0

@tristan87 O może będzie coś o futbolu i może w końcu będzie się chciało znów zajrzec na KS

0

@Volk Właśnie największa obawa o nasze talenty. Kto wie czy przez problemy finansowe nie będziemy musieli któregoś sprzedać albo czy w ogóle będziemy w stanie im zagwarantować odpowiednie wynagrodzenie. Można mówić o lojalności i innych rzeczach ale nikt nie chce dostawać 2x mniej pensji za taką samą pracę

9

@Kessie Nie zapomnij małpki przyjąć. Jak cieć na bramie wyciągnie alkomat to wstyd jeśli tendencja nie będzie wzrostowa

2

@Sysia11 Wymień

0

@barcanawieki dziwne będąc polakiem

0

Czemu po polsku nie mówi

0

@Encore jasne a ciekawe czy sąsiada zgłosi do prokuratury jak ma lepszy kontrakt

1

Jakiś niszowy sport, piłkę odbijają, farbowany lis w ataku. No porażka, kto to ogląda

4

@sintesox Gdyby jeszcze tylko Suarez robił tyle w kreacji co Lewandowski...

0

@tomek8756 Pamiętam jak po maturach 5 lat temu wchodziłem na rynek pracy yo kurde wykręcić 3k było naprawdę elegancko. Teraz 5/6 to tak aby żyć z miesiąca na miesiąc a co będzie dalej xD

0

Jaka oferta musiałaby wpłynąć do klubu abyście zgodzili się na sprzedaż wiecznie łamiącego się Araujo?

0

Szanse na Roque w styczniu znacznie wzrosły?

0

@TR3YWAY 16 lat czarna parzucha wlatywala dzień w dzień po codziennych zmaganiach w liceum

1

@Deviler Niech popatrzy na brata, który się zasiedział i przespał moment, w którym powinien odejść, aby talent eksplodował. Oby zdecydował się na dołączenie do nas, choć na pewno nawet samo Bilbao będzie w stanie zaoferować mu większą tygodniówkę

2

@Medium Idealne odzwierciedlenie stanu polskiego rapu

5

Cyganie to zawsze mieli śmieszne imiona. Pamiętam jak w podstawówce chodził ze mną do klasy Santiago zanim go nie wyrzucili do szkoły specjalnej, a na podwórku biegał m.in Alladyn xD

2

@marcin62 Piękne czasy, aż się łezka w oku kręci

1

Jak ten Lamine wygląda?

0

@PIWOSZ89 Cierpienia młodego wertera i Pan Tadeusz

4

@okiemtypera_lucaxx95 to prawda, do tego prawica kojarzy się z fanatycznymi, zacofanymi katolickimi odklejusami

0

@michal26 Labeerynt. Dodatkowo mają nalewki swojej roboty, można szocika przyjąć i pograc w planszówki. Fajny kameralny klimacik

0

@Nano22 przeczytalem to brajlem

3

@escarabajo Wszedł i po jego nieudanym dryblingu poszla akcja zakończona bramką, poza tym to wyróżniał się jedynie bezsensownym pchaniem z piłką w sytuacje nie do wygrania. Zagrał słabo

4

@FutbolFan Anka, reprezentacja, kibice. Ciężkie życie

1

Ale co tu jest przyczyną? Skąd ta atmosfera? Chcą się pozbyć Santosa? No te wywiady ewidentnie biją z dala niechęcią

1

@chavez Powrót Pepa, on by z tą kadrą mógł zdziałać wiele

1

@barcanawieki no a co na to popuś król Albańczyków

1

@paweldunajecfcb wziąłes gumki? żebyś syfa nie złapał

0

@Peciak No i elegancko, trzeba na tego Holownie zaglosowac

7

@The Game 10 Chyba właśnie w takiej jak to napisałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?