1

Czaicie tak wrócić do czasów gdy Rafał Wolski i Leszek Ołłowski nawijali na mikrofonie, ahhhh imo to był najlepszy duet do La Ligi

1

@Assiner Cwiąkała jako komentator jest lepszy chyba tylko od Wojtka Jagody, naprawdę XD

0

Yamal ty się zastanów

0

@raben24 Orłowski go przebija o 3 klasy

0

W sumie ciekawe jest że Rapha jako typowa 10, a Felix na LS

1

@HighestInTheRoom Myślę że on może czuć podobnie

0

Coś.... coś się popsuło i nie było mnie słychać

0

Ciekawe ustawienie Kszawiego. Full ofensywka i kreacja. Oby nie zabrakło jednak tego typowego cofniętego DM chyba że Gundo ogarnie ale obawy są

2

@ranger3120 Chyba nie warto sobie zawracać głowy takim ludzkim odpadem. Mówię tu i o niej i o nim xD

Ale fajnie że wychodzi co ci influencerzy robią, może w końcu przestanie się promować patologię

7

@ranger3120 Nie przeszkadzało jej to w robieniu gał czy innym poniżaniu jak temat był sypany

3

Tylko czekać az ujrzą światlo dzienne niewygodne fakty z życia prywatnego MATEMAKSA, teraz to już wszystkiego mozna się spodziewać

2

@Messi1992 Może nie legalna a zdepenalizowana. Przejarane łby, chroniczne nieróbstwo, problemy psychiczne typu depresja i paranoje. Fakt zero szkód. Wiele lat paliłem i to nie jest do końca tak z tym brakiem szkodliwości

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Rozegranie byłoby dobre gdyby nie zabrakło precyzji no ale powinno być 3:1

1

Uuua ładne wykończenie Lecha. Over 2.5 szybciutko XD

1

@Kgorecki2500 Oj może aż się włączy dla cofnięcia w czasie. Bardziej by się jednak przydał Flapjack xD

0

Ogląda ktoś sociedad? Będzie tam jeszcze jakaś bramka? Zamyka mi kupon over 1.5 a niestety nie mogę oglądać

8

Komentarz usunięty

2

@Katalończyk 99 kac gigant i pizza na tłustym cieście

0

@Gaucho I pierwsze dwie zmiany w meczu już znamy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Culers Z Gargamelem to już kiedyś była akcja z Dianką wobec której też stosował takie zachowania, niszczył, poniżał ją i wiele więcej. Do tego teraz wychodzi że robił to także wobec swojej nieletniej dziewczyny. Przyznał się i tłumaczył się że miał problemy z alkoholem i w ogóle :'))

3

@Culers No i do tego teraz akcja z Gargamelem który mając 25 lat znęcał się nad 16latka xD

1

@Waniliowy A to mi już zleciało chyba z półtora roku. Też luzniutko wciągałem 3 puchy blacka dziennie żeby funkcjonować ale w pewnego razu złapał mnie taki ścisk w żołądku że więcej już tego nie dotknąłem xD

0

@hayek I jak smak

2

Jedliście kiedyś mięso ze strusia? Widziałem właśnie jakiś foodtruck gdzie robią burgery ze strusia i nie powiem - zaciekawilo xD

0

@Amigo_Blanco KO 90, Trzecią droga 75, Lewica 73 xD i Konfa 55

1

@BorzyKrzys Kiedy i co mówił ten magical

0

Gdybyście mieli do wyboru być smerfem 1 dzień albo nakarmić wszystkie dzieci w Afryce to co byście wybrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?