BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SkN reakcja Kszawiego na propsy
https://zapodaj.net/images/3ca3219bc93c9.jpg
1
Wracając do utraty przez TVP praw do pokazywania LM, to jest jakieś info odnośnie tego czy te srodowe spotkanie będzie transmitowane na otwartym Polsacie?
Kurde Viaplay, c+, eleveny i jeszcze polsaty dokupic? przegięcie xD
2
Co za meczycho w Białymstoku
jednak łapa ale to na pewno nie koniec emocji
3
@Barca1922 Fakt to było zabawne, zwłaszcza że niewiadomo gdzie będzie grał w przyszłym sezonie xD No chyba że to była taka próba pokazania że zrobi wszystko aby zostać tu na dłużej
1
@Malkey95 Podobno nie
1
@Coutinho007 Zobaczymy na co pozwolą nasze finanse. O ile City wydaje się że mogłoby nam pójść na rękę to akurat w przypadku Atletico nie liczyłbym na promocje. Chyba że się gdzieś na gębę dogadali przy tych wypożyczeniach to byłoby spoko maks
54
Ale co wczoraj dostali gracze Betisu trzy dziury między nogami w ciągu 10 sekund to szacun XD
0
A na dzisiaj macie jakieś ciekawe typy z niezłym kursem?
3
Robercik jaki wygadany kurde
47
Gavi dzisiaj był cudowny. Wiadomo że Cancelo i Felix skradli show, ale co się chłopak napracował w środku to głoww mała. Dla mnie jeden z bohaterów i mam nadzieję że jeśli nie będzie konieczności to Xavi go już nigdy więcej na tym skrzydle męczyć nie będzie
1
Ale porobil, mamy manite
1
A chciałem manite przed meczem XD Cudo dzisiaj piła chodzi
2
Hahahah pięknie!!!
0
@MesQueUnClub96 Jeden pijany, drugi naćpany, trzeci na lekach. Sobota w końcu
1
@Aragorn33 Oriol nietykalny w tym meczu
0
@Emhyr Nie no, ładnie wychodzi w ataku tylko głupie decyzje. Przy schodzeniu Felixa do środka stracimy lewą stronę w takim układzie
1
To powinno być 3. Mega mądre odegranie Ferrana
0
@Rust_Cohle Najlepsi Portugalczycy z Gavim, ogólnie wszyscy na plus, może poza Balde któremu brak precyzji i dobrych decyzji w ofensywie
3
Atletico juz zaciera rączki
0
Ale piękne to było
2
Pięknie. 10 punktów za to co zrobił Cancelo
11
Co jest Kounde noc jest Kounde
1
Cancelo mediapunta XD
Pepula nauczył
2
Za wcześnie na wyciąganie wniosków ale nie ma zamulania. Jest przede wszystkim ruch, wychodzenie na pozycje i pressing
1
Jakąś manite by człowiek obejrzał dziś
2
@marcin62 Jak bzykasz to sąsiad może wstrząs mózgu dostać
1
@Rust_Cohle Dorzuciłem do tego over 2.5 Avl-Palace więc raczej i tak papa xD
1
Duro z drugim trafieniem i mamy 2:0 na Mestalla
1
@Szmulek Anulują
2
@Medium Szkoda spalonego bo piękna asysta Pau by była