0

@TR3YWAY Psy 1 i 2 i Hari Pota wszystkie części niedługo klasycznie jesienią musi być

3

@Zbyszard Jesteś z podlasia, prawda?

18

Dużo kombinować nie powinien. Jeśli chce wrzucić Gundo do 11stki to albo rotacja z Gavim, który ostatnio zostawił płuca i serce na boisku albo może jakiś wariant z de Jongiem zamiast Romeu co było testowane z Betisem

1

@Medium ciekawe czy potem biorą na backstage groupies w męskiej formie

2

@Wossi61FCB Czyli jednak siadło, ładny grubas

21

@gumaz Zabrać wsparcie wojskowe i niech kijami czołgi atakują

0

Pamiętacie jeszcze jaka piosenka leciała jak Reksio z budy wychodził?

15

@Pawci023x głównie to wyczekuję aż czas pracy minie

26

Wspaniały był to piłkarski weekend. Teraz czas na smutek i oglądanie z rana znów tych samych pysków w znienawidzonej pracy

0

Koniec nadziei Benzema się włączył

0

No trzeba przyznać że uderzył ładnie

0

Ale meczyk do oglądania fajnie się zapowiada

6

Co ten sędzia wymyślił znów bo strzał top

0

@Culer9002 c+sport

1

Dobre rozpoczęcie

1

@Barcasub turbodymomen

1

@Encore Ja myślę że pora wykupić De Zerbiego z Brighton

8

Dodi ratuje wynik w Sevilli XDDDD

piękna dobitka i mamy prowadzenie, kupony łapią oddech

4

@Medium jakbyś się zjaral to bys do tego dorzucil czekolade i jadl ze smakiem

3

W końcu wcisnęli

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Wossi61FCB chodz na kamerke

5

@Wossi61FCB masz pożyczyć 5 pak do końca miesiąca?

3

0

@Hrzan Jeden jest kapitanem klubu z wspaniałą historią i zawodnikami, a inny co sezon wędruje na wypożyczenie bo nie może znaleźć swojego miejsca i tworzy jakieś konflikty

5

Enzo zyskuje czas ociągając się przy zejściu. Cenny remis na wyciągnięcie ręki

3

Jezusku ależ piękny strzał Sterlinga z wolnego w spojenie, aż szkoda że nie weszło. Połowy piłki za linią zabrakło xD

0

@13th wygrają po strzale w doliczonym, tak zawsze jest z ostatnim zdarzeniem

0

Getafe by się moglo uspokoic z tymi bramkami, niech nie przeginają

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?