1

Ale petarda z dystansu i Lubin na prowadzeniu

0

Łataliście różowego włada? Bo się zastanawiam

0

@Pawlak1992 Sanah oczywiście

0

Wasza ulubiona teoria spiskowa?

2

@Kidd Nie, zostaje woseba bo ta kawa lubi cię

1

@Popitek12 Jesteś przybyszem z 2017 roku?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Co jak co ale Legia prezentuje ten futbol w pucharach fajny. Bez kompleksów, ofensywka i zabawa. Mega pozytywne

1

Bramka na konto Tobiasza?

1

Digne i Lenglet pieknie

0

@MesQueUnClub96 ok to top 100, jednak greuther furth robi wrazenie

1

Ultrasowo top1 w Europie. Pięknie to robią choć jedno oko się nie rozświetliło

0

@Emhyr Zwłaszcza patrząc na te szaleństwo ofensywne jakie prezentuje legia w pucharach. Ja sobie łamaka spróbowałem 1/2 po kursie 27 xD

0

@Criss18Barca O boże o kurła [*]

2

@HighestInTheRoom czy to też jakiś femoboyuk?

1

@AFA90 Dodatkowo chyba jako jedyni obok Barcy i Realu nie spadli z najwyższej klasy rozgrywkowej

2

@GeneralXavi To były tylko żarty

0

Chyba najwyższa pora żeby włączyć

1

@Medium Czekamy na zdjęcie z kebabem po meczu

0

Jak Real? Bramka kwestią czasu czy może być jakaś niespodzianka? Tyrka i nie mogę oglądać ale widzę że w statystykach miazga

9

@TR3YWAY na pewno. po to aby potem móc spełnić największą fantazję kobiet - aborcję

5

@Joe_Pesci ciekawe czy brali pod uwagę nielegalnie stojące maszyny xD

2

@kiper09 Niech może takich rzeczy nie robi, niech gra tak jak gra i będzie git xD

1

@Rhaan Tu nie trzeba stylu tylko wyników na już. Myślisz że Papszun by pogroził ręką starym wygom? Ja tego nie widzę. Widzę go jako lidera reprezentacji w momencie 'nowego rozdania', a Probierz raczej na głowę sobie wejść nie da i wydaje się byc mocnym charakterem z jajem, który przy wsparciu Kuleszy, może po prostu robić za takiego dobrego surowego ojca dla naszych kopaczy, a tego nam właśnie trzeba

0

Tak patrząc od boku na wybór Probierza to chyba wolę jego ze względu na doświadczenie i jednak obycie w tej piłce niż Papszuna, który zrezygnował z prowadzenia klubu w europejskich pucharach. Papszun byłaby to dobra opcja gdyby miał czas, mogłby ustawić wszystko pod siebie i wybrać nowych liderów reprezentacji. Niepokorny Probierz z wywalonym jajem i ego, bankowo będzie w stanie zdjąć presję z zawodników i po prostu wprowadzić atmosferę lepszą niz obecnie Dla mnie Probierz jako trener na eliminację/turniej jak najbardziej, taki wujaszek. Papszun by tego nie udźwignął psychicznie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to że odszedł z klubu życia w tak idealnej sytuacji

36



Wyrównanie Lazio, strzelcem bramkarz

0

Bernardo kontuzja?

0

Są jakieś plotki co z de Geą? Są jakieś oferty dla niego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?