BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale petarda z dystansu i Lubin na prowadzeniu
0
Łataliście różowego włada? Bo się zastanawiam
0
@Pawlak1992 Sanah oczywiście
0
Wasza ulubiona teoria spiskowa?
2
@Kidd Nie, zostaje woseba bo ta kawa lubi cię
1
@Popitek12 Jesteś przybyszem z 2017 roku?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Co jak co ale Legia prezentuje ten futbol w pucharach fajny. Bez kompleksów, ofensywka i zabawa. Mega pozytywne
1
Bramka na konto Tobiasza?
1
Digne i Lenglet pieknie
0
@MesQueUnClub96 ok to top 100, jednak greuther furth robi wrazenie
1
Ultrasowo top1 w Europie. Pięknie to robią choć jedno oko się nie rozświetliło
0
@Emhyr Zwłaszcza patrząc na te szaleństwo ofensywne jakie prezentuje legia w pucharach. Ja sobie łamaka spróbowałem 1/2 po kursie 27 xD
0
@Criss18Barca O boże o kurła [*]
3
@Tasde https://i.ytimg.com/vi/cUVmHzvrGjo/hq2.jpg?sqp=-oaymwEoCOADEOgC8quKqQMcGADwAQH4AeYCgALoAooCDAgAEAEYZSBdKEIwDw==&rs=AOn4CLCeFizsfwpEqSJoTicuxnuzGpRVtQ
juz bilet kupiony
2
@HighestInTheRoom czy to też jakiś femoboyuk?
1
@AFA90 Dodatkowo chyba jako jedyni obok Barcy i Realu nie spadli z najwyższej klasy rozgrywkowej
2
@GeneralXavi To były tylko żarty
0
Chyba najwyższa pora żeby włączyć
1
@Medium Czekamy na zdjęcie z kebabem po meczu
0
Jak Real? Bramka kwestią czasu czy może być jakaś niespodzianka? Tyrka i nie mogę oglądać ale widzę że w statystykach miazga
9
@TR3YWAY na pewno. po to aby potem móc spełnić największą fantazję kobiet - aborcję
0
@tomek8756 https://i.natgeofe.com/n/7359f8ee-124c-467c-a177-dd8dd3b18380/all-seeing-eye_2x3.jpg
5
@Joe_Pesci ciekawe czy brali pod uwagę nielegalnie stojące maszyny xD
2
@kiper09 Niech może takich rzeczy nie robi, niech gra tak jak gra i będzie git xD
1
@Rhaan Tu nie trzeba stylu tylko wyników na już. Myślisz że Papszun by pogroził ręką starym wygom? Ja tego nie widzę. Widzę go jako lidera reprezentacji w momencie 'nowego rozdania', a Probierz raczej na głowę sobie wejść nie da i wydaje się byc mocnym charakterem z jajem, który przy wsparciu Kuleszy, może po prostu robić za takiego dobrego surowego ojca dla naszych kopaczy, a tego nam właśnie trzeba
0
Tak patrząc od boku na wybór Probierza to chyba wolę jego ze względu na doświadczenie i jednak obycie w tej piłce niż Papszuna, który zrezygnował z prowadzenia klubu w europejskich pucharach. Papszun byłaby to dobra opcja gdyby miał czas, mogłby ustawić wszystko pod siebie i wybrać nowych liderów reprezentacji. Niepokorny Probierz z wywalonym jajem i ego, bankowo będzie w stanie zdjąć presję z zawodników i po prostu wprowadzić atmosferę lepszą niz obecnie Dla mnie Probierz jako trener na eliminację/turniej jak najbardziej, taki wujaszek. Papszun by tego nie udźwignął psychicznie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to że odszedł z klubu życia w tak idealnej sytuacji
36
Wyrównanie Lazio, strzelcem bramkarz
0
Bernardo kontuzja?
0
Są jakieś plotki co z de Geą? Są jakieś oferty dla niego?