach pocztowych

3

@tomek8756 serio kupujecie bilety jak macie do przejechania 2/3 przystanki? XD

1

@Kgorecki2500 6/5 piękne numery

0

@KrychaFCB Panie to po ile te dywany?

0

I jak tam kidosy

9

@dominox1998 Dokładnie. Powinien teraz walić czystą z kubków i jarać gibona ze smutku przed rozpoczęciem szkoły

0

@LM10GOAT schematy (o ile takie mamy) + nieprawidłowe przygotowanie fizyczne. No bez przesady xD

0

@Nano22 Świat jest jednak niesamowity i zadziwia na każdym kroku

1

@joloskyy Na fortunie już rozliczyło po 1.0

1

@MesQueUnClub96 Za kogo wszedl

0

Duch Lengleta daje o sobie znać, Cash z pechowym samobójem xD

0

@MesQueUnClub96 A dobra Mitome połknie sory

0

Ale piękne i mądre uderzenie Fergusona, Fati może miec problemy xD

1

@LaLigaPD No zrobili nadzieję zwłaszcza że grając o superpuchar wyglądali lepiej niz City

9

@bartekvisca Nasz LS i tak bardziej gra jako podwieszony napastnik bo Balde dubluje pozycje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?