BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Psy 1 i 2 i Hari Pota wszystkie części niedługo klasycznie jesienią musi być
3
@Zbyszard Jesteś z podlasia, prawda?
18
Dużo kombinować nie powinien. Jeśli chce wrzucić Gundo do 11stki to albo rotacja z Gavim, który ostatnio zostawił płuca i serce na boisku albo może jakiś wariant z de Jongiem zamiast Romeu co było testowane z Betisem
1
@Medium ciekawe czy potem biorą na backstage groupies w męskiej formie
2
@Wossi61FCB Czyli jednak siadło, ładny grubas
21
@gumaz Zabrać wsparcie wojskowe i niech kijami czołgi atakują
0
Pamiętacie jeszcze jaka piosenka leciała jak Reksio z budy wychodził?
15
@Pawci023x głównie to wyczekuję aż czas pracy minie
26
Wspaniały był to piłkarski weekend. Teraz czas na smutek i oglądanie z rana znów tych samych pysków w znienawidzonej pracy
0
Koniec nadziei Benzema się włączył
0
No trzeba przyznać że uderzył ładnie
0
Ale meczyk do oglądania fajnie się zapowiada
6
Co ten sędzia wymyślił znów bo strzał top
0
@Culer9002 c+sport
1
Dobre rozpoczęcie
1
@Barcasub turbodymomen
1
@Encore Ja myślę że pora wykupić De Zerbiego z Brighton
8
Dodi ratuje wynik w Sevilli XDDDD
piękna dobitka i mamy prowadzenie, kupony łapią oddech
4
@Medium jakbyś się zjaral to bys do tego dorzucil czekolade i jadl ze smakiem
3
W końcu wcisnęli
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Wossi61FCB chodz na kamerke
5
@Wossi61FCB masz pożyczyć 5 pak do końca miesiąca?
3
https://zapodaj.net/images/f518850470063.png
wykopowe ciekawostki
0
@Hrzan Jeden jest kapitanem klubu z wspaniałą historią i zawodnikami, a inny co sezon wędruje na wypożyczenie bo nie może znaleźć swojego miejsca i tworzy jakieś konflikty
5
Enzo zyskuje czas ociągając się przy zejściu. Cenny remis na wyciągnięcie ręki
3
Jezusku ależ piękny strzał Sterlinga z wolnego w spojenie, aż szkoda że nie weszło. Połowy piłki za linią zabrakło xD
0
@13th wygrają po strzale w doliczonym, tak zawsze jest z ostatnim zdarzeniem
0
Getafe by się moglo uspokoic z tymi bramkami, niech nie przeginają
1
@SkN reakcja Kszawiego na propsy
https://zapodaj.net/images/3ca3219bc93c9.jpg