BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 O może będzie coś o futbolu i może w końcu będzie się chciało znów zajrzec na KS
0
@Volk Właśnie największa obawa o nasze talenty. Kto wie czy przez problemy finansowe nie będziemy musieli któregoś sprzedać albo czy w ogóle będziemy w stanie im zagwarantować odpowiednie wynagrodzenie. Można mówić o lojalności i innych rzeczach ale nikt nie chce dostawać 2x mniej pensji za taką samą pracę
9
@Kessie Nie zapomnij małpki przyjąć. Jak cieć na bramie wyciągnie alkomat to wstyd jeśli tendencja nie będzie wzrostowa
2
@Sysia11 Wymień
0
@barcanawieki dziwne będąc polakiem
0
Czemu po polsku nie mówi
0
@Encore jasne a ciekawe czy sąsiada zgłosi do prokuratury jak ma lepszy kontrakt
1
Jakiś niszowy sport, piłkę odbijają, farbowany lis w ataku. No porażka, kto to ogląda
4
@sintesox Gdyby jeszcze tylko Suarez robił tyle w kreacji co Lewandowski...
0
@tomek8756 Pamiętam jak po maturach 5 lat temu wchodziłem na rynek pracy yo kurde wykręcić 3k było naprawdę elegancko. Teraz 5/6 to tak aby żyć z miesiąca na miesiąc a co będzie dalej xD
0
Jaka oferta musiałaby wpłynąć do klubu abyście zgodzili się na sprzedaż wiecznie łamiącego się Araujo?
0
Szanse na Roque w styczniu znacznie wzrosły?
0
@TR3YWAY 16 lat czarna parzucha wlatywala dzień w dzień po codziennych zmaganiach w liceum
1
@Deviler Niech popatrzy na brata, który się zasiedział i przespał moment, w którym powinien odejść, aby talent eksplodował. Oby zdecydował się na dołączenie do nas, choć na pewno nawet samo Bilbao będzie w stanie zaoferować mu większą tygodniówkę
2
@Medium Idealne odzwierciedlenie stanu polskiego rapu
5
Cyganie to zawsze mieli śmieszne imiona. Pamiętam jak w podstawówce chodził ze mną do klasy Santiago zanim go nie wyrzucili do szkoły specjalnej, a na podwórku biegał m.in Alladyn xD
2
@marcin62 Piękne czasy, aż się łezka w oku kręci
1
Jak ten Lamine wygląda?
0
@PIWOSZ89 Cierpienia młodego wertera i Pan Tadeusz
4
@okiemtypera_lucaxx95 to prawda, do tego prawica kojarzy się z fanatycznymi, zacofanymi katolickimi odklejusami
0
@michal26 Labeerynt. Dodatkowo mają nalewki swojej roboty, można szocika przyjąć i pograc w planszówki. Fajny kameralny klimacik
0
@Nano22 przeczytalem to brajlem
3
@escarabajo Wszedł i po jego nieudanym dryblingu poszla akcja zakończona bramką, poza tym to wyróżniał się jedynie bezsensownym pchaniem z piłką w sytuacje nie do wygrania. Zagrał słabo
4
@FutbolFan Anka, reprezentacja, kibice. Ciężkie życie
1
Ale co tu jest przyczyną? Skąd ta atmosfera? Chcą się pozbyć Santosa? No te wywiady ewidentnie biją z dala niechęcią
1
@chavez Powrót Pepa, on by z tą kadrą mógł zdziałać wiele
1
@barcanawieki no a co na to popuś król Albańczyków
1
@paweldunajecfcb wziąłes gumki? żebyś syfa nie złapał
0
@Peciak No i elegancko, trzeba na tego Holownie zaglosowac
7
@The Game 10 Chyba właśnie w takiej jak to napisałeś