BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czaicie tak wrócić do czasów gdy Rafał Wolski i Leszek Ołłowski nawijali na mikrofonie, ahhhh imo to był najlepszy duet do La Ligi
1
@Assiner Cwiąkała jako komentator jest lepszy chyba tylko od Wojtka Jagody, naprawdę XD
0
Yamal ty się zastanów
0
@raben24 Orłowski go przebija o 3 klasy
0
W sumie ciekawe jest że Rapha jako typowa 10, a Felix na LS
1
@HighestInTheRoom Myślę że on może czuć podobnie
0
Coś.... coś się popsuło i nie było mnie słychać
0
Ciekawe ustawienie Kszawiego. Full ofensywka i kreacja. Oby nie zabrakło jednak tego typowego cofniętego DM chyba że Gundo ogarnie ale obawy są
2
@ranger3120 Chyba nie warto sobie zawracać głowy takim ludzkim odpadem. Mówię tu i o niej i o nim xD
Ale fajnie że wychodzi co ci influencerzy robią, może w końcu przestanie się promować patologię
7
@ranger3120 Nie przeszkadzało jej to w robieniu gał czy innym poniżaniu jak temat był sypany
6
@Pitinho https://zapodaj.net/images/7fac1cc19e8cf.jpg
3
Tylko czekać az ujrzą światlo dzienne niewygodne fakty z życia prywatnego MATEMAKSA, teraz to już wszystkiego mozna się spodziewać
2
@Messi1992 Może nie legalna a zdepenalizowana. Przejarane łby, chroniczne nieróbstwo, problemy psychiczne typu depresja i paranoje. Fakt zero szkód. Wiele lat paliłem i to nie jest do końca tak z tym brakiem szkodliwości
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Rozegranie byłoby dobre gdyby nie zabrakło precyzji no ale powinno być 3:1
1
Uuua ładne wykończenie Lecha. Over 2.5 szybciutko XD
1
@Kgorecki2500 Oj może aż się włączy dla cofnięcia w czasie. Bardziej by się jednak przydał Flapjack xD
0
Ogląda ktoś sociedad? Będzie tam jeszcze jakaś bramka? Zamyka mi kupon over 1.5 a niestety nie mogę oglądać
8
Komentarz usunięty
2
@Katalończyk 99 kac gigant i pizza na tłustym cieście
0
@Gaucho I pierwsze dwie zmiany w meczu już znamy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Culers Z Gargamelem to już kiedyś była akcja z Dianką wobec której też stosował takie zachowania, niszczył, poniżał ją i wiele więcej. Do tego teraz wychodzi że robił to także wobec swojej nieletniej dziewczyny. Przyznał się i tłumaczył się że miał problemy z alkoholem i w ogóle :'))
3
@Culers No i do tego teraz akcja z Gargamelem który mając 25 lat znęcał się nad 16latka xD
1
@Waniliowy A to mi już zleciało chyba z półtora roku. Też luzniutko wciągałem 3 puchy blacka dziennie żeby funkcjonować ale w pewnego razu złapał mnie taki ścisk w żołądku że więcej już tego nie dotknąłem xD
0
@hayek I jak smak
2
Jedliście kiedyś mięso ze strusia? Widziałem właśnie jakiś foodtruck gdzie robią burgery ze strusia i nie powiem - zaciekawilo xD
0
@Amigo_Blanco KO 90, Trzecią droga 75, Lewica 73 xD i Konfa 55
1
@BorzyKrzys Kiedy i co mówił ten magical
0
Gdybyście mieli do wyboru być smerfem 1 dzień albo nakarmić wszystkie dzieci w Afryce to co byście wybrali